TeknolojininCep telefonları

"Nokia 222": teknik özellikler, yorumlar, ayarlar. Cep telefonu Nokia 222 Dual Sim

yüksek talep Nokia markası altında satılan bu kadar uzun değil önce telefonlar. Onlar haklı kaliteli ve uzun pil ömrü nedeniyle yüksek düzeyde, en iyi çağrılacak. Ama zaman hala durmazsa. Piyasada her yıl yenilikçi teknolojilerle donatılmış birçok yeni model vardır. Fin şirket, moda izlemeye çalışan ve üretim maliyetinden tasarruf, hız kademeli olarak Apple, Samsung ve diğerleri gibi diğer markalara lider pozisyona yol vererek azalır. Bu akıllı telefonlar bile Çinli üreticilerin alıcılar için daha cazip hale gelmiştir dikkati çekiyor.

telefonu şu anda Nokia markası altında satılmaktadır bul şirketi Microsoft öncülüğünde şimdi olduğu gibi, bu zordur. Ama "Nokia 222" nin yeni model 2015 yılında satışa sunulacak. Teknik özellikler, yorumlar ve açıklamalar aşağıda okunabilir. Telefon tipik buton birimidir. Ne teknolojiler geliştiriciler tarafından kullanılmaktadır? İçinde ilginç bir şey var mı? mevcut gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını? Bu sorular genellikle kendi yeni cep telefonunu aldı müşterilerimiz tarafından sordu. cevaplar makalesinde yer almaktadır.

serbest bırakılması

Bu modelin sürüme kadar Microsoft Nokia'nın varlıklarını satın aldı. Ancak, eski bir marka adından tüm yol, o klasik araçlar için kullanmaktan vazgeçmiş değil. Kanıtlanmış teknoloji için tasarım tercihi bir kural olarak.

Telefon "Nokia 222" iki versiyonu üretildi. İlk - bir klasik. Bu düğme tuş takımı ile tipik bir şeker çubuğu bulunur. Modeli sim-kart ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. İkinci düzenleme, birinci dışa doğru farklı değildir. Form faktörü klasik tasarımı ile aynıdır. o iki yuvaya tek şey sim-kart için sağlanmaktadır. Bu Nokia 222 Dual Sim isimli Üretici.

Pul farklı programlar geniş bir yelpazede çalışma olanağı sağlar güncelleştirilmiş işletim sistemini aldı. Renk ekran ve rahat klavye birimi kesinlikle bir avantajdır. Hedef kitle - çocuk ve yaşlı. Basit ve kaliteli olduğu için de, bu model, ikinci telefon olarak satın alınır.

Assemblage Vietnam'da yapılır. Bu haber Çin'den ürünlere olumsuz tutuma sahip olanların memnun edecektir.

dizayn

Harici olarak, telefon oldukça hoş görünüyor. beyaz ve siyah - dükkanlar iki klasik renklerde mevcuttur. Işık - sadece 80 gram ağırlığı, en iyi şekilde boyutlandırılmış (116 x 50 x 13 mm) arasındadır. Nokia 222 Dual Sim - talimatına göre, boyutlar gibi bir 222 endeksi ve dvuhsimochny ile basit bir model karşılık gelmektedir. Elinizdeki bu telefon ile ince, kaymaz olduğunu. seçeneklerin model numarası mat ve parlak durumda mevcuttur. Roma son eki işaretlenmiş.

ön panel, iki eşit parçaya, görsel bölünmüştür. Üst bölümde ekran, kulaklık olduğunu. Aşağı tam klavye birimi altında geri çekilmiş. "0" basarak mikrofon için delik türetilmiştir.

arka panel basit bir tarzda dekore edilmiştir. Hiçbir gereksiz ayrıntılar vardır. yatay yönde kapağın ortasında marka adını basılır. lensin üst kısmında bulunan ve çıkış hoparlör aşağıda.

klavye

Düğme ünitesi özel bir ilgiyi hak. Neredeyse bir kare şekline sahiptir. Aynı boyutta oval merkezine (joystick), hariç tüm düğmeleri. Bu özel bir stil verir. sayılar bile zayıf görme yeteneği olan insanlara açıkça görülür, büyüktür. Yumuşak tuşları ve çağrı / çiftleri alt alta düzenlenmiş reset düğmesine alırlar. Nasıl "Nokia 222" uygulamalara hızlı erişim kurmak için? Talimat bu soruların yanıtlarını sağlayacaktır. Yumuşak tuşlar için içerdiği bilgiler ve göre sağlanan joystick bireysel ayarları ok. Her kullanıcı, kişisel tercihine bağlı olarak bu düğmelerin atama değiştirebilir.

Sayısal tuş takımı gelince, o zaman buna sahipleri hiçbir yorum yapılmamış. Yer diğer düğmelerinden en az bir izole. Bu açıkça satırları ayırt etmek için izin veren açık bir rahatlama, görünür aracılığıyla. Yani telefon dedikleri gibi körlemesine, kazanmak için kullanılan olanlar için uygundur.

"Nokia 222": teknik özellikler, ekran geribildirim

cep telefonu göz önüne alarak, ekranı hakkında sessiz kalamaz. Onun diyagonal - tüm 2,4" . Akıllı telefonlar ile karşılaştırıldığında, daha sonra bu boyut saçma görünecek. Ama tipik bir buton telefonu için oldukça kabul edilebilir performanstır. Ekran Türü - LCD Transmissive, bir TFT-matris ile donatılmış. Düşük çözünürlüklü - 320 x 240 piksel. Görüntü 167 ppi piksel sayısı olarak çok açık değildir. Ama kullanıcılarında olmayan taleplerden renkleri aktarmak için, hepsi en gerçekçi ve zengin sergiledi. Açılar iyi gözden geçirilmesidir. parlak güneş ışığı altında ekran biraz soluyor, ancak bilgiler okunabilir kalır.

kamera

Birçok alıcı "Nokia 222" şartnamelerinde kamera hangi, ilgilenen? şebeke tarafından gönderilen Yorumlar, cesaret verici değil. Sadece 2 megapiksel matrix. Şu anda, bu çözünürlük oldukça küçüktür. Bunun yardımıyla, gerçekten yüksek kaliteli fotoğrafları kaldırmak zordur. hızlı (aceleyle) bazı noktayı yakalamak için gerekirse Ancak, o zaman bu yeterli olacaktır. komplike kamera kullanımı hiçbir flaş. Ama geliştiriciler kalitesi 2X dijital zoom kullanılan geliştirmek.

Cihaz ayrıca video kaydedebilirsiniz. İzin verilen maksimum çözünürlük - 320 x 240 piksel. Kayıt saniyede 15 kare bir hızda gerçekleştirilir.

pil

örneğin "Nokia 222" gibi bir telefon seçerken hangi noktalar üzerinde Eğer dikkat etmelidir? Elbette Teknik özellikler, incelemeler ve, daha uzun pil ömrü! Bu markanın önceki telefonları en eski eski unvanıyla giydiği ve iyi hak kazanmıştır. Ama yeni model yüksek bir oran övünme mümkün olacak mı?

Telefon bir lityum iyon pil sınıfı, BL-5C sahiptir. Onun depolama kapasitesi mAh 1100 eşittir. yeter zayıf ekrana sahip basmalı düğme cihazı için. Bu model arama yapmak için değil, aynı zamanda favori oyun seviyeleri ile bir video izlerken, müzik dinlemek için sadece aktif kullanımda 20 saatten fazla olabilir. Üretici yaklaşık bir ay süreyle çalışacak basit bir model bir bekleme süresi iddia ve bir iki sim-kart desteklemek için tasarlanmıştır - 20 gün içinde.

Sahipleri telefon her üç günden fazla sık şarj edilmesi gerektiğini iddia ediyorlar. Bu verilere göre, cihaz Nokia efsanevi modellerine layık halefi olduğunu.

uygulamaların

o gelişmiş özelliklere sahiptir olarak bu model, "çevirici" basit denilen edilemez. Üretici uygulamaları çok sayıda uyumlu platformu Serisi 30+ kullanmıştır. "Nokia 222" için programlar indirilip sorunsuz yüklü. Onlar, hiçbir donuyor iyi çalışır. telefon müzik parçalarını çalmak için yerleşik bir oyuncu var. Menü tek tek ayarları saklamak için izin veren bir ekolayzır vardır. Ayrıca telefon kullanıcı videolarını izlemek için bir program bulacaksınız.

Üretici İnternete bağlanmak için bir fırsat, bir tarayıcı "Opera Mini" sağlamıştır. Mevcut Vledeltsam sosyal ağlar, hava ve diğerleri gibi uygulamalar aranan bir dizi.

Oyuncular standart sunulan merak edecektir "doldurma". Üretici kullanıcı Gameloft hizmetinden ücretsiz oyunlar indirmek için bir yıl süreyle hakkına sahiptir Buna göre, bir anlaşma imzalamıştır. tek sınırlama yalnızca bir oyun bir ay içinde monte edilebilir olmasıdır.

hafıza

Sadece çağrılar için kullanılacak Hatta en basit telefon, yeterli bellek olmalıdır. Sonuçta, herkes favori müzik bazı işe giderken onları dinlemek izler yüklemek isteyecektir. endeks sahipleri ile Model 222 hafızayı sürpriz. yalnızca 16 MB olmasına rağmen dahili, ancak üretici çıkarılabilir medya için bir yuva sağladı. Bellek kartı "Nokia 222" mikro-SD formatında olmalıdır olduğunu. izin verilen maksimum miktar - TR 32 kadar. kullanıcı mağaza müzik, oyun, fotoğraf, video doldurabilir.

yorumlar

sahipleri görüldü olumsuz yönleri nelerdir? Her şeyden önce, işletim sisteminin kusur. Birçok göre, güncellenmiş sürümü önceki birine oldukça gerisinde. Ayrıca, bazı kullanıcılar fark şu anda çok uygun değildir sim-kart standardı için yuvaya söyledi. En cihazlar uzun "mikro" taşındı. Açıklamalar ekran ve kamera çözünürlüğü de vardı. Modern şartlara göre çok düşüktür. Ancak, en büyük dezavantajı, Wi-Fi modülü olmaması.

Şimdi olumlu tarafa çevirmek. İlk ayar "Nokia 222" oldukça kolay geçer olduğunu. Gelen çağrı için favori zil sesi ayarlamak için, basitçe telefon defterine gidin veya "Galeri" uygun alt bölümünü kullanın. Hoparlör - ağır bir avantajı, cihazı. Ayrıca, kullanıcılar, modern görüntüleme teknolojisi üzerinde durulacak, bu yüzden güneş ışığı altında dahi ekran solmaz. Uygulanabilirlik, kullanım kalitesini, uzun pil operasyonu kolaylığı inşa - bu kriterlerin tümünü bu modelin özelliği haline gelmiş. Ve tabii ki, tüm alıcılar maliyeti büyüledi. Şu anda, "Nokia 222" etrafında 3000-4000 ruble satılıyor. Bu gelişmiş özelliklere sahip bir telefon için oldukça iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.