IlişkilerBoşanma

Ne kocası başka onu terk ederse?

Dünyamız erkek sadakatsizliği normal algılandığı içinde nasılsa, bir adam karısını aldattığını olmadıysa derler, böylece bir erkek değildi. Ama sadece insanlığın güçlü yarısında temsilcilerini değil, kadınlar dikkate almak olasıdır. Genellikle erkek zina sonucu aileden onun hareket olduğunu. Kocası bıraktı ve o çok sevdiği adamı ihanet çünkü bir kadın, çok yalnız zarar ve. çok zor bir dönemde, gerekli, her şeyden önce, hayatta kalmak için, ve sonra herhangi bir eylemde - Psikologlar aile babası kalkış inanıyoruz.

kocası başka onu terk ettiğinde nasıl bir zaman hayatta kalmak için? Tabii ki, en kolay şey herşeyden nefret ve tüm sona erdiğini pişman, acı gözyaşları ağlamak. Kadınlar arasında çok düşkün ve bu nedenle metresi ağrılı ve uzun süre kocası bakım yaşandığı. Ama bu yanlış kökünde olduğunu. Koca iyi gitmiş, ve gidelim. Ve biz buna düzgün boşluğu tecrübe ve gelecekteki yaşam için planlar yapmak için öğrenirler.

Sen kocasının metresi gittiği zarar. Duygu zarar ve ne olduğunu sorumlusu herşey gibi görünüyor edilir. Dur! Birincisi, hiç kimse sorumlu olduğu, ve ikinci olarak, kocası neyin kötü üzerinde gitmişti diyen. Bütün bu varsayımlar at. Onun mobil onu çağıran ve geri dönmek isteyen, kocasının önünde küçük düşmek gerek yoktur. Eğer bu işe yarayacak mı? Hayır. adam adam sanıyordum. Evde yemekleri kırmak durdurun ve tüm yaralar şeker ele geçirmek. Çünkü bunun dışında, bir depresyon içine kendini götürmek aptalca olduğunu çekinmeden söyleyen bir boşanma atlattı kadın, ah, ne kadar zordur. Düşüncelerinizin yaklaşık şeması böyle olmalı: tamam, peki, sol, sadece düşün; Hala geleni; Hayatta her şey iyi var. Bu birkaç hafta sürer, bu yüzden bir sonraki adıma gidebilirsiniz. Şimdi bir sonraki yapacağız anlamak gerekir. İki seçeneğiniz var: ya geçmişte veda edip yeni bir hayata başlamak, ya da aile içinde kocasına dönmek için deneyin. Ama önce onlar yoksa, uzlaşmaya nedenlerle görünmüyor çünkü bu kadar canlı sen, kocası için duyguları var mı karar onlarla konuşun. Çocuklar bile ilişkinizde belirleyici bir nokta olamaz. Aşk olamaz. Anne ve baba birbirlerini sevgi ve ebeveynlik tamamen yaşamayan nerede yanı sıra, iyi aile içinde çocuklara yaşayacak düşünüyorsunuz?

kocası diğer gitmişti ve onu geri istiyorsan, bunu unutmayın: ona baskı ve tehdit etmek gerekmez. Tek yapabileceğiniz, rahat bir ortamda kocası konuşmak iyi ve kötü tartın ve sonuçta ortak bir payda gelmek olduğunu. hislerin tekrar alevlenmek varsa, bu nedenle yeni baştan başlamak için bir şans var. kocası dönmek istemiyorsa endişelenmeyin. Yani, kendi hayatlarını organize etmek başlar. psikolojik düzeyde her zaman güzel ve arzu edilir bir kadın olarak kendilerini görmek zorunda. Kocası gitmişti, ama çok, bütün dünya kendi ekseni etrafında ne dönmüyor.

sizin görünümünü değiştirin. Örneğin, ağırlık, saç rengi veya saç değişikliğini kaybederler. Eğer gri ve siyah renklerin giysilerini giyiyorlar, bu parlak renkli desenleri üzerinde değiştirmek, hayatın parlak ve daha neşeli olur. Eski bir kocanın hatırlatmak her şeyin kurtulun. geçmişin ev kalıntıları tutmak gerek yoktur. Çoğu zaman, arkadaşları ile bir araya moda konularını tartışmak ve onlar kocası düşünürsek, ne kadar sadece bir kez hayatını geçti kişi hakkında. erkek dikkatini kaçının, insanlığın güçlü yarısı hediyeler verir tamamlar ve restoranlar yol açar yapar edelim. Belki de erkekler uzun ve mutlu bir yaşam yaşamış kiminle kocan olacak biri olacaktır. Bir karşılamak yerde eski kocası, sadece merhaba demek ve mutlu ve bekliyoruz tüm görünümleri göstermek için. Onu mücevher kayıp ne kadar değerli fark edelim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.