BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Hamachi üzerinden ve Steam üzerinden Borderlands 2 nasıl oynanır

Çok oyunculu oyunlar her zaman bazı oyuncular infial kaynaklanır. Aslında bunların çoğu lisanslı sürümünün satın içerdiğini, ve, gitmeye hazır değil. Şimdi korsanlık tam çiçeklenmesi içinde, bu yüzden birçok oyun bilgisayar oyunları bir kuruş harcamak yok ve sadece onlara bedava sel izleyicileri sallayın. Ama bunu pek üzülmüştün çünkü lisanslı sürümü yoksa aslında bazı oyunlarda ağda çalamaz. Hamachi size bu fırsatı veriyor çok kullanışlı bir program yok. Hamachi üzerinden Borderlands 2 oynamak ve bu makalede ele alınacak öğrenmek için. Ama lisanslı sürümü ve yararları hakkında ilk birkaç söz.

Borderlands Lisanslı sürüm 2

Eğer herhangi bir sorun veya zorluk olmadan ağda oynamak istiyorsanız sadece bunu yapmak için izin verir, çünkü her zaman, oyunun lisanslı sürümünü satın. dürüstçe kopya satın almış ise, acı ve Hamachi üzerinden Borderlands 2 nasıl oynanır ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Sadece, maça gitmek kendi sunucusu oluşturabilir veya varolan bağlanıp tadını çıkarın. , Sorun yok, genel zorluklar, bu böyle devam net ve değildir. faydaları her lisans için belirgin olacak şekilde itibaren, hiç bir şey gerekmez. Ama olumsuz sanal oyun için gerçek para ödemek zorunda olmasıdır. Bir bilgisayar oyunu çünkü Aslında yolu olmalı - Eğer satın alma ve kullandığınız bir üründür sırasıyla, bunun için ödemeniz gerekecektir. Ancak, herkes buna hazır olduğunu, bu yüzden korsanlık oyun ortamda gelişir. Ve sen sadece oyunun bir korsan sürümü varsa, Hamachi üzerinden Borderlands 2 oynamayı öğrenmek zorundayız.

Hamachi ve nasıl kullanılacağını nedir?

Bu lisans kısıtlamaları nedeniyle mümkün değildir durumunda ağ için tek bir projede artık oynanan Deneyimli oyun korsanlar, Hamachi ne olduğu çok iyi bildiği gibi acil durumlarda bu programı, yanı sıra çok sayıda kaliteli analogları nasıl kullanılacağı. Zaten bilmiyorsanız, o zaman ilk gereksinimi Hamachi üzerinden Borderlands 2 nasıl oynanır anlamaya çalışıyorum önce program ne olduğunu anlamak için. Yani, mucizevi mümkün kılan yazılım ne tür bu fonksiyon lisans anlaşması ile sınırlıdır ağda oynanır? Hamachi - Eğer dünyanın diğer bölgelerinden gelen insanlarla birlikte oyun böylece, simüle ağı oluşturur, ancak bağlantınızın bir yerel alan ağı olarak kabul edilecektir bir program. Eğer Üçgeninde 2 oynayabileceği Hamachi üzerinden pek çok oyun sadece bir korsan sürümü var olsa bile, ağ üzerindeki yasak uyarınca oyun koymak, ama yerel değil kalması. Nasıl Hamachi üzerinden ağa Borderlands 2 oynanır? Bu konu aşağıda ayrıntılı olarak analiz edilecektir.

gerekli şartları oluşturma

Yani çevrimiçi tetikçi arkadaşlarıyla oynamaya karar verdik, ama sadece versiyonlarını korsan var. Nasıl bu durumda, ağ üzerinde Borderlands 2 oynanır? Oyuncuların her biri Hamachi indirebilir ve daha sonra birbirleri ile oyununuzun versiyonu aynı olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Eğer bir çok problemle önleyebilirsiniz eğer - tüm katılımcılar aynı kaynaktan aynı oyunu indirir eğer çok daha kolay olurdu. Bundan sonra, bir oyun alanı, küçük bir LAN yaratacaktır. Bunu yapmak için, oyunda ilgilenen Hamachi seçin ve geri kalan sorunları çözmek için aralarındaki yazışmaları göreceksiniz ayrı bir oda oluşturmak. Sınırlı bir yelpazede oynamak isterseniz, oda için bir parola ayarlayabilir veya başka arkadaşlara bütün üye eklemek ve aynı yapmış olduğundan emin olmak için olabilir. O halde tek arkadaş için bir oda oluşturabilir ve parola gerekmez. Eğer GameRanger aracılığıyla Borderlands 2 oynamayı öğrenmek çalışırken aynı şey olur. yerine oluşturmak ve programın bir sanal alan bağlanıyorsanız ağı benzeten, istenen oyun seçin ve kendi sunucu oluşturmak çünkü bu durumda, ikinci seçenekte, biraz, daha tercih edilir.

bir sunucu oluşturma

Ne olursa olsun oyunun korsan versiyonunda ağ üzerinde oynamak için kullandığınız yazılım - burada önemli sunucu yaratılmasıdır. internette Borderlands 2 oynamayı öğrenmek istiyorsanız, o zaman her şeyden önce o ana anlamalıdır - Sizin her şey. konağın rolü Açık - bir sunucu yaratacak bir oyuncu, en güçlü bilgisayarın sahibi ve hızlı bir Internet bağlantısı seçmeniz gerekir. Bu, oyun sırasında en iyi performansı garanti eder.

Sunucuya bağlanılıyor

Ne zaman sunucu oluşturulur, oyuncuların dinlenme oyuna bağlanmanız gerekmektedir. çeşitli programlar bu farklı şekillerde gerçekleşir. Hamachi Eğer ana bilgisayarın IP-adresini kopyalayıp zorunda ve oyun başladığında sonra kaydedin. GameRanger yalnızca ev sahibi yüklemek için oyun için bekleyin ve ardından odasında ona bağlanmak gerekir. Sonuç olarak, atlayacaktır lisans anlaşmasını ve oyunun korsan sürümünü kullanarak ağ üzerinde oynamak mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.