Ev ve AileÇocuklar

Halkalı Sling - annemin yardımcı!

Bugün kelime "sapan" Birçok genç anne tanıdık, ama bunların çoğu bu cihaz sadece kendisine resimde ve başvurmak yerine şüpheci gördük. Aslında, sapan - Bu ellerini serbest ve oldukça hareketli hissetmek anneyi izin bebeği taşımak için bir çok kullanışlı bir cihazdır. Orada askılar birçok türü vardır ancak en yaygın bir askı halkaları 5-7 cm halka çapı dikilir bir tarafı olan, yaklaşık 2 metre (artı ya da eksi) ve 60-70 sm bir genişliğe, bir kumaş uzunluğunun bir parçası olan (CCK) 'dir.

halkalı Sling yenidoğanlarla kullanılabilir. (Bebek atkı serbest ucunu kapsayacak, sonra etrafında sadece bir şey fark olmaz) Evde ve halka açık bir yerde hem de kırıntılar meme beslemek için çok uygundur. SSC annem çok hareketli hale getirecek ve asansörün çalışması bağlı olmayacaktır, arabanın ağırlığı ve merdivenlerden yukarı onun iniş ve çıkış için asistanlar varlığı (doğumdan sonra kadınlar için ağırlık kaldırma tavsiye edilmez). Ve çocuk ağırlığı arabanın ağırlığı ile karşılaştırıldığında yaşamın ilk aylarında sadece orada değil. Buna ek olarak, bu tür sapanla anne bebek kentsel ulaşım adım herhangi bir sorun ve herhangi halka açık yerlerde (dükkanlar, klinik, banka, postane) olmadan yaşamın ilk günlerinde şehir etrafında serbestçe hareket edebilir.

halkalı sapan sokakta değil, aynı zamanda evde sadece kullanışlı olacaktır. yürümeye başlayan kendi başlarına uykuya dalmak istemiyorsa, SSC uzun hastalıktan anne kurtaracak ve çocuk yerleştirme işlemini kolaylaştıracaktır. Bir "beşikten" (yalan) için bir sapan kırıntıları koymak ve daire etrafında hareket etmeye başlaması sadece sahiptir. Bu durumda, bebeğinize meme vermek - böylece o hızla sakinleşti ve uyudu. Çocuk sakin ve son olarak Morpheus kollarına yola ve çıktığında da her yatağa yavaşça kayması ve sapan serbest ucunu kapsayacak şekilde mümkündür. Bu anne halkaları içinde kumaş zayıflatmak için biraz ihtiyacı için, eğilip yatak (kanepe) üzerine bebeği bırakın ve daha sonra dikkatlice başının üzerinde askı kaldırın. Gerekirse, sadece halkaların kumaşı çekebilirsiniz, ancak bu durumda, sapan yeniden pansuman geri uçlarını sokmak için çalışıyor biraz zaman harcamak zorunda kalacak.

bir askı giymek nasıl halkalarıyla

Acemi anneler sık halkalı bir askı giymek nasıl sorun. ön, yan ve hatta onun yaşına ve karakterine bağlı olarak bebeğin değişen pozisyonunda, arkasında - bu farklı şekillerde takılabilir CCK güzelliği. Yaşamın ilk aylarında kalıntıları için iki konum izin verilir: yatay veya dikey olarak (ama oturan!) annem önünde. adalet içinde sapan bu tür giyen zaspinnogo için değil uygun diğerleri kadar iyi olduğunu söylemeliyim rağmen, zaten iyi olan ve geride uyluk üzerinde durumunu öğrenmek için başlayabilir ve biraz geri başını tutmak büyük çocuklar için. halkalı Sling kolay ileri ve geri yan veya geri taşıyorsanız, bebeğin konumunu değiştirmek mümkün kılar. Sapan bu tip mutlaka bunları dönüşümlü, solda ve sağda omzuna giymek gerektiğini unutulmamalıdır. Bu annemin arkasına sağlığı açısından da önemli ama çocuğun kas sisteminin tekdüze gelişimi içindir! Doğru iniş tot (dikey konum) izlemek için de gereklidir - eşek bir cep gibi asmak gerektiğini ve dizler rahiplerin üstünde yer lazım.

En önemli şey - halkalarıyla sapan hakkını alır. kablolarını, puflar, bir bebeğe ne de anneye ihtiyacım yok kesinlikle vardır yastık - Bazı üreticiler "slingopodobnye" ekstra bir sürü ürünlerini sunuyoruz. Garip, ama "daha az iyidir" nin SSC prensip durumunda (çeşitli değişiklikler ve "iyileştirmeler" ile ilgili olarak)% 100 çalışıyor. En sapanlar özel kumaş sharfovoy bilinen üreticilerin (Didimos, Hoppedits, Nati, Girasol ve diğerleri) yapılır. Böyle SSK yüksek fiyat ancak diğer kumaşlardan yapılmış kaliteli üstün benzerler içinde var. Ve en önemlisi, onların değerini kaybeder ve ameliyat sonrası, yani sharfovoy dokusunun SSC başka sapan daha kolaydır satmıyoruz.

elleriyle halkalı bir askı yapmak için çok kolaydır - Eğer uzunluğu bir eşarp, yarıya alıp halka dikmek gerekir. Ancak, (kendin için bir tane yapmak veya CCK da satış için veya Mayıs-askısı veya doku sırt çantası sharfovoy içinde üretim, satmak) ikinci yarı eşarp ile ne yapacağına karar gerekiyor. Ayrıca yapabilirsiniz kendi elleriyle bir askı alaca ve keten soğuk sezon için yaz kot ve kadife için - (sentetik liflerin en az eklenmesiyle veya kumaşların) herhangi bir doğal kumaştan. Sen halkalı ve sıradan basma dışında bir askı yapabilirsiniz, ancak bu kumaş değil çok dayanıklı olduğu için durumda, bir çift yapmak için daha iyidir. yaşam ve örme kalın SSC oturması veya tüylü kumaş kroket ilk ay için.

Ne kadar halkalı bir askı kullanabilir? Her şey annelerin dayanıklılık ve ne kadar o bir omzuna bir bebek taşımak mümkün olacak bağlıdır. Bebeğinizin 3-4 ay nedeniyle küçük boyutta, bir eşarp veya Mayıs-sapan, ancak CCK geçiş ile Birçok anne, çok uzun zaman bir cankurtaran. halkalı Nitel sapan 1-1,5-2 yıl yaşında bebeğiniz için kullanışlı değil giyen uzun dönem için ve yerden tire için (geri saklamak, araba ya da site ve evden) yerleştirmek olacaktır. Sonuçta, bir sapan hatta ağır bebeği taşımak için yeterli ellerde çok daha kolay!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.