TeknolojininCep telefonları

Samsung Galaxy S3: sahiplerinin yorum ve akıllı telefon özellikleri

Günümüzde akıllı telefonlar kimse göremez değil. Nispeten yakın zamana kadar bu araçlar sıradan Ruslar, yeni doğaüstü ve erişilmez bir şey olarak birçok tüketici tarafından algılanan, ancak onlarsız bugün hayat hayal etmek çok zordur edilir. Bu şık ve çok fonksiyonlu cihazlar seyahate veya uzun satırları zaman geçirmek ve olanakları çok çeşitli onları gerçekten vazgeçilmez hale getirir.

Güney Koreli şirket "Samsung" mobil ekipman üreticilerinden biridir. Birkaç yıl öncesine kadar, cep telefonları bozuldu ve son derece güvenilmez olduğunu çabucak, kaliteli farklı değildi, Güney Kore şirketi tarafından imal. Sadece birkaç yıl içinde, Güney Koreli üretici, onların gelişiminde önemli bir sıçrama yapmak üretimi artırmak ve önemli ölçüde ürünlerin kalitesini artırmak başardı. Bütün bu şirketin uzun yıllar sonra ilk kez "Samsung", akıllı telefonların önde gelen üreticilerinden biri haline izin verdi.

akıllı telefonlar markanın en popüler hatlarının Bir şirket küresel mobil sektöründe lider konumunu almaya izin verdi. değerlendirmeleri daha olumlu Güney Koreli üretim Samsung Galaxy-S3 en başarılı alet, birinde, bu makalede ele alınacak.

Ürün teslim

Çoğu durumda, teslim Samsung Galaxy-S3 olumlu geribildirim kapsamı hakkında. Bir akıllı telefon kullanıcı ile bu şık cihaz sahiplerine göre pratikte onunla çalışmak için ihtiyaç vardır. Paket Samsung Galaxy-S3 aşağıdaki unsurları içerir:

  • Telefonun kendisi;
  • Şarj buna;
  • Kullanıcı el kitabı;
  • USB kablosu;
  • Kablolu kulaklıklar;
  • Lityum iyon pil.

dizayn

Görünüm - (gadget sahiplerinin ifadesiyle) onun önemli eksiklerinden biridir. Akıllı telefon tasarımı neredeyse önceki modellere kopyalanır, çok basit görünüyor. Yine de bir çok renk, ince vücut, hangi is oldukça iyi de El ve nispeten küçük boyutu cihazı olarak bir bütün oluşturur oldukça iyi bir izlenim arasında alet.

Bu model, doğa ve teknolojinin birlik ilginç bir tema altında tanıtılıyor, bu yüzden varsayabiliriz denizde bir taşa benzeyen yuvarlak şekiller devaysa söyledi. Cihazın arkasını kapatan izlenim ve desen pekiştiriyor. Akıllı telefon kılıfı, beyaz, mavi ve siyah renklerde sunulmaktadır. Her üç sürümleri aralarında gerçekten zor seçim oldukça güzel ve net favori görünüyor.

boyutlar

2012 öncü akıllı telefon boyutları ile ilgili olarak, nispeten küçük olduğu söylenebilir olmalıdır - 13.66 133 gram cihazın bir ağırlıkta 0.88 santimetre 7.06 için. Gördüğünüz gibi, cihaz oldukça ince döndü ve hafif Samsung Galaxy-S3 de memnun ediyor. elini makinesi kolayca oldukça iyi pantolonun cebine sığar, bu yürüyüş müdahale etmeyen ve çok fazla yer almaz.

Montaj ve kontroller

akıllı telefon monte etmek kesinlikle hiçbir şikayetleri var. Onun Samsung Galaxy-S3 iyi değerlendirmeleri sahipleri sağlar. Onlara göre, plastik kasa çok iyi ve sıkı toplandı. Bunun dışında size odasında biraz itilir çıkarılabilir panelin ile hata bulabilirsiniz. çok sıkı biçimde sabit yüzeye bastırılır çünkü sert arka kapak çıkarılır.

bütün alan sistemi üzerinden Hayır boşluğu: Arka veya iki tarafta ya. düğmeleri ile de, her şey mükemmel. malzemeler için smartphone rağmen değerlendirmeleri daha olumlu Samsung Galaxy-S3, güvenle "Mükemmel" konabilir inşa kalitesi ile, "tatmin edici" değerlendirmesini verdi.

Yer akıllı telefon kontrolleri Güney Koreli şirket "Samsung" nin ürünlerinin çoğu tipik bir örneğidir. Ünitenin üst kısmında kullanıcı özellikle kulaklık, microUSB port yanı sıra bir mikrofon içindir standart konnektör 3.5 mm, içinde bulacaksınız. Doğru bir ekran kilidi tuşu ise sol tarafta ses rocker adaptasyon. Onlar çok rahat olduğunu söylemek gerekir. Bu telefon özellikle fotoğrafçılık için tasarlanmış özel bir düğme değil, üzücü. Belli ki önledi değil burada olurdu.

Orada is tek düğme altında görüntüleme cihazı, tamamlar iki dokunmatik bölgeleri "Fonksiyonlar" ve "Geri". Böyle yenilik bu yazıda model üzerinde açıklanan bile daha iyi yorumlar hangi akıllı telefon Samsung Galaxy-S3 Mini, görülebilir. Bu iki bölge tamamen kapatılabilir ya da bunların çalışma süresi ayarlanabilir bir arka ışık sahiptir.

Ekran modelidir Üstü kullanıcı gümüş astar hoparlör bulabilirsiniz yakınlık sensörleri ve ortam ışığı gibi bir ön kamera. Birçok kişi kadar harika cihaz aynı zamanda nihayet gösterge ışığı ortaya çıktı ki mutluyuz. Diyot şarj ederken cevapsız aramalar, yeni mesajlar ve yanıp söner uyarabilir, parlak parlayan söylenmesi gerekir.

akıllı telefon arka yüzeyi ütülenmiş su çakıl gibi pürüzsüz ve düzdür. Gümüş çerçeve ile saçaklı bir hafif şişkin ana kamera, en üstünde. Bunun ve konut Arasında daima toz alır küçük bir boşluk vardır. Bu eksiklik gadget sadece en seçici kullanıcıları tanımlamak, böylece Ancak, tüm, temizlenmesi nispeten kolaydır. Arka panel de ana odasına hemen yakınında bulunan bir hoparlör deliği ve, tabii ki, LED flaş vardır.

ekran

Tüm yavaş yavaş platform "Android" kontrolü altında faaliyet gösteren, mobil cihazların ekstra büyük ekran çaprazlara alışmaya başladılar. İstisna yok ve telefon Samsung Galaxy-S3. Ve ekranın diyagonal ise 6 ama "sadece" 4,8 inç, açıkça küçük denilen edilemez değildir. biz sahiplerinin Samsung Galaxy-S3 değerlendirme dikkate alırsak Ancak böyle bir görüntüleme, müşterilerinin çeşitli tat geldi.

HD AMOLED'in teknolojisi için uyarlanmış ekran cihazı 720 piksel 1280 kadar bir çözünürlüğe sahiptir ve aynı zamanda 10 musluklar destekler. PenTile olmadan Güney Koreli "Samsung" dan akıllı bu sürümünde yapmadı, anlamlı yazı tanımını etkiler. Bu belirgin olmadığından bu fark eden büyük olasılıkla, özellikle keskin kullanıcıları, diğer tüketiciler, dikkat etmeden bu gerçeği terk ederken.

İnç başına piksel olarak 306 nokta bir yoğunluğunda kalitesiz resmin şikayet gerekli değildir. akıllı göz 10 cm bir mesafede bulunduğu zaman ekranın bozukluklar, sadece kısa bir mesafe görülebilmektedir. resim parlak, ama burada işin otomatik ayarlama çok iyi değil. Ekran parlaklığı pratik kaybolur dışında, her ne kadar karşısında karşıtlarına hafifçe aşağı bu yönü akıllı telefon Sony Xperia P

Ana ve ön kamera

Günümüzde, modern araçlar arasındaki rekabetin ana kriterlerden biri kameranın kalitesidir. iyi cihaz aynı seviyede çıkarılır. Çoğu kullanıcı akıllı telefonlarından yakalanan çerçeveleri saklamak ister, yüzden fotoğraflar dahili bellek veya bellek kartı cihazların ötesine çok nadirdir. en modern cep telefonları kameraların Yetenekleri en yüksek kalitede video kaydı bahsetmiyorum, sosyal ağlara doğrudan çekim yüklemenizi sağlar, böylece büyüktür.

Smartphone "Samsung" ana kameraya sahip, çözünürlük 8 megapiksel ulaşır. Modül ayrıca tabii ki LED flaş ve, otomatik resim odak vardır. yapılmıştır deklanşör tuşuna dokunduktan sonra hemen üniteyi fotoğrafını çekerken akıllı telefon hızlı çekim bir işlevi vardır. Bu özellik, maalesef her zaman düzgün çalışmıyor, bu yüzden bazen görüntüleri bulanık çıkıyor. Maksimum çözünürlük fotoğrafları - 3264 2448 için piksel. 1080 piksel 1920 - ana kamera da FullHD çözünürlüklü video kaydı yapabilirsiniz.

Ayrıca bu birimin ek fikir verecektir değerlendirmeleri Samsung Galaxy S3 telefonu, 1.9 megapiksel çözünürlüğe sahip bir ön kameraya sahip ve video görüşmeleri için tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy-S3: Smartphone Özellikleri

Kendi tasarım şirketi "Samsung" - Cihaz dört çekirdekli Exynos-4412 üzerinde çalışır. işlemcinin frekans 1.4 GHz'e ulaşır. Burada bir grafik kartı olarak bir Mali-400MP olduğunu. , 16 32, veya 64 GB cihazının konfigürasyonuna bağlı olarak - RAM gelince, bunun miktarı dahili bellek yeterli iken, 1 GB. Gerekirse Ve, kullanıcı kullanabilir kart microSD-hafıza biçimi, kapasite 32 GB işareti geçmemelidir.

işletim sistemi

"Samsung" birim TouchWiz adı verilen özel kabuk tarafından tamamlanmaktadır "Android 4.0.4" platformu altında çalışır. akıllı telefon oldukça hızlı çalışır ve sırf keyif sunmak için kullanabilirsiniz.

iletişim

Güney Koreli firmadan iletişim aracının arasında "Samsung" Bluetooth, USB konnektörleri, hem de internete kablosuz erişim için özel olarak tasarlanmıştır, Wi-Fi modülü, dördüncü versiyonunun varlığını öne çıkmaktadır. Ayrıca NFC ve S Işın teknolojisini öne çıkmaktadır.

Pil ve Pil Ömrü

"Samsung" akıllı telefon, kapasitesi 2100 mAh ulaşan bir lityum iyon pili vardır. Bu pilin avantajları Çıkarılabilir olduğu ve istenirse tek bir çok rahat olmayacak olmasından dolayı endişe varsa, tüketiciler yedek bir batarya satın alabileceği bir gerçektir.

Eğer gitmek için ayarları Samsung Galaxy-S3, sen edebilirsiniz etkinleştirin güç tasarrufu modu, hangi ölçüde uzatmak pil ömrü arasında akıllı telefon. Sen, bir alt frekansta çalışacak şekilde işlemciyi zorlamak ekranın parlaklığını düşürmek veya farklı bir arka plan koyabilirsiniz.

Üretici cihazının pil ömrünü konuşma 9.5 saat ve bekleme süresi 290 saat eşit olduğunu iddia etmektedir. Normal modda, telefonun değil çok sık kullanımı gün boyunca çalışabilir. Bu durumda, tüm ünite yükler bağlıdır.

Sonuç

Özetle, ben Samsung Galaxy-S3 incelemelere olumsuz daha olumlu okunabilir söylemek istiyorum. Aynı zamanda saf ve berrak ses transferlerin kulaklığını, memnun ediyor. Çağrı hacim olarak, ortalama ve titreşim kuvveti ortalamasıdır. vücut biraz daha yüksek kaliteli malzemeler ve tasarım çok ilkel değilse, biz güvenle şirketi "Samsung" mükemmel bir akıllı telefon almak için söyleyebiliriz.

Her durumda, ürün Güney Koreli üretici tarafından tüketiciye hayal kırıklığına uğratmak olası değildir ayırt edilir. Cihaz gerçekten yüksek kalitede çıktı ve 15 bin ruble yaklaşık olarak eşit bir fiyata satın alabilirsiniz. Tabii ki, maliyeti biraz overpriced ama para için tüketici uzun yaptığı çalışmalarla onu memnun etmek olacaktır gerçekten kaliteli ve güvenilir cihaz alacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.