ÇirkinlikInşaat

Kapağı bakan: ince işçilik

Terim, genel olarak kir ve hasardan korumaya yönelik cephe bölgenin bir alt kapağı, anlamına gelir. Bu cephe süslemeleri, aynı zamanda neme güvenilir bir bariyer olarak hizmet verebilir sadece, dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Genellikle kapak birinci katın zemin seviyesine ulaşır. Yüksekliği görerek fonksiyonlarını gerçekleştirmek için 20'den az santimetre olmamalıdır. kapak kaplama yolları bir çok biriyle yapılabilir. Bunlardan bazıları görebilirsiniz.

Önce hazırlık yapmak gerekir. en üst seviyeye tabanından taban düz ve dayanıklı, kirlenmiş olmamalıdır. Bu düzensizlikler 5 milimetre daha büyüktür ortadan kaldırmak gerekir. Eğer kapağı bakacak yapılacaktır önce, toprak kompozisyonu yüzeyinde yürümek gerekir. Bu bazın su emme azaltacaktır.

kap karo taşı karşısında

bitirmek Bu tür etkileyici görünüyor, ama aynı zamanda çok pahalıdır. Çoğu zaman bu kireçtaşı veya kumtaşı yapılır, ancak, bulundu ve granit ve mermer seçenekleri edilebilir. karo boyutu keyfi olabilir ve onların doku olabilir. Kurulum yeterince basittir. Özel karo taş için bir yapıştırıcı çözeltisi ile yapıştırılmaktadır. tutkal farklı türde bir kullanmak bazen çatlama ve taş karolar pullanma yol açar. (Ilk duvarların ötesine varsa) kap karşısında saçak tarafından korunmalıdır. Dondan sonra hepsi osypletsya.

Tabii ki, diğer malzemeleri kullanabilirsiniz. Taş kapağı bakan için yeterince etkileyici görünüyor. Eğer beton kullanımı üzerine çalışırken Dıştan bakıldığında, bu çözüm, doğal taş yapısını andırmaktadır. Suni taş (nedeniyle çeşitli karışımları ve agrega oluşturması ile ilişkilidir) çok iyi performans özelliklerine sahiptir. kütlesine eklenmekte Boyalar mümkün tasarımı için birçok olanaklar açılır renk ve tonları dikkat çeken varyasyonlarını elde etmek. Suni taş kaide karşısında üretici tarafından belirtilen kurallara tamamen uygun olarak yapılır. elastik malzemeden ya da sıradan bir yapıştırıcı çözeltisi ile yapıştırılmış. eklemler bir harmanlama ile doldurulmalıdır. kap hazırlanmasından sonra hayatını uzatabilir özel hidrofobik ajanlar aracılığıyla savunmasını yapabilir. Böyle bir planın yüzeyi çok uzun bir süre için çok iyi görünüyor ve işin maliyeti doğal taş durumunda önemli oranda düşüktür.

Başka cazip seçenek astar kap granit olduğunu. Bu malzeme açıklamak için yeterince kolaydır, çok popüler. Zikredilebilecek porselen olumlu özellikler arasında şunlar yer alır:

- renklendirme fayans için seçenekler çeşitli sağladığı cazip bir görünüm;

- termal stabilite;

- dış etkilerden her türlü direnci;

- yüksek mukavemet.

Kapağa bakan söylenir - bu olumsuz çevresel faktörlerden binayı korunmasına yardımcı olur oldukça önemli bir işlemdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.