OtomobilArabalar

"Toyota Corolla 110" (gövde): şartname, fotoğraflar

"Toyota Corolla" - Rus pazarında en popüler Japon otomobillerinden biri. Bu makine, farklı organlarda uzun yıllardır mevcut olduğunu belirtmekte fayda vardır. otomobil "Toyota" (sedan) maliyeti önemli ölçüde değişir. Bugünün yazıda 110 vücutta bakacağız. Bu otomobiller "Toyota Corolla" sekizinci nesil. Fotoğraf ve arabanın incelemesi - Bu makalenin sonraki.

dizayn

Bir önceki vücudun temel İçin "Toyota" alınmıştır. Harici olarak, bu iki araba birbirine çok benzer. Restyling serisi 7 nesil araba bir tür - Biz Toyota Corolla 110 olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak bazı farklılıklar vardır. o, "Toyota Corolla" (110 kutu) neye benzediğini görebilirsiniz. Araba fotoğraflar bizim makalede var. Bir önceki nesil aksine, 8 "Corolla" daha yuvarlak optik edinilen ve tampon yaladı. Izgarasışimdi - bu ayrı bir unsur değildir. Detay tek parça halinde tampona bağlı. Kalıplar siyah gövde renginde boyanmış hem de vardı. Bu arada, lüks versiyonlarında bile tamponlar, ön sis lambaları ile donatılmış değildir. otomobil "Toyota" (sedan) tüm tasarım onun yıllar özelliğidir - basit ama açısal değil şekil, biraz beden ve eğimli bir çatıya "abartılı".

Ayrıca model 2 Restyling olduğunu unutmayın. o, "Toyota Corolla" '99 (aşağıdaki fotoğrafta) sonra (110 kutu) neye benzediğini görebilirsiniz. Makine tasarımı biraz değişti. Araç, farklı bir optik (dönüş sinyalleri artık kanatları ayrı bulunur) ve tampon vardır. siyah delikler, hava girişleri vardı. Radyatör ızgarası büyüklüğü ilave edildi. Kendini Artan "Toyota" rozeti. vücudun geri kalan, aynı geometri kalır. Önemli değişiklikler 120 th "Corolla" serbest bırakılması ile meydana geldi.

Standard "Toyota Corolla" 1995- 2002 yılları yapılmış (beden 110). araba birkaç varyasyonlarda kullanılabilir:

 • Sedan.
 • Vagon.
 • Beş ve üç kapılı hatchback.

Rus pazarında, "Corolla" sedan çoğu vücut var. Aşağıdakilerden performansına bağlı Makinenin ebatları:

 • Uzunluk - 4.27 4.32 metreye kadar değişebilir.
 • Yükseklik - 1,38 1,44 metreye kadar değişebilir.
 • Genişlik - tüm organları için 1.69 metre.

Aracın boş ağırlığı da farklıydı ve 900'den 1230 kg arasında değişmekteydi. Tüm modellerde Gümrükleme oldukça küçüktü - sadece 15 santimetre.

büyük araba

yönettiği "Toyota Corolla 110." içine bakmak için nasıl bakalım Vücut sekizinci nesil ve özellikle, içi, 100 m vücutta selefi karakteristik farklılıklar bulunmuştur. Salon araba daha "abartılı" haline ve yuvarlak gelmiştir. Gösterge paneli - Analog oklar. Küçük bir araç bilgisayarına - konsolun ortasında. Aşağıda kontrol ünitesi iklim sistemini, kaset ve daha hafif bulunmaktadır. sahipleri söylemek araba direksiyon simidi, çok uygundur. Ayrıca iç biz "kolları" ayna kontrol eksikliğini görebiliriz. İşte onlar sürücüde düzenlenir. Ayrıca araba güç pencerelerde yüklü. 110-m vücutta Salon "Toyota" çok rahat ve ergonomik. Koltuklar ayarlamaları yoksun ve iyi bel desteği verilmez.

Bu arada, 110-ı "Corolla" çok yüksek kalitede Kadife Döşeme vardır. koltuklarda Onun doku kapı kartları izler. Sürücü ve ön yolcu arasında bulunan Kolçak da kadife sığmaktadır. plastik kalitesi - yüksekliği. O orta firma ve tümseklerinde çıngırak etmez. Genel olarak, ses yalıtımı ve ilgili iç değer düzeneğin düzeyi.

teknik özellikleri

Araç motorlarının geniş bir yelpazede vardı. Her iki dizel ve benzinli üniteler vardır. Bu nedenle, temel konfigürasyonda "Corolla" 86 beygir gücü ile bir 1.3 litrelik motoru ile teçhiz edilmiştir. Dikkat çekici, bu motor 16 supap kafası vardır. Motorlu üç farklı kutularla açıyor. Bu mevcut beş ve altı aşamalı mekanik, hem de üç bantlı makine oldu.

montaj hattında Sonraki 1.6 litrelik bir hacme sahiptir. Onun maksimum güç 110 beygir olduğunu. İki birini seçebilir alıcı CPR önerdi. beş aşamalı bir mekanik ve chetyrehrezhimny makinesi kullanılabilir. dizel versiyonları gelince, "Corolla" doğal emişli, iki litrelik 72 beygir gücüne sahip donatılmıştı. Çalıştığı bu motor beş ileri vitesli manuel şanzıman için şeklindeki bir.

Araba "Toyota Corolla" - yapılandırma ve fiyat

Modifikasyon E110 çeşitli modellerde üretildi:

 • Terra.
 • Luna.
 • G6.

bu araba yapılmaması için, sadece ikincil piyasada mevcuttur. ekipman fiyatları bağlı değildir çoğunlukla-Çalıştır, ancak aracın durumu itibaren. Rusya'da 110 "Corolla" ortalama fiyatı - 150-200.000 ruble.

Temel versiyon seçenekleri iyi kümesi içerir. Bunlar arasında aşağıdaki dikkat edilmelidir:

 • Klima.
 • 2 ön camlar, elektrik.
 • Elektrikli ışıklar düzeltici.
 • Kolçak.
 • Merkezi kilit.
 • Kabin filtreleri.
 • pano aydınlatma parlaklığını ayarlama.
 • Elektrikli aynalar.
 • Sürücü tarafındaki hava yastığı.

Trim - bir kumaşın. Frenler - Ön disk, arka - davul. Tamponlar gövde renginde boyanmış. Ayrıca, ABS bir sistem yoktu. Bazı sürümlerinde, bir takometre gösterge paneli vardı.

"Toyota Luna»

temel ekipman yanı sıra, burada gövde rengi pervaz ve ayna, 4 enerji camlar, 2 hava yastıkları, Kadife iç, motor blokaj, ısıtmalı aynalar ve yüksekliği ayarlanabilir direksiyon kolonu olan boyanmış, bir hidrolik direksiyon parçasıydı. Sürücü koltuğu bir kaldırıcı sahiptir.

"Toyota G6»

Aşağıdaki seçenekler kümesi içerir aralık, bu top:

 • Elektrikli açılır tavan.
 • Isıtmalı Aynalar.
 • Alçaltılmış süspansiyonu ( "Kayaba" raf).
 • Havalandırmalı ön frenler.
 • "Recaro" siyah ve kırmızı iç.

Bu "Corolla" nadir bütünüdür. Bu tabela G6 bulunabilir. Modifikasyonlar "Corolla" en ön sürücü olduğu unutulmamalıdır. Ancak üretilen ve dört çeker "Toyota Corolla" ( "FulTaym 4VD" versiyonu). "Otomatik" ve 1.6 litre benzinli motor üzerinde nadir komple set. Ama ticari olarak bu bulunabilir.

Sonuç

Yani, biz Japon "Toyota Corolla" yapılandırma ve fiyat, hem de teknik özelliklerini hangi anladım. Gördüğünüz gibi bu ekonomik segmentten çok iyi ve güvenilir bir araba. Makine rahat bir süspansiyon, güvenilir motoru ve rahat bir salon vardır. tek dezavantajı - bu boşluk var. Bizim yollar için çok azdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.