TeknolojininCep telefonları

Ve sesi moduna telefonunuzu geçmek için nasıl biliyor?

Birçoğumuz en azından bazen çok hatlı telefon hatlarının çeşitli aramak zorunda. Operatör bağlantısının başından para okumaya başlar çünkü cep telefonu ile, yapmak kolay, ama bazen daha pahalıdır. Önce bağlamak için bazı uzman ile, sen seçmenizi ister ve sonra bazı durumlarda, operatörün yanıt bekliyor, hat üzerinde bir dakika fazla harcamak zorunda kalacak telesekreter Mesajı dinlemek. Daha avantajlı bu durumda sabit bir cihazı kullanmak için, ama durumda telefonunuzu geçmek için nasıl yapılacağına karar vermek gereklidir ton modu.

TELEFON MOD

nabız ve sesi - telefonun iki versiyonu vardır. Talk çok kanallı numarası Eğer mod kadranı açarsanız, mümkündür. Yaşlı Telefonlar ve varsayılan PBX darbeli aramayı destekler. Modern dijital borsaları ve daha gelişmiş telefon modelleri - sesi. Eğer arama yaparken içinde seslere telefonu kulağına taşımak ve dinlenen, eğer telefonunuz varsayılan olarak nasıl yapılandırıldığını yapabilirsiniz tanımlayın:

  1. Varsayılan olarak nabız modu için yapılandırılır telefon, sen çevrilen numaralara gelen sayı olan, klik sesi duyulur.
  2. sesi modu karakteristik ses sinyali dinamiklerini duymak.

İlk durumda açıklandığı gibi bip sesi duyarsanız, tonlu moduna telefonunuzu nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için gereken yardım hattını aramak için. Ancak, bir döner telefonu sahipleri ek donanım satın olamaz olmadan bunu yapmak için belirtmek gerekir.

telefonun talimatlarının

Biz bir şeyin yeni bir fonksiyon öğrenmek gerektiğinde Her şeyden önce, biz talimatlarına bakın. Tüm aletleri ile birlikte geliyor. Bu kitaptan, sesi moduna telefonunuzu geçiş nasıl dahil çok faydalı tavsiyeler çok bulacaksınız. kullanım kılavuzu bir kutu ile birlikte kaybolması veya başlangıçta yoktu ise, ipuçlarını kullanmalıdır, bu makalenin sonraki öneriler.

sesi moduna telefonunuzu nasıl değiştireceğinizi kolay yolu

Bazen objektif nedenlerle mümkün değildir dolayı kullanıcı kılavuzu bulmak için, ya da modelin sadece teknik bir açıklama içerebilir ve işlevleri çok kötü açıkladı. Bu durumda, ton moduna geçiş için basit ve kanıtlanmış şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer bir numarayı aramak ve bir telesekretere bağlandıktan sonra, "yıldız" (*) tuşuna basın ve ona bir kaç saniye tutun. Genellikle bu istenilen mod doğrudan gitmek için yeterlidir. transferi çalışmazsa, tekrar denemelisiniz. Geçiş işlemi başarıyla gerçekleştirildiği takdirde, herhangi bir uzantıları girebilirsiniz. İhtiyacınız çağırdığınızda Ancak bu prosedür gidiş her zaman yapıyor.

Ton modu Panasonic telefon ve özellikleri

Daha önce, diğer şirketler Panasonic uzmanların kendi makineleri tonu modu tanıtımı düşünüyoruz. Bu, büyüyen bir dijital teknoloji kullanarak alışverişlerinin sayısı ve organizasyonun rahatlığı için çok kanallı numaralarını oluşturmak her yerde sadece bir zaman meselesi olduğunu yayılmış bir sır değil. Eğer tonu modunda Panasonic telefon dönüştürmek önce dikkatlice makineyi düşünün. Bazı modellerde, anahtar «tonu» veya şalter «darbe tonlu» görebilirsiniz. Anahtar «sinyal sesi» modunu ve anahtarı, basitçe basın ayarlanmış olmalıdır.

Ek ayarları tonlu ve girmek için varsayılan markaya göre programlanır Modern kablosuz telefonlar çoğunlukla gerekli değildir. Bir program tarafından vurursanız, bunu düzeltmek için kolay talimatları kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.