TeknolojininCep telefonları

Fly: üreticisinin aynı adlı telefonların yorumlar

Kısa bir süre önce mobil cihazların Rus pazarında, yeni amiral gemisi - aynı adlı üreticiden telefonunu uçun. Firmanın tüm akıllı telefonlar "bütçe" mobil cihazların bir dizi isnat edilebilir. Onlar tüketiciler, özellikle ünlü markaların modellerini göze alamaz olanlar, ya da büyük bir isim logosu için fazla para ödemek istemeyen kişiler için geniş bir yelpazede için tasarlanmıştır. şirket bir cihaz, uygun fiyat ve kaliteli sunmaktadır.

sinek

Bu şirketin telefonlarının Yorumlar tüketiciler arasında son derece olumlu karakter "dir". İyi özellikleri ve yeterince yüksek verimliliğe sahip Nihayet orada cihazlar. Bundan dolayı popülerlik ve sonuç olarak bu markanın cihazlar için talep hızla büyümeye devam ediyor. Üretim şirketi, sırayla, orada duracak ve akıllı yeni modelleri ile pazar doldurmak için devam edilmez.

karakteristikleri

Ana ve cep telefonu Fly gibi bu gadget ana özelliği (müşteri geri, sadece doğrular), iki SIM kartların ortak çalışmanın ihtimaldir. Tabii ki, bu çok büyük bir artı. Bazı cep telefonu operatörleri sakıncalı ve bazen pahalı konvansiyonel iletişim hizmetlerini (SMS, gelen ve giden çağrıları) kullanan mobil internet paketleri sunan kalması. İnternet hızının diğer operatörler de genellikle oldukça düşüktür. bu akıllı telefona sayesinde, onların cep telefonu operatörü değiştirmeden yüksek hızda internete bağlanmak için olabilir.

akıllı telefon Android 4.1 işletim sistemi üzerinde çalışır. 4.5 inç Ekran boyutu yeterince iyi renk vardır. Daha fazla bilgi Fly menüde şirketin web sitesinde görülebilir "Yorumlar". bu şirketten Telefonda, bunu söyleyebiliriz: düşük maliyetli akıllı telefon işlemci üretilebilir yeterlidir rağmen. Uygulamalar oyunların son nesil (yoğun 3D-sürüm) oynamak için fırsat var, değil "asmak", çabuk açın.

modeline bağlı olarak, akıllı telefon dahili bellek ya da 1 GB ya 516 MB olabilir. harici hafıza hacmi küçük olmakla birlikte, mikro-SD kart ile 32 GB arttırılabilir.

Pil yeterince güçlü. Eğer mümkün olduğunca çok telefon kullanıyorsanız: video izlemeye internette sörf ve kitap okuma, tam şarj yaklaşık 4-6 saat sürer.

bulgular

güncellemeler Fly için Ve şimdi: Bu aygıtları kullanmak için yeterli zamana sahip olanların telefonlarının yorumlar, inandırıcı - Eğer böyle bir cihaz satın düşünmek olun. Tabii ki, şeylere bir ayık göz atın ve bu fiyata size Samsung gibi bu gelişmiş gadget, alamadım anlamalıdır. marka veya işlevsellik: Bu durumda, size ne gerek karar vermeniz gerekir.

Örneğin, Sinek (tüketici yorumları telefonlar için, sadece doğrular) sadece çocuk için harika bir hediye olacaktır. Ve sevgili çocuktan "exit" bir akıllı telefon var şimdi ve o kaybetmek ya da ekipman kırmak bile, o zaman yaşayabilir.

Hala şirketten yeni bir gadget elde etmek olsun ya da olmasın düşünüyorsanız, size hoş bir sürpriz olacak, beni Fly telefonun yorum nelerdir satış elemanlarının, kontrol ve inan!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.