TeknolojininCep telefonları

Samsung Galaxy Core 2 akıllı telefon: Özellikleri, açıklama, fotoğraflar

Samsung Galaxy Çekirdek Bu derlemede özetlenmiştir karakteristikleri de 2, Güney Koreli şirketin bütçe karardır. Rusya Federasyonu topraklarında, cihazın 2015 maliyetinin olarak 7500 ruble oldu. Neredeyse tam bir yıl sonra, 7000 ruble bir işareti düştü. konularda bir dizi neden karakteristikleri de Samsung Galaxy Core 2, Satın sadece bir cihaz satın almak isteyenler, aynı zamanda zaten bazı mağazalarda, biz satın almış olanlar için için. Örneğin, MTS perakende ağında.

özet

Samsung Galaxy Core 2 G355H, karakteristikleri Uzmanlara makul üç artı tahmin edilir, temsili bir alt uç ve 4.5 inç diyagonal bir ekrana sahip. Bir yandan sığabilecek küçük bir aygıttır. Bu durumda onlar başparmak sağ köşelerine kadar, ekranın herhangi bir noktasına serbestçe alır anlamda oldukça rahat çalışacaktır. Çıkış geliştiriciler, elbette, batırdım. Fakat buna daha sonra. Gemide biz oldukça taze olmaz, ancak işletim sisteminin bir aile "Android" bir çalışma versiyonudur. Bu sürüm 4.4 olduğunu. Pil ömrü hepimiz istiyoruz kadar iyi olmadığı için. Aynı beş megapiksel çözünürlüğe sahip kamera hakkında söylenebilir. Gerekli tüm iletişim grubu 4G LTE modülü dışında bulunur.

dizayn

Samsung Galaxy Core 2, yukarıda bulunabilir hangi özellikleri, bize viraj uzman Koreli şirket tasarım satırların devamı gösterir. Bir anlamda, onlar dikdörtgen şekiller terk kendi geleneğinden uzaklaşarak karar verdik. Köşe cihazın dışına yuvarlatılmış olduklarına işaret edilebilir. Eh, bu çok iyi bir çözüm ve bu parametrede hiçbir iddia ve olamaz. düzgünce el telefon olarak, sıkıca, güvenli, ancak yalnızca normal şartlar altında. Elleriniz ıslak veya su vspoteyut ise, cihaz iyi değil eller, dışarı kayma çalışır.

Yapım malzemeleri

Samsung Galaxy Core 2, daha önce bu makalede verdik hangi özellikleri, plastik ve metalden yapılır. Aksine, malzeme onun yüz plakasının son yapılır. Aslında, bu nedenle, çıkış bazı kitlesel yoktur. Yine de, bu model bir "tuğla" denir çok, çok zordur. Ve bu ağırlık ve boyut bir dizi faktöre içinde. Prensip olarak, bu noktada şikayetler oluşmaması gerekir. Devam edin. akıllı telefon Bu sadece arka kapak plastik kaplı yumuşak dokunma yapılır. Neredeyse evrensel olarak kullanılan bir iyi pratik bir çözüm, gibi görünüyor. Ancak, burada tuzaklar vardır. Zaten telefon güvenlidir gibi olduğunu söyledi edilmiştir. Ama güvenilirlik dibe başlar istinat ıslak ellerle dokunmak gerekir.

eksileri

arka kapağın bir diğer dezavantajı bunun alt kısmı sonunda yazılır başlar olması. Ve dışarıdan çok belirgindir. alıcı onlar olası değildir artı erişimi olan blok başarılı çünkü en azından bu eksiklikleri telafi etmelidir avantajı, getirebilir, her şey çok kötü olduğunu düşünmüyordu. arka kapak bir oluklu yüzeye sahiptir. Bu parmak izi yapışmasını ve çizilmeye karşı alıcı kurtaracak.

kontroller

ön yüzü Samsung Galaxy Core 2 Duo, çelişkili bazı yönlerden, bize ekranını kendisi göstermek hangi özellikleri. Bu 4.5 inç köşegen vardır. Ön kameranın göz - sesin, bunun hakkın örgü dinamiğinin en üst katında bulunan. Duos - hoparlör altında bir yazıt Samsung, orada. Evet, cihaz iki SIM kartları destekler. Ekranın altında bir navigasyon düğmedir. Bunlardan ikisi, ( "Geri" ve "Uygulama Listesi") sensörü ve ortasında bulunan anahtar "Ev" mekaniktir. Sensör elemanları ile boya uzun süre çalışması için, geliştiriciler sayesinde soyulmuş değildir.

taraf

Samsung Galaxy Core 2 Duos, sunum öncesinde uluslararası ağda göründü ve çıkmak cihazı, sol tarafta bir ses rocker ve ses modu vardır ve sağda hangi özellikleri - Kilit düğmesine basın. Gördüğümüz gibi, aynı "Lyumii 640" aksine bu unsurlar farklı taraflarda ayrılır. kontrol cihazı az rahat hale gelir Ancak, buna karşı iddialar olmamalıdır. tuşların hiçbiri hiçbir tepki olduğunu unutmayın. adamakıllı Montajlı birim, burulma creaks. krom birikimi (sınır) ile ilgilidir durumda, bir dezavantajı ise: Silinmiş ve dinçlik edilecektir.

ekran

Bu konuda Güney Koreli firmaların bütçe segmenti artık birçok kullanıcı memnun ediyor. Aynı şey karakteristik aşağıda gösterilmiştir Galaxy Çekirdek 2 SM-G355H durumunda görebilirsiniz. Bu yüzden 4.5 inç diyagonal bir ekran var. Bu, TFT-matris. Aslında, burada IPS geldi. Fakat geliştiriciler muhtemelen düşük pil kapasitesi (saatte en az 2000 miliamper) arasında, kendi başlarına karar verdik. Evet, gerçekten, bir tasarruf var. Ancak, parlak güneş ışığı altında metni okumak için bu yetersizlik nedeniyle ödemek zorunda. Resim çok fark kaybolur. Bu arada, elle parlaklık düzeyini ayarlamak anlamına gelir hiçbir ışık sensörü vardır. Ekran çözünürlüğü 480 x 800 piksel. Bir süre sonra, sensör kullanımı hayatlarını kötü davranmaya ve yaşamaya başlar. su damlacıkları ile temas ettikten sonra bir cihazın rastgele açık ve kapalı uygulamaları, numaralarını aramak ve mesaj yazmak için başlar var.

Donanım platformu ve performans

hızla her uzman yayınlarında ortaya karakteristikleri Samsung G355H Galaxy Çekirdek 2 Duos, 1.2 GHz ve RAM 768 megabayt saat frekansı ile donatılmış dört işlemci. Gemide zaten bir işletim sistemi ailesi "Android" sürümü 4.4 vardır. En iyi seçenek, ama böyle bir vasat Topingler için idealdir. Bazen bazen arayüzü oldukça düzgün sarsıntılı çalışmaz başlar çünkü, daha basit bir şey gerekiyor gibi görünüyor. telefon oyunları talep ettiği için uygun değildir. Bir seferde birden fazla uygulama açabilirsiniz, ancak basit bir program olmalıdır. Aksi durumda, "fren" başlayabilir.

Samsung Galaxy Core 2 SM-G355H: kullanıcı ve değerlendirme özellikleri

Genel olarak, telefon özel ilgi hak etmiyor. Cihaz yer aldığını fiyat aralığında, olarak, daha verimli ve keyifli analogları yeterli sayıda var. Birçok insan akıllı telefonun kamera hakkında şikayet ediyorlar. Gerçek bir korku - Ana ünite iyi aydınlatma koşulları altında, ön kamera daha fazla veya daha az kabul edilebilir alırsa. Cihazın herhangi bir olumlu özelliklerini ayırt etmek zordur. Biri bu internette sörf için iyi bir beygir olduğunu söylemek, ancak yapmaz çok kaliteli 3G modülü ve düşük pil şarj değildir olabilir. Aktif sotssetey cihazı kullanırken öğle yemeğinden sonra kapanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.