ModaGiysi

Asimetrik etek: ne giymek

Asimetrik etek - bu cesur, özgün ve sıradışı giysiler giymek tercih Modern fashionistas için gerçek karar, yerine sıradan etekler klasik kesim sıkılmış var. Bu ürünler seçenekler çok sayıda olabilir. Etek, aynı zamanda çapraz mevcut shuttlecocks, tüy veya asimetri olarak asimetrik dikiş olabilir etek koku. Ne bu modelin avantajları vardır ve ne asimetrik çatı birleştirebilirsiniz? bu konuda okuyun.

Ürün avantajları

popüler basmakalıp aksine, asimetrik etek etek evrensel olabilir. Bu model, uygun ve her gün ve özel günler içindir. Asimetrik etek ile asimetrik etek veya elbise çeşitli dokulardan üzerinden yapılabilir. Buna ek olarak, neredeyse her kızı yüz vardır. Doğru görüntüyü bozmaz uzunluğu için etek ve bunun tersi, şekil olarak doğru kusurları seçmek önemlidir. Bununla birlikte, hesaba böyle modeller giysi, ayakkabı ve aksesuar birleştirmeyi seçmek zor olabilir gerçeğini almalıdır. Ama, öyle ya da böyle, asimetrik alt herkes uzun ve ince bacaklar hayran olmasını sağlar.

Etek-sun

Bu ünlü modacıların olarak benzeri tarzı, yanı sıra düzenli modacı. Etek-güneş resminize retro tarzı bir küçük unsuru yapmak ve coquetry ve feminen verecektir. Ürün yaygın sinek ve kusurlar rakamlarını gizlemek edilecektir. Burada vurgu şekilli bel yerleştirilir. Asimetrik etek-güneş, ipek veya şifon, saten edilebilir. Ama aynı zamanda ilgili ve daha yoğun bu malzemelerin bu ürünleri terzilik, yani keten, pamuk veya kot.

fırfır Etek

Bu tarz romantik imaj yaratmak için idealdir. Ama etek seçerken, ayak aşağıdaki noktalara dikkat edin. fırfırlar yardımıyla, volanlı ve fırfırlar daha üç boyutlu bir silüet yapılabilir, bu nedenle ekstra ağırlık kısa makaleleri giyilmesi tavsiye edilmez. Buna ek olarak, asimetrik etekler şekil türü adil cinsiyet, temsilcilerini vermek en iyisidir - bir "armut" veya "elma".

alt volanlı varlığı görsel olarak yeterince dar kalçaları ve geniş omuzları sahip kız silueti bir denge yapabilirsiniz. bu bileşenler üstten monornerrjRi görsel bel büyütmek edebiliyoruz gibi, bu tür etek, çok ince bir kadını seçmek için tavsiye edilir. uyum Bu noktada üzerinde durulacak kemer, vasıtasıyla mümkündür vurgulayın. asimetrik etek dikey volanlı sahiptir, ancak, böyle bir stil evrensel olarak kabul edilirse, görsel rakam uzanıyor olduğu göz önüne alındığında.

şifon asimetrik alt ile etek

Yukarıda belirtildiği gibi, bu tür bir plan modeli Farklı kumaşlardan yapılmış olabilir. Ama daha kadınsı ve çekici bir görünüm ürünleri akan ve hava malzeme yapılmış.

Son yıllarda yaygın bir seçenek haline şifon etek. Bu model sıcak yaz havalarda giymek için iyidir. o ne olursa olsun onun uzunluğu veya renklendirme, zarif ve hava görünüyor, çünkü birçok fashionistas için vazgeçilmez hale gelmiştir. Orijinal kesim dikkat çekiyor, bu nedenle üst minimalist olmazdı unutmayın. Bir kısa kesilmiş olup olmadığını Hepsinden iyisi, iyi bir rakam kayış. gür şekilsiz bluz veya tunikasıyla varlığı siluet ağırlaştırmaz ve kesim tüm avantajlarını nötralize edecektir.

Bir tren ile Asimetrik uzun etek

Bu tür modeller nedeniyle sıradışı ve çekici, oldukça popülerdir. Ön kenar, normal olarak kısa ya da ortalama bir uzunluğa sahip olan ve uzun bir döngü ile arka bölüm. Bu tarz bir kadınsı ve zarif bir görüntü ekler, bu nedenle bu ürün bir tatil veya özel çıkış için idealdir. Ama bir tren ile bir etek ışık akan kumaşın yazında giyilebilir işe ya da okula.

Ürün kesmenin sadece hafif asimetri olup uzunluğunda büyük bir fark varsa, bu her gün giymek için mükemmeldir. Bazen etek onları elbise iş tarzı ile birleştirmek için izin, katı malzemelerden dikilir.

Ne bu stili birleştiren

Bütün asimetrik etek En iyisi herhangi bir ekstra parçalar olmadan pürüzsüz bir üst bakacağız. Bu (sesli) üst ya da parlak pastel gölge gömlek ya da T-shirt ve gömlek ve sıkı m olabilir. S. Muhtemelen, en iyi kontrast renkli olabilir.

Montaj modeli kesilmiş etek için gerçekten çok yönlü bir kombinasyon çağrılabilir. Düz beyaz veya siyah üstleri onlar için mükemmeldir ve üst bir fırsat için üs, hem de günlük kullanım için olarak takılabilir.

sessiz renklerin pelerin ve bir deri ceket ek olarak şık görünecek derinin bir asimetri ile etek.

Soğuk havada, yoğun bir malzeme ürün çeşitli svitshotami, bir balıkçı, elyafları veya kazak ile kombine edilebilir.

herhangi bir seçenek asimetrik etek irade yükü figür, bunun sonucu olarak, uygun ayakkabı seçmek gerektiğini unutmayın. En iyisi, ayakkabı yüksek topuklu açıksa. Bir moda alabilirsiniz sivri mahkeme ayakkabılar küçük Çıtçıt ile. Ama aynı zamanda asimetrik etek kalın topuk ve platform sandalet ile iyi görünürdü. Bu küçük bayanlar için özellikle doğrudur. uzun boylu kızlar ayakkabı veya ayakkabı düşük gitmek çalışan, etek tür spor ayakkabıları ile giyilebilir.

model

Eğer asimetrik etek kalıbı ile ilgileniyorsanız makalesinde olduğunu. Aşağıda günlük kullanım için ürünün bir versiyonudur. kısa ön ve arka uzun kısmıyla Bu etek.

Kağıt üzerinde gerekli değerleri belirtmek gerekir:

  • Maksimum uzunluk.
  • En az uzunluğu.
  • İki çevresel yarıçapı (R, = ½ kaynaktan (bel çevresi): 3.14).

90 ila 100 cm arasında - Eğer 155 170 santimetre yükselecek, bu 40 cm minimum uzunluğu değerini ve maksimum tespit etmek en iyisidir.

enine uzunluğunun hesaplama yapmalıdır güzel bir geçiş yaratmak. Bunu yapmak için, maxi ve mini arasındaki ortalama değerini hesaplamak gerekir (: 2 = 65 cm 40 cm başka 90 eklemek ve 130 olsun).

Benzer bir şekilde belirlenmiş ve daha kısa bir parçası ve ( "eğik diş Mini" nin bu şekilde elde edilen değer), yukarıda tanımlanan konik ile orta arasında uzunluğu. ) 52.5 cm - sonra 2 ile bölünmesi, diğer bir 40 65 cm alınan atmak ve en sonunda.

Ayrıca, döngü ve bir eğim oluşturmakta ortası arasındaki aralıkta eteğin uzunluğu sayısı. Bu, bir "eğik diş maxi" (;: 2 = 77,5 cm 155 65 cm, 90 cm = 155) 'dir.

Sonra tüm değerler üzerinde model belirlemek ve daha sonra düzgün bir çizgi ile bunları bağlamak için gereklidir. 45 santimetreden daha az bel poluobhvata durumda hemen bir malzeme üzerinde çizebilirsiniz. Aksi halde, kağıt üzerinde desen uygulamak kesip aşağıda gösterildiği gibi bezin üzerine koyun.

Şimdi birlikte parçaları dikmek zorundayız. Şık ve güzel asimetrik etek hazır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.