Ruhsal gelişimTarot

Sitenin temel özellikleri "Astro Taro". Tüm dökümler

Zamanla, bir kişi amacına ilişkin giderek daha fazla düşünceyi ziyaret eder. O yüzden, herhangi birimiz onu neyin beklediğini bilmek isteriz, fakat elbette herkes bunu kabul etmez. Doğal olarak, çevrimiçi projesi Astro Taro'da yer alan ana konular sağlık, maddi refah, tüm çabalarımızdaki başarı seviyesi, arkadaşlarınızla olan ilişkiler ve tabii ki doyurucu olaylardır.

Tarot ve Astroloji

Geleceğin bilgisinde ve ilgi sorularına doğru cevapların bulunmasında ve gelecekteki rotanın oluşturulmasında Astro Taro web sitesinde yer alan kartların hiç şüphesiz yardımcı olacaktır. Elemanların tüm düzenleri temel olarak farklıdır. Bunun kanıtı, projede sunulan özelliklerin örnekleridir. Aşk, para, sağlık, sevdiklerinin durumu, yeni projelerin başarısı ve ayrıca gelecekte duygusal devlet üzerine sergilenecek "Astro Taro" üzerinde çeşitli kart kombinasyonları taşıyorlar. Böylece, mizanpajların her biri tahminin ilgili sorusuna cevap verebilir. Kombine bir biçimde sorgular olduğunu da belirtmek önemlidir.

"Astro Taro". Tüm harita düzenleri

Herkes kendisini ilgilendiren bilgileri alacağından emindir ve bu nedenle gebeğin gerçekleşebileceği bir mülk vardır. Sonuçta, herhangi bir kişi düşüncelerin maddi olduğunu bilir ve çoğunlukla inandığımız gerçek olur.

Kehanet sürecinin başarılı olduğunu, kartları yorumlamanın tek bir becerisi olmadığını. Buna ek olarak, doğru güverteyi kendi enerjisine dayanan çok sayıda güvertenın arasından nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekir. Falun Gerişen'in zihnin durumuna çok bağlı, çünkü bu yöne bağlı olarak açık veya karanlık bir güverte seçilecek.

"Astro Taro" - Tarot kartlarında çevrimiçi olarak herhangi birinin haritalarını yapabileceği modern bir hizmet. Site, ezoterizm alanındaki uzun vadeli bir bilgi sistemini içeriyor; bu sayede insanlar, gelecekten ilginç bilgiler edinebilecekleri, bu ya da o kişi hakkında bilgilendirilecekler ve neredeyse her sorunun cevabını alabilecekler.

Temelde yeni bir hizmet, kullanıcıları için Tarot kartlarının farklı türlerini sunar ve bu da bazı gruplara uyar. Örneğin, Çingene Tarotu "İlk izlenim", "Mutluluk veya keder", "Gerçekleri öğrenin" gibi düzenleri içeriyor. Tarot Osho aşağıdaki öğeleri ayırt eder: "Seçim olmadan farkındalık", "İlişkilerin tanımı", "İç ve dış". Ayrıca aşağıdaki türlerin düzenleri sunulmaktadır: Tarot Ettails, Tarot Eltiny ve Tarot Manara.

Bu sitenin, genel kehanet (kim suçlanacak ?, Araba), sevgi ve ilişkilerin düzenleri (Razryv, Aşk Atkısı), kariyer ve sağlık hakkındaki şans tanımlama ilkeleri ve açıklamasını içerdiğini ve ayrıca Kendi bilgisinin ve insanın geleceği ("Biliş", "Kurt Gözü", "Günüm", "Kotel" vb.). İlginçtir ki, hizmetin yardımıyla en beklenmedik bilgileri gösteren düzenler seçebilirsiniz: seyahat ("Tekerlekli", "Yolculuk"), gayrimenkul ("İpotek", "Konut kirası"), aile ("Çatışma ailesi " "Kalkınma Zihinsel plandaki çocuk ") ve hatta zarar (" olumsuzluk varlığı ").

Geleceği bilmek mümkün mü?

Büyük bir arzuyla her insan, önceden beklemekte olan durumları hayal ve rüya görmek değil, yaşam olaylarını alıp tahmin etme fırsatı bulur. "Astro Taro" (tüm düzenleri sitede görülebilecek) hizmetinin, gelecek için kolaylıkla uygulanabilecek önemli sayıda kombinasyon içermesi tesadüf değildir. En popüler düzenlerden biri "Bana geleceği getiren şey" dir. Bu durumda, hizmet dinlenmeye ve tamamen sorunuza konsantre olmaya hazırlanıyor, ardından "Karışıklık güverte" sorgusuna tıklayın. Sonra, beş kartın sezgisel bir şekilde seçilmesi gerekiyor; bunun sonucu olarak güverte unsurlarının tahminde bulunacak bir yorumun hemen yapılması. Böylece, her kişi sağlık, finans, kişisel hayat ve kariyer açısından geleceğini öngörüyor ve gelecek sene neyi sevinebileceğini buluyor.

İçten içe dönük konulara dönerseniz, "Astro Taro" hizmeti "Aşk At Okçu" harika bir düzen sunar. Tahmin tam güvertede veya yalnızca eski kement ile yapılabilir. Birinci davada olduğu gibi, önce güverte karışıklığı meydana gelir ve ondan sonra sezgisel olarak yedi kart seçilmesi gereklidir. Bu çalışma sırasında düşüncelerin kişisel yaşamın yanı sıra diğer meselelerden de tamamen bağımsız olması çok önemlidir. Haritaların tanımlanmasından sonra, senaryonun geçmişi analiz edilerek, günümüzü belirleyerek ve geleceği aşk hayatı açısından öngören bir yorumu var. Buna ek olarak, senaryonun sonuçları, servetçinin beklentilerini, olası çatışmaları dikkate alır ve hatta bireysel olarak hareket etmenin en iyi yolunu geliştirir.

"Astro Taro" hizmetinin düzenini seçerken yanlış anlamama ne dersiniz?

Söz konusu site, ortaya çıktıkça, şanslı bir kişinin hayatının çeşitli yönlerine ayrılmış büyük bir şans veriyor. Ancak, karışıklığa neden olmamalı ve doğru hizalamayı nasıl belirleyemeyiz ki bu, en üst düzeyde kesinliğe sahip olan soruların cevaplarını almanızı sağlayacak mı?

Bunu yapmak için, "Astro Taro" hizmeti (tüm ayrıştırmalar resmi sitede sunulmaktadır) düzenlerin doğasını ve daha sonra kendi düşüncelerini anlamanızı sağlayan özel bir teknik geliştirdi. Sitedeki tüm tarot düzenleri; Tempatik gruplara ayrılmıştır: Çingene Tarot, Tarot Manara, Aşk ve İlişkiler, Genel Kehanet, Sağlık, Öz bilgisi, Emlak ve tahmincinin ilgili sorusuna bir cevap ima eden diğer kategoriler. Bu dağılım çok uygundur, çünkü sıklıkla bir kişi, kehanet ihtiyacını belirlediğinde ne yapılacağını bilmemektedir. Buna göre, "Astro Taro" hizmeti kullanıcılarıyla zaten ilgilenmiş durumda, bu da işlemin başlangıçta olduğundan daha kolay olduğu anlamına geliyor.

Adam kendi yolunu seçer

Astro Taro hizmetinin en önemli görevlerinden küçük bir listede, iki önemli yön belirlenebilir: yeteneklerini ve olumlu davranış çizgilerini belirlemede yardım yanı sıra belirli bir senaryonun sonuçlarını bekleyen kişi için acil olan acil müdahale sorunlarının net bir şekilde yorumlanması . Ancak sadece beklemek ve yazılmış her şeye inanmak büyük bir hatadır, çünkü nihai sonuç kişinin kendisi dışında başkası tarafından oluşturulmamalıdır. Sadece arkasında onun gelecekteki yol ve kaderini seçme hakkı kalır.

Dolayısıyla, bir sitedeki haritaları haritalama sürecini nasıl düzgün bir şekilde kontrol edebileceğinizi öğrenmek için, tahminci kendi ritmini bulmak ve büyük miktarda bilgi için tamamen açık olmak için önemlidir. Bu kesinlikle her durum için de geçerlidir. Haritaların yorumu, herkese açık olmayan bir sanat türüdür. İşte bu nedenle, şanslı bir kişinin enerjisi ve kendine ve onun güçlerine karşı sonsuz inancı çok önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.