Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl saat G-Shock ayarlanır? Birkaç ipucu

temel olarak aktif ya da aşırı bir yaşam tarzı olan insanlar için tasarımlanmış bir düşünülmüş, su geçirmez ve darbeye karşı dirençli bir ürün olup - 1983 yılında yayınlanan, Casio iyi bilinen Japon firmalarından biri, G-Shock (ağırlık Şok tam) izler. Onlar en olumsuz koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış, boyutu, güvenilir, hafif ve kompakt.

G-Shock saatler birçok avantajı vardır. Onlar bir hava yastığı yerleştirilmiş özel bir mekanizmaya sahiptir durumda, özel bir tasarıma sahiptir. darbeleri emer süper-alaşım malzemesinden - Its baz reçinenin yapılır. Ürün çizikler engelleyen bir yoğun mineral cam vardır.

denizin derinliklerinde de ...

200 m derinlikte çalışan, onlar uygun hatta dalgıçlar farkında saatini G-Shock, nasıl ayarlanacağı bilenler. Bazen okyanus ve ay aşamalarında gelgit tespiti dönemlerini olur. içinde ve vücut dışında darbe emici durur ile donatılmış olarak saat mükemmel titreşim başa. dışında çıkıntı kısımları bakılmaksızın geliş açısına istenmeyen yüzeylere temas yoluyla hasardan ekranı korur.

... ve yüksek dağlarda

Karmaşık bir mekanizma bozmamak amacıyla, bu onun özelliklerini incelemek için ve düzgün G-Shock izlemek nasıl yapılandırılacağı anlamak gereklidir. Bazı modellerde dağcılar ve dağcılar için yararlı olacağını bir barometre ve altimetre ile donatılmıştır. Ayrıca sıcaklığında önemli bir düşüş dayanıklı izle. Buna ek olarak, onlar tam olarak ne zaman kurmak zaman ve düşük frekanslı radyo sinyalleri senkronize yeteneği sağladı.

Piller on yıllık ömürlüdürler, ancak genellikle güneş enerjisi kullanarak şarj doldurmak bir pille saat ek olarak bir ya da iki yıl dayanacak olan. Bu saatlerin daha yeni modelleri moda trendleri doğrultusunda üretmeye başladı, bu yüzden bugün moda aksesuar durumunu kazanmıştır.

Nasıl saat G-Shock ayarlanır?

o (genellikle Rusça) üreticinin talimatlarına bağlı olsa da, birçok zorluklar bu aşamada ortaya çıkar. Ekran kabul kısaltmalar uygun olarak dekore zaman, gün ve ay, gün, gösterir. Yılın hafta gününün göstergelerinden varlığı - bir seçenek yoktur. El Başlangıç ayarı süresi, otomatik haritalama ardından üst taraf sol düğmeye tutma ile. Her adım, karakteristik klik sesi ile eşlik eder.

aktarım zaman önce, mevcut tüm düğmeleri ile yakından tanımak ve işlevlerini kontrol etmek gerekir. Temel yükleme - düğmesine AYARLAMA. Menü ve yön okları değiştirin - GERİ. Modları - MOD. FORVARD - (atıcı hareketi dahil) Ayarları. "Mod" butonuna kaydırma sayacı, çalar saat ve kronometre, tarih, saat (zaman) ve bunların nasıl yapılandırılacağı.

takarken, örneğin, oklarla saat süresi H-SET görünür - elektriksel olarak belirleme göstergesini yerleştirerek oklar. Sonra "Ayarlar" ı tıklayın. Otomatik olarak 12 saat olarak ayarlayın. Bu düğme gerçek zamanlı gerekli sayıda tutulmalıdır. Belirli bir zaman diliminde montajı. (- RESET ve sağ üst ve alt düğme önce) ok başlangıç ve kapatma izin, saniye sayım, pürüzsüz bir hareket yapmak mümkündür. Bir düğme artırmak veya harf ve rakamlardan boyutunu azaltmak için yazı tipini değiştirebilir, yoktur.

Nasıl saati G-Shock Protection kurulur?

Bu sorun zor değil çözmek için bu yüzden onları iç mekanizması, modellerin kalanı benzer. Bu saatler özellikleri, bu daha sonra ses zaman, bir saat süre ile, her gün beş sinyalden ile donatılmıştır. Hareketsiz Erteleme fonksiyonu önceki sinyalin tamamlanmasından sonra alarm geri yükleme işlemi sağlar. Orada onları, ve ayın farklı sürelerle otomatik takvim (28'den ve en fazla 31 gün). Aynı ayırt edici ses de söylediği Kronometre önlemler (saniyenin 1/1000 doğru) bir zaman uzunluğu,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.