SeyahatYol tarifi

Milli çocuk sağlık merkezi "Zubrenok": açıklama, fotoğraflar, yorumlar

Milli Çocuk eğitici ve sağlık merkezi "Zubrenok" dir - Belarus güzel ülke çocukları için bir yerdir. Bu göller ve ormanların arasında ve yıllar bunlar tam çevrili olduğunuzu unutulmaz izlenimler, pembe ve parlak anları yanı sıra konfor ve hassasiyet ile genç ziyaretçileri memnun etmek için, harika bir doğal bir konumda yer almaktadır.

yaratılış Tarihçesi

1967 yılında BSSR Bakanlar Kurulu çok yakında ameliyat ve bu cumhuriyetin durumunu vermek üzere planlanan bir yaz kampı oluşturmak için karar verildi.

Böylece, 1969 yılında bu Belarus okulların Komsomol aktivistleri olan sağlık merkezi, öncü boynuzları sesine açılmış ve "Çocukluk" başlıklı, bu mutlu ülkenin günlerden olur. O günlerde bu kampta bir ödül olarak bir bilet almak için gayretli davranış ve iyi notlar için büyük bir mükafat olarak kabul edildi.

Bu sağlık merkezi, oluşum uzun bir yol geçti ve yıllar boyunca çalışma halkın evrensel onay aldı, pek çok kız ve erkek çocuklar kalbini kazandı. Onun toprakları ve binalar pek çok değişiklik ve tadilat kurtuldu ve birkaç bina açıldı.

2010 yılında başkan emriyle o yeni statüsünü aldı ve Ulusal Çocuk Sağlığı Merkezi "Zubrenok" olarak değiştirildi. Ama onların topraklarını genişletmeye devam etti ve bir süre sonra altı evler oluşur yeni kamp kompleksi "Gökkuşağı", inşaatına başladı. Bundan sonra daha yeniden yapıldı tıbbi bina ve çocukların oyunlar çeşitli oynayabileceği bir köşk oldu. Geçen kış yerinde ve tüm olanakların tam imar oldu.

tanım

Naroch denilen sihirli göllerin kıyısında çam ağaçları ile dolu güzel ormanda bulunan Milli çocuk sağlık merkezi "Zubrenok" Belarus tamamında en büyüğüdür ve berrak su vardır. Bu eşsiz doğal çevresi mümkün yollarının çeşitli her gün yürüyüş şaşırtıcı gerçekleştirmek için yapar.

Bu kamp çocuk ve gençlik burada kalmak böylece gayet yapılacaktır, ilginç wellness ve okul çağındaki çocuklar için eğitim programları ile tanınır.

kamp alanı buraya geldi çocuklar tıbbi iklimi çevreler, böylece faydalı şekilde, çam ormanı yaklaşık 80 hektarlık bir alanı kaplar genel refahı ve sağlığı üzerinde etkiler.

Çocuk Sağlığı Merkezi "Zubrenok" 56 Modern yapılar vardır. Beş yurtlar, oyunlar salonu, bir tıp merkezi, idari bina, ev işleri, okul, yemek odası ve diğer müştemilatı: Bu oluşur.

Orada 6 ila 17 yaşındaki çocuklar gördü. bu merkezin topraklarında çocuklardan, tüm istisnasız eğlenceli ve etkinliklerin yararlı olacaktır ve gençler ile biten.

Ne merkezinin topraklarında bulunabilir?

Milli Çocuk Sağlığı Kampı "Zubrenok" Eğer bilgilendirici ve ilginç filmler çeşitli yanı sıra masa tenisi oynayarak için bir yer görüntüleyebilir konser ve dans etkinlikleri, salon, için salonlar, büyük bir yüzme havuzu, sauna merkezi vardır. kendi ülkesinde, spor salonları bir çift, bilgisayarlarla bir odada, birçok tiyatro yapımında güzel kostümleri tam bir set verilen özel bir yere ve stadyum üzerinde bütün bunlara ek olarak.

Eğitim ve sağlık merkezi "Zubrenok" yerine kitaplarla onun departmanı Akıllı Kompleksi'ne, ilginç eğitim ve rekabet alanı yaratmış. Ayrıca bu tür bölgeler "Dostluk Meydanı" ve "Yeşil Tiyatro" olarak kullanılan eğlenceli çeşitli aktiviteler için yaz aylarında. Onlar oynuyor ve Skits çok gösteriyor.

koşullar

Aynı anda, kendi topraklarında Ulusal Çocuk Sağlığı Merkezi "Zubrenok" Yaz aylarında yaklaşık 1060 çocuk ve sonbahar veya ilkbaharda yaklaşık 650 kişiyi alabilir.

Genç ziyaretçiler yirmi ya da otuz çocukların gruplar halinde dağıtılmıştır. kaldıkları süre boyunca orada onlar uygun niteliklere ve bu tür kurumlarda çalışmak üzere eğitilmiş öğretmen, tam sorumluluk gidin.

Merkezi "Zubrenok" olarak yaratıcı bir dinlenme ve geniş aileler ya da düşük gelirli ailelerin, yetim çocuklar ve fakir bir çevre ile bölgelerde yaşayan ergenler arası çocuklar için kendi ülkesinde sağlık terapilerinden fırsatı, hem de yetenekli çocuklar ve çeşitli festivallerde kazananları sağlar. Odalarda blok sistemi ile binalarda bulunmaktadır. Her oda misafirler kolaylık sen ütülenir gıda, giysi saklamak veya gıda tekrar edebilir yerli tesislerinde vardır yanı sıra, dört yatak ve modern mobilyalar ile donatılmıştır.

kısa bir süre önce yatmadan birinci ve ikinci kahvaltı, öğle yemeği, öğleden sonra snack, akşam yemeği ve yemek: kamp altı yemek düzenlendi. Çocuklar iki rahat ve konforlu yemek salonunda yemek.

kurtarma

Onun resimlerin çoğunda görüldüğü gibi çocuklar için tıbbi bakım, geniş özel bir kompleks içinde yer alır. Milli çocuk sağlık merkezi "Zubrenok" onun turist tıbbi hizmetlerin bir dizi sağlar. Onlar da hastane ve klinikte orada varlık olarak, diş veya fizyoterapi odaları yararlanabilir. Çocuklar sağlığını iyileştirmek ve çocuğun bağışıklık sistemini güçlendirecek masaj ve çeşitli terapiler prrovodyat.

tıbbi sağlık daire personelinin görevleri hala önleyici tedbirlerin çeşitli yürütmek ve çocuklar için gıda kalitesini izlemektir.

Spor ve kültürel faaliyetler

varlığını yıllar boyunca Milli Sağlık Merkezi "Zubrenok", birçok faaliyetlerde büyük bir başarı elde başardı. Sürekli yaratıcı ekipleri ve gençlik spor organizasyonlarının çeşitli etkileşim kurar. "Genç Yetenekler", "Patriot", "Lider" ve diğerleri: Bu gibi karmaşık ve hedefli sosyal programları, ev sahipliği yapmaktadır.

farklı ülkelerden çocuklar kampın topraklarında yürütülen uluslararası slotah, yarışmalar ve forumlarda yer almak. Çocuk Sanat Evi bu merkez, farklı yaratıcı yönlere genç ziyaretçileri geliştirmek çocuğun sevdiği etkinliklere bağlı yaklaşık otuz farklı çevreler vardır.

Çocuklar için antik kırsal kültür ve çiftlik hayatına adanmış büyüleyici gezi merkezi, oluşturulan "olmadı."

öğrenme süreci

Bu kampı ziyaret öğretim yılı üzerine düşerse eğitimi kesintiye uğratmadan öyleyse, o zaman bu gibi durumlarda, kalifiye personel istihdam ve ortak bir çekirdek devlet standartlarına çocukları eğiten bir okul vardır. Bu buluşun işlemi için bulunan özel sınıflara test Dersler.

Okul hafta, yanı sıra düzenli okullarda, beş gün oluşur, ama burada ödev adamlar sormayın. Çeşitli kurs ve seçmeli düzenlenen herkes için. "Zubrenok kendi kitapları ve tüm öğrencilerinin gerekli öğretim materyali sağlar.

yorumlar

Önceki tüm orada tatilciler çocuklar ve ebeveynleri göre, "Zubrenok" (ulusal çocuk sağlığı merkezi) hiçbir sıkıntısı vardır. Onun hakkında yorumlar münhasıran olumlu gelir.

Böyle Çocuklar kendi topraklarında farklı konumlar ve ilgi çekici yerleri ve ebeveynlerinin bir yeri vardır - çocuklarının temiz hava solumak ve aynı zamanda eğitim sürecinin ayrı değil, eğlence etkinlikleri çeşitli geçtiğini. Kamp, birçok farklı, neredeyse tüm yıl boyunca ziyaretçilere açık olması önemlidir. en az bir kez olmuştur edenler, sonra bir çocuk için en iyi yer bulunmazsa olarak, gelecek sezon oraya deneyin.

İletişim bilgileri ve geliş maliyeti

In Belarus Halk Cumhuriyeti, ulusal bir çocuk sağlığı merkezi - Zbruevka köyünde, Minsk 160 kilometre, "Zubrenok" bulunduğu yer. 2016 yılında ruhsat maliyeti yaz aylarında 17 gün boyunca 55.000 ruble olacak. Fiyat içerir: gıda, konaklama, gezi, plajları ziyaret herhangi kulüpleri, sağlık ve önleyici hizmetlerin, sağlık sigortası ve ulaşım yapan, rekabetçi programlarına katılmaktadırlar.

(8-01797) ya da 06/22/62 (8-01797) 7.22.84: bir tur satın hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan temasa geçilebilir.

Çocuğunuzla merkezinde göndermeye karar Ebeveynler burada sahip pozitif izlenimler ve güçlü bağışıklığın çok olsun, sırayla kendi eğlence ve spor ve çocukların yürütülmesi için sessiz olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.