OtomobilMotosiklet

Arazi motosiklet TTR-125: Özellikleri, fotoğraflar ve yorumlar

"Irbis TTR 125" off-road atıfta motokros bisiklet. Bu mükemmel cihaz adrenalin bir sürü yaşamaya motokros ve istekli hayal başlayanlar için idealdir. maddesinde itibaren, vnedrorozhnye genel ve geçitler "kar leoparı" de motosiklet özellikle avantajları ve dezavantajları TTR 125 modelleri ne öğreneceksiniz, hem de ne kadar sadece üniteyi satın almış ne zaman yapılacak.

Off-road motosiklet

Yol ve arazi motosiklet bölme oldukça geleneksel olduğu anlaşılmalıdır. Bu arada, son olarak kabul edilir modelleri, çoğu aynı ve dört mevsim etmektir.

SUV arasında ayırt edilir:

  • kros;
  • enduro;
  • motard.

Motokros ve Enduro, dışarı doğru benzer, ancak birbirinden biraz farklı olsa da.

"Sert" anlamına Enduro, off-road turizmi için motosiklet. Bu ağır geçit ve bu nedenle daha az güçlüdür. Onunla bataklık ve çöllerinde daha zor Wade, ancak şehir ve standart yol oldukça uygundur. Yolda kolayca asfalt kaldırım ile alabilirsiniz ve çukurların, merdivenleri ve diğer "ilginç" yerler binmek göz önüne aldığımızda, o da şu tip oldukça çekici hale getirir. Bu motosikletler kesinlikle günlük sürüş için uygun değildir, ancak rekreasyon ve spor için mükemmel bir seçimdir.

Motard muhtemelen tip Enduro'nun değişikliklere bağlanabilir. bunlar genellikle on yedi inç jantlar, asfalt ve off-road konforlu bir sürüş için daha güçlü fren sistemi ve süspansiyon var. Hala daha güçlü motor motard karakterize "SUPERMOTARD" üreticileri karşılar.

minyatür motosiklet, bir benzinli motor ile donatılmış: Ayrı sen çukur bisiklet kavramı hakkında söyleyebiliriz. Ancak, küçük boyutlarına rağmen, bu çocuk çocuklar için kolay değildir ve saatte elli kilometre kadar hızlandırır.

Crossover'lar "Irbis"

motokros yarışları için tasarlanmış Motokros mota. Bunların çoğu iki zamanlı bir motor ile donatılmıştır. Bu takviyeli bir çerçeve, uzun sürüş süspansiyon ve güçlü bir güç aktarım, motosiklet, hafiftir. genellikle bir tekme-marş istila ve hiçbir aydınlatma. Aralarında gençler ve hatta çocuklar için daha küçük versiyonları da vardır.

geçitler şirket hattı "Irbis" modelleri TTR sundu.

  1. TTR110.

  2. TTR 125.

  3. TTR 125R.

  4. TTR 150.

  5. TTR250.

Motosiklet TTR 125

ILO ekstrem sporlar ve serbest dolaşım hayranları için idealdir. O çukurları, çukurların ve benzeri off-road özellikleri ile arazi üzerinde sürücü isteyen genç sporcular için idealdir. Maksimum hız saatte 80 kilometre olduğunu, ancak deneyimli bir motosiklet tamircisi yetenekli ellerine çok daha göze olacaktır.

TTR 125 - "Japon" ile rekabet edebilecek olan, bir "Çin". sert - "Irbis" daha ince ve iniş zinciri. Ama diğer özellikleri - uygun düzeyde. Bu, örneğin, sağlam bir çerçeve ve güçlü optik olarak içerir.

Honda CUB bir göz ile tasarlanmış motor. bisiklet tokat bile birinci viteste arka tekerleğe koymak kolaydır. Bu onun küçük 125 santimetreküp rağmen büyük bir motor tarafından sağlanır, güvenle arazi dolaşmak bu onaylamak için sürücü birçok taraftar TTR 125. yorumlar için kolayca ulaşılabilir olduğunu. Nedeniyle fren ve lastikler motosiklet-road uzak tutmak zor değildir.

tekerlekler gelince, onlar disk frenler ile donatılmış olduğunu belirtmekte fayda vardır. Ayrıca mükemmel bir görünüm ve özel bakım gerek yok, onlar kolay ve etkili off-road inhibe kaydetti edilebilir. Tambur frenler kir ve kar taşırken Ancak, hızla düz yolda aşırı ısınmasına, bu tür sonuçlar gösterilmez.

TTR 125 olmasına rağmen - Çapraz Mota özellikleri, sık sık aydınlatma yerleştirilmeyen, geliştiriciler durumunda buna karanlıkta götürmek için far arzu ekledik.

Bu geçit kamu yollar için pek uygun değildir. Amaçlanan - eğlenceli ve "pokatushki" dir. o binek araba imkansız olduğu ek olarak, bu araç kolayca görevi işleyebilir.

dezavantajları modeli

Öncelikle eleştiri düzeneği bağlı olarak, 820 830 milimetre ulaşır sürüş yüksekliği görmektedir.

Birçok biniciler için saatte 80 kilometre hızı motora geçmesi durumunda, saatte yüz kilometre elde etmek mümkündür, ancak, çok küçük.

150 kg özelliklerine göre ağırlık. Ancak, gerçekte bu bisiklet için çok ağır böyle bir yüktür. Süspansiyon basitçe hayatta olmayabilir. Ama geçit ve iki kişi için tasarlanmıştır. Öyleyse hissetmiyorum.

Vites değişimleri ilk başta zorluklara neden olabilir, ancak sonunda onlara alışmak.

"Kar leoparı" konulu Eğitim

Pit bisiklet TTR 125 başlayanlar için idealdir. İyi çeşitli motokros hileler hakim edilir. Bunun ardından güvenle daha ciddi hikayeleri geçebiliriz. Ttr öğrenmek mümkün olacak tüm beceriler, yolda kullanışlı ve şehirde sürüş.

İlk Gezi önce

bu harika bir crossover satın alarak, derhal eyer oturma. Dikkatlice incelemek daha iyi ve belki de büst olduğunu. Bu basit ilkeyi ihmal ederse, zaten motosiklet test sürecinde düşmek bir şey olabilir. her şey düzeltilebilir çünkü Ama korkunç bir şey, ne olacak. İdeal olarak, elbette, sabitleme dahil önceden öğeleri kontrol. cıvata kötü sıkılabilir gerçeğine hazırlıklı olun. Parçalar yağlamak yeni yağ ile doldurulması tavsiye edilir.

Ayrıca üzerinde koruma koymak için tavsiye edilir , arka amortisör hemen kir ile tıkanmış değildir, böylece. Bu amaçla, lastik yanlış veya basit engebeli kumaştır. Bazıları bu muşamba kullanılmaktadır. Ayrıca kanatları artırmak için iyi olurdu. Sonra çamur içinde sürerken tamamen kirli alma olasılıklarının daha fazla olmayacaktır. Buna ek olarak, kir üstesinden ve motor ve soğutma sistemi sorunla başa çıkamaz.

Yakıt deposu kapağının altında şeritteki deliklerin varlığını kontrol, hem de karbüratör hassasiyetini ayarlamak için de arzu edilir.

bu tür adımlar yaparak, testi başlatmak mümkündür. Sert Mota geçmeye, tabii ki, aşırı olurdu. Ancak bazı ince ayar ve alabilirsiniz. Bu amaçla, yeni süspansiyon burçları için makinede önceki sabit adımlar olarak iki kat daha kalın ve yüksek büyüme tekerlek daha poz.

Birçok üzerinde ve halka açık yollarda hareket eder. daha uygun hale Binicilik, yol lastikleri, aynalar, bilgisayar kafasını teslim ve fren ışığı yapmak istenmektedir.

Eğer semnadtsatizubnuyu üzerinde shestnadtsatizubnuyu yıldız yerine eğer, Mota hız ve tork düşüş artacaktır.

olası hasar

Herhangi bir teknoloji olduğu gibi, bir şey, ancak, onun için TTR 125. Parçaları yanlış hiçbir zorluk bulabilirsiniz. Bunlar herhangi bir dükkanda satılıyor. Genellikle sorunlar mumlarla oluşur. Bunlar düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. bisiklet başlamazsa Ama eğer bunları değiştirmek zorunda. Yakıt benzin ayırıcısını podtechke değiştirmek için sürekli bir ihtiyaç bulunmaktadır. Ayrıca çoğu zaman dişli tıkanmış ve aktif sürüş neden olabilir birleştirme arızaları. Zincir de yerine daha iyidir.

Genelde, TTR 125 yoruma neredeyse her zaman iyi. Sadece ILO kendine has özellikleri vardır unutmayın. Eğer bazı eksiklikleri ortadan kaldırmak Ve eğer motokros kendilerini denemek için minimum para için mükemmel bir fırsat var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.