Uzmana sorun

Adım talimatlar ve tavsiyeler tarafından bir plan, adım: Nasıl sıfırdan bir inşaat iş kurmak için

İnşaat sektöründe en önemli avantajı - sürekli büyüyen talebin varlığı. Her gün, birkaç potansiyel müşterilerin rahat bir evin ereksiyon yapmak, onarım işi yapmak için firmaları arıyoruz veya mevcut bina çevresinde bir çit yüklüyorsunuz. Tabii ki, birçok kendilerini iş almak daha güçlü seks temsilcileri değil, cam, boru değişimi ve kabinenin inşaat uygulamalarına sayesinde her erkek vardır.

Bir inşaat iş kurmak için ve hangi tuzaklar olabilir tuzak bu alanda bir işadamı ve daha fazla konuşma nasıl olacağını öğrenmek. Her girişimci hatırlamalıyız ana kural - para ödemek herhangi müşteriye inkar edilmemelidir.

piyasa Araştırması

Yani, böyle inşaat işinde gibi alanlarda elini denemek için bir fikrim var. Nerede başlar? vergi dairesine atıfta bulunarak diyecekler Birçok. Hayır! detaylı piyasa araştırması ile ilişkili ciddi hazırlık çalışmaları ile.

Şu anda bir daire ya da özel yazlık olarak bir ev inşa etmeye hazır birçok şirket açıldı.

rakipleri piyasada çalışmış örgütleri sunabileceğini anlamalıdır Her hevesli girişimci bir yıl değil. Bu da müşteri ve tedarikçileri-ortakların güven anlamına gelir. Bu nedenle, sadece doğru bir karar - "kalabalıktan." Öne Liderlik hacmi borç sermaye şeklinde ifade veya inşaat radikal bir yaklaşımla yapılmalıdır.

Kayıt faaliyetleri

Nasıl bir inşaat işini kurmak? Pazarın tamamen analiz için resmi kayıt gelmelidir. en uygun form Limited Şirketi.

Daha sonra, uygun bir şirket adının seçimine devam ofis alanı, yetkili sermayenin oluşturulması ve seçim kurucularından uygun konum için arama yapabilirsiniz. Her öğe için - detaylar.

Nasıl sıfırdan bir inşaat iş kurmak için: bir plan

 1. eşsiz ve tanınabilir isimle.
 2. Şirketin ofisi müşterileri için erişilebilir bir yerde bulunur bulunmaktadır.
 3. şirket, istikrarlı işleyişini başlatmak için mümkün olmaz onsuz kurucuları tarafından veya başlangıç sermayesi ile yatırım yetkili sermaye ile.
 4. Her kurucunun pasaport, konumu hakkında bilgi, etkinlik, hem de sermaye büyüklüğüne ve oluşum yöntemi - Bir şirketin tescili için gerekli belgelerin koleksiyonu.

Bütün bu eylemler kendiniz yapmış veya uzmanlara yardım istemek edilebilir.

Profesyonellik ve organizasyon becerileri. Hangisi daha önemli?

Nasıl sıfırdan bir iş kurma başlar ve başarıya ulaşmak için? Bu konuda çok değerli bir deneyimdir. Ancak, bazı sorunlar kendiliğinden yok olur. Eğer istatistik inanırsanız, başlamışlardır birçok insan hala sıfırdan bu alanda kendilerini gerçekleştirmek ve rağmen iş merdiveninde çok yüksek çıktı.

Organizasyonel beceriler, profesyonel bir ekip oluşturmak için herhangi bir ortağı ya da müşteri ile ortak bir dil bulmak için yeteneği - bu başarının ana unsurlarıdır.

tek başına veya ek firmalarla - Buna ek olarak, çalışma yürütülecektir nasıl belirlenmesi gerekir. Yani, uzman görüşleri yol yapım faaliyetinin başında, hatta küresel bir projeyi herhangi desteklemek ve en azından bazı anlamlı düzenin yokluğunda tüm olası yardım sağlamak mümkün iyi ortaklar ve katı sponsorlara ile gitmek daha olduğu konusunda hemfikirdir.

tugay

Nasıl inşaat sektöründe sıfırdan bir iş kurmak için? Biz iyi niyetli bir vasıflı işçi bulmak gerekir. Bu meslek dünyanın ihtiyacı tarafından kabul edilmektedir.

bir yetenek havuzu ile büyük bir kuruluş, görevden kadar herhangi vicdansız çalışanların tedbirler uygulanabilir, hiçbir şey bu durumda korkulacak. Ama küçük bir şirket, bir uzman olmadan kalan, çünkü cevapsız sürenin emir kaybedebilir.

işe yarar bir takım faaliyetlerin başında toplanan edilmemiştir, bu nedenle, bu gerekli değildir ve çalışmaya başlayın.

Bu arada, şirketin genişleme ile gelenleri toplamak için zaman takımı temeli sadece kalifiye işçi ihtiyacı tamamlamak ve için.

Modern piyasa ekonomisi çerçevesinde hızlı ve verimli her şeyi yapmak zorunda. Yani dün uzmanı hemen planını uygulamak için devam etmelidir işe olduğunu.

Orada personele gereksinimleri Sıkma bina sorumlusu, aynı zamanda uzun bir süreçtir sadece çünkü. çatlak veya sümüksü ortaya çıkmasından sonra, çökme saymıyorum - Bu ev aletleri sıradan bir arıza değildir.

meslektaşları

Nasıl Tamir ve inşaat işlerini başlamalı? Herhangi rekabet ortamı profesyonel etkileşim gerektirir - bu nedenle, öncelikle çalışma dizisinin uygulanmasına ilişkin, kendileri için bulunan bir niş planlanan faaliyetler hakkında meslektaşları bildirmelidir ana planına bağlama, proje koordinasyonu, iletişim, bağlantı, vb ...

geliştirme yasa ile tam uyum içinde yapılmalıdır çünkü ani yaylanma dışarı böyle yapının devletin bir kavrayış eksikliği gibi büyük sorunlara yol açabilir.

Finansal bölüm

Nasıl sıfırdan bir inşaat işletme açmak? Biz yatırımcılarla konuşmak ve onlarla ilk "nakli" tartışmak gerekir.

yaklaşık 12 milyon ruble yatırım maliyetlerinin değer. ve özel ekipman, proje belgeleme işlenme yanı sıra jeolojik ve jeodezik anketler çeşitli birimleri satın ve kira içerir. araç ve iş giysilerini yaklaşık bir milyon ruble harcamak zorunda. Büro kiralama yaklaşık 150.000 ruble maliyeti. / Yıl. . 200 000 ruble / yıl, hem de üyelik aidatları, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin - - Ayrıca, seyahat ve eğlence harcamaları düşünmek gerekir 100 000 ruble / yıl .. Toplam çalıştırma 13450000 ruble tutarı mal olur.

gelir ve geri ödeme hesaplamak için, küçük bir inşaat firmasının karlılık istatistiksel ortalama değeri ile kendilerini kol gerekir. metropollerde bu gösterge olabilir ve% 100, ama sadece bir acemi burada kök salmak göstermesi pek mümkün değildir. Sübvansiyonlu uzak bir yer değil daha 25-30 den% verebilmektedir. Siparişleri da mevcut, ancak gezileri çok gerektirir. Sonuç 20 ay içinde geri ödeme görüntüler Rusya'da ortalama marj, yaklaşık 60% 'dir. Ancak, çoğunlukla kış kesinti ait olduğunu akılda tutmak.

İzinler

Nasıl bir inşaat işini kurmak? inşaatçılar özdenetim örgüte katılmayı kararla. Girişimci, bu anı kaçınarak, 5000 ruble az bir para cezası ödemek zorunda kalacak. SROs giren her şirket bölgedeki yerel yetkililerin belirlediği katkıları, öder (ama onlar küçük olacaktır olası değildir). Örneğin, sadece tazminat fonuna 400 000 ruble gerektirir. Yılda. Tüm sivil örgütler bu tür maliyetlerle başa çıkabilecek, bu nedenle sık sık bir yarı legal çalışmayı tercih ederim.

CPO aşağıdaki kuruluşlarda gerekli değildir Katılma:

 • İnşaat ve kimin faaliyeti sadece tadilat ve Bina ve cephelerinin dekorasyona kadar onarım şirketi;
 • Kapı ve pencere: Hafif yapı kurulumunu gerçekleştiren yapım ve montaj kuruluşudur.

Nasıl bir inşaat işini kurmak? Aşağıdaki basamakların ardışık olarak icra ile:

 1. Kağıdın Koleksiyon yapımı girişme.
 2. Lisansınız tasarımları farklı türde tasarım.
 3. izin almak mühendislik doğanın incelemelerde bulunmak için.

Ayrıca, Federal Servisi ve Acil Durum Yönetimi Ofisi ziyaret gerekecektir.

inşaat firması neler sunuyor?

Sen son derece uzmanlaşmış veya geniş ekran küçük inşaat işi açabilirsiniz. Nerede başlar? Nüfusun tarafından talep edilen hizmetlerin aralığı belirleyin. Böylece, inşaat firması yapabilir:

 • çeşitli binalar ve yapılar bir parçası olarak ve "anahtar teslimi" inşa;
 • onarım ve montaj işlerinde yapan;
 • makine, ekipman ve inşaat araçları kiraya;
 • projeler geliştirmek;
 • yapı malzemeleri ticareti.

faaliyetlerin kapsamının genişliği başlatmak için gereken yatırımcı sayısı üzerinde doğrudan etkisi vardır.

gerekli personel

İnşaat şirketi olmadan yapamaz:

 • mimar veya tasarımcı;
 • muhasebeci;
 • personeli;
 • tedarikçinin;
 • Foreman.

Avukatın sahibi olacak çok daha fazlasıdır.

Her takım nitelikli içermelidir ressamlar, plasterciler, marangozlar ve elektrikçiler. lisans devletin İhracı ölçüde yüksek öğrenim, şirketin çalışanlarının en bulunmasına bağlıdır.

o küçük bir şirket varsa, o bir kiralık muhasebeci hizmetlerinden yararlanmak için çok daha iyidir. Ödeme işi aslında yapılır olarak avantaj aylık maaş yokluğunda yatmaktadır.

Nerede siparişler aramaya?

Sipariş aşağıdaki yollardan biri ile olabilir alın:

 • ihaleyi kazanan. Bir uygulamayı göndermeden önce, dikkatle şartları okumalısınız.
 • inşaat yapan bir firma ile sözleşme imzalanması. Başkaları Döşeme meşgul Örneğin, bir, duvarlar inşa edebilirsiniz.
 • İcra iddialı projesi - Büyük bir kuruluşun bir taşeron ol.

kesin yolu inşaat sektöründe popüler olmaya - herhangi bir yerine getirilmesine sorumlu yaklaşım. piyasada iyi bir üne hala hiç kimse zarar edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.