Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Matrona Moskovskaya: ağızdan ağıza geçen evlilik duası

Bizim arazi Rus büyükleri açısından zengindir. Tanrı Rusya'yı seviyor ve her zor yüzyıl ermişlerin göndererek, onu kaydeder. büyük bir millet boşa edilmemiş Yani, insanlar her zaman Rabbin iyiliğini unutma, dua, tövbe ve Tanrı'nın her şeye kadir aşka inanıyorum. Burada ve XX yüzyılda büyük ve saf ruhu olan bir hasta kadın kılığında Tanrı'nın bir adam buldum.

matrona Moskovskaya

bütün zor hayatında Kutsal şifa ve kehanet mucizeler için meşhur oldu. Matrona Moskovskaya, ağzının evlilik için dua Tanrı'nın kulağına gönderildi ailelerin yok olmaktan kurtardı dahil ve hemen olumlu sonuç görüldü. Onlar onu ve çocukları ve akıl hastası için dua taşınan ve o bir mesafede yardım ediyordu. Matrona insanları sevdi ve şiddetle bir aziz sadece kör olduğu gibi ona yardım değil, aynı zamanda felç etti.

ilahi amaç

Hatta onun kaderin doğum Lord tarafından mühürlendi önce. Bir başhemşire üç çocuğa kadar zaten fakir bir köylü ailesinin çocuğu olarak doğdu. Ailem her nasılsa çocuklarını beslemek için çok çalıştı. Anne hamilelik haber aldıklarında vardı dördüncü çocuğu beslemek mümkün olmaz iken katıldığı üzüldüm. Bu doğumdan hemen sonra bir yetimhaneye bebek verin karar verildi.

Ama Tanrı kendisi bir çocuğun üzgün kaderi tarafından korunan ve vardı kehanet rüya Başhemşire anne. Onun koluna bir kafa kızla beyaz kuş oturdu ve gözleri kapalı. Kadının rüya çocuğunu geldiğini fark etti. Tabii ki, kız ailede kalmıştır ve genel favori, ama o sadece bir rüya gibi, hiç gözlerle doğdu. Hatta erken yaş kız başkalarına yardım yeteneklerini göstermek için. Herkes o çöp vermedi ve birçok bugün Matrona MOSKOVSKAYA gerekir. için dua o artık erişilebilir ve hangi gelen evlilik sonrası devrim ve savaş yıllarında özellikle yoğun talep olmuştur. Bu, çok kız ve kadınlar erişilebilir ve tedavi edilir.

Kutsal tahminleri

aile uzak olmayan, Tula eyaletinin eski evde yaşayan Kulikov alanında. Bildiğiniz gibi, burası bu alanda, Rusya'nın bütünün kaderi bazı sırrına kefen, ve her yaş grubunda olduğu. Başhemşire savaş alanında olabilir görünmez mevcut yardım istemek herkese yardımcı olmak için mümkün olan her şekilde, Devrim'in başında ve Büyük Vatanseverlik Savaşı olarak önceden haber, o askerlerin akıbeti hakkında biliyordu. doğru soruya cevap Could asker ölü ya da diri idi. Tüm sığınma Matrona Moskovskaya için dua, evlilik için dua hep yoksul ve tek kadınlar için evine sesi vardır.

Hayatının çoğu Moskova'da kutsal tutulan, bu nedenle takma Matrona Moskovskaya. zor zamanlar bütün hayatı geldi günü, her yerde takip ve her zaman onu tutuklamaya çalıştı, ancak zalimler olacak önce o çünkü öngörü onun hediye kaçmaya başladı. Kutsal korunaklı ailesi ile değil kendisi ve birlikte kaydeder.

duanın gücü

Birçok mucizeler Matron gösterdi birçok şifalar kendi hesabındaki vardı taziyeleri, inanç, umut yeniden doğuşu dönün. annesi yüzyıl için dualar çok Oku, birçok Matrona MOSKOVSKAYA vasiyet - evlilik için dua ağızdan ağıza aktarılan hale geldi. Birçok kadın hayatı düzenlemek veya aile korumak için yardımcı oldu.

Ve şimdi, Matrona ölümünden sonra, tüm inananların istekleri ve dua ile aziz mezarına gidip, o kutsal kılmak için sevilen bir çiçek hediye buket vardır. hayatı boyunca pek yardım için tüm yalvaran yardım sözü verdi. Moskova Namaz Anne Matrona sorar herhangi bir yanıt, şifa aldıkça, onların ihtiyacı olan yardım, inananların her aileye içinde ses başladı.

2000 yılında, Anne külleri kanonize ve o aziz karşısında girildi. Şimdi Kilise ilahi müdüre hanım kutsallığını tanıdığını ve onun duaları kilise ve tapınaklar duyuldu. Ama yıllar kutsal kişilerin kanonizasyon önce dua ve acil yardım inansam. Şimdi, aziz yönelmek isteyenler için metni her Prayer bulunabilir özel dua Moskova Matrona vardır. Hatta mezar Başhemşire bir aziz haline geldi ve akış buna inanmakta asla durmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.