FormasyonÖykü

Katkı - Bu kaybedenler keder

mağlup vay haline! o çok özlü bir askeri fiyasko uğradığı ülkedeki durumun, özünü ifade çünkü bu sözler Brenna, Galya lideri tarihinin kalmıştır. Kazanan söndürme sırasında oluşan kayıplar maddi tazminat almak isteyen koşulları belirler. Bu durumda, hasar miktarı kendi hususlar ve hesaplamalara göre kendisini tanımlar.

Tazminat - (genellikle çok uzun) ödemek zorunda para birimlerinde, ifade toplamı kazanan lehine ülkeyi yendi. Çoğu zaman, ikincisi hesaplama formuyla sınırlı ve bölgesel tavizler gerektirir ve genellikle de yaptırıyor değildir.

Tazminatlar, tazminat, ilhak ve diğer cezalar

kelimesi Ekim 1917 darbesinden hemen sonra yapılan "Barış Kararı", ilan (ertesi gün) sonra Rusya'da yaygın hale gelmiştir. İçinde Lenin'in hükümeti ilhakların, tazminatlar ve diğer yollarla gelen ederken kaçınıyor, kazananları ve kaybedenleri tanımlamadan savaş derhal durdurulması için savaşan tarafların çağrısında zararlardan. Almanya ve Avusturya-Macaristan gelecek yenilgi şüphe artık beri Kararname, açıkçası doğada demagojik-popülist giydi.

Tabii ki, İngiltere, Fransa ve ABD reddedilen öneri. kempenskogo Almanya'ya Mütarekesi'nin imzalanmasından sonra büyük bir tazminat cezası verdi. Bu, elbette, kazanan devletlerin ekonomik iyileşmeyi kolaylaştırmak, ancak daha sonra aşağılanmış nüfustan kitlesel destek aldığını Nazi hareketinin ortaya çıkmasına katkıda ve ülkeyi talan.

İkinci Dünya Savaşı için için Ceza

Katkıları ve çelik yeniden tedbirlere 1945 yılında aldığı yenilgi sonrasında Almanya'ya üzerindeki etkisi onarımı. İkinci Dünya Savaşı yıkım yıllarında SSCB büyük boşluk batı bölümünü yaşadı. Sovyet sanayi binanın% 60'ından fazlası tahrip ve sayısı edildi kültürel değerlerin birimlerinin milyonlarca, Naziler tarafından ihraç etti. endüstriyel ekipman, teknoloji ve hatta film şeklinde Almanlar dayatılan Yalta ve Potsdam anlaşmaları tazminat göre.

Bu dönemde, parasal tazminat böylece tazminat belirlemek veya onarım oldukça zordur ve konuyla ilgili yasal anlaşmazlıklar bu güne kadar devam etmek, pratik olarak imkansızdı. Rusya Federasyonu aleyhine İddialar İkinci Dünya Savaşı kültürel değerler, sekiz ülkeyi empoze sonra yerinden, ama hep başarısız ilgili.

önce Tarihsel emsal. Louvre Napolyon Bonaparte'ın yırtıcı kampanyalar sırasında yakalanan birçok eserler vardır ve menşe ülkelerine dönüşlerinde olma olasılığı çok düşük olarak değerlendirilebilir.

Nasıl zararı hesaplamak için?

Temel sorun katkı olmalıdır miktarının belirlenmesi oldukça hesaplama yöntemi ya da bunun olmaması. hasarın boyutunu belirleme kazanan ülke sorumluluğundadır ve dolayısıyla özneldir. Buna ek olarak, milyonlarca insan onlarca hayatlarını değerlendirmek için malzeme zor, acımasızca istilacıları öldürülen.

Görünüşe göre, yakın gelecekte bu zor sorularla uğraşan uluslararası hukuk açısından bir atılım, bu beklenmemektedir. Katkı - bu saldırgan ülke için bir ceza, dünya para birimleri tarafından benimsenen mevzuatta belirtmesine karşın bunu uygulamak için, tamamen savaşan Devletlerin silahlı güçleri yok etmek ve kendi ülkesinde işgal rejimini kurmak gerekir. o 1935 yılında yaptığı gibi Almanya tek taraflı şartlarına uymayı kabul edilmedi Aksi takdirde, er ya da geç, başka ödeme feshedebilir Versay Antlaşması'nın.

dünya düzeni güç dengesi üzerinde durana kadar O zamana kadar, eski, eski sloganı geçerli kalır: "mağlup etmek Yazıklar olsun"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.