GüzellikSaç

Saçlar için "Estel" maske. ana türü, güzellik uzmanları gözden

saçın çekici görünümü kafasını sağlamak için yüksek kaliteli profesyonel bakıma ihtiyacı. Orada bu amaçla tasarlanmış birçok araç vardır, ancak bunların hepsi değerlerini kanıtlamaktadır. birçok kadının kalbini kazandı bir ürüne - saç "Estel" için maske. tüm avantajları takdir ediyorum ama sizin bukleler türüne karşılık geldiğini çizgi, araçlarını seçmek gerekir için.

artıları ve eksileri: "Estelle" şirketleri maskesi

Çoğu tüketiciler ünlü firmaların ürünleri ile tam memnun olduklarını emin bulunmaktadır. fonların düzenli kullanılması olumlu değişiklikler saç koşulunu göstermek olarak: onların sıkılığını ve esnekliğini, ek bir parlaklık artırır ve kırılganlığını kaybolur. Buna ek olarak, saç maskesi "Estelle" kullanımı oldukça uygundur.

Ürünün tamamı faydaları onun tür özellikleri olduğunu kanıtladı:

  • saça bileşimin uygulanmasını kolaylaştırır hafif doku;
  • Maske haftada fazla 1-2 kez kullanılmamalıdır hangi nedeniyle yüksek verim;
  • alerjik reaksiyonlar riskini azaltır ürün, içinde doğal maddeler büyük bir yüzdesi.

Maddi yetersizlik pek tüketiciler tarafından fark edildi. Bazı kadınlara göre, ürün biraz daha ağır saç ve sadece balsamı Estel ile birlikte istenen etkiyi verir. belirsiz bu konuda güzellik uzmanları Yorumlar: onlar her saç yapısının özelliklerine bağlı olduğunu söylüyorlar.

Bu karşı-araçtır?

Prensip olarak, bir maske herhangi bir tereddüt ve önlemler olmaksızın mümkündür onun bakım bukleler dahil etmek. Daha önce de belirttiğimiz gibi, en doğal maddeler içerir, bu nedenle alerji riski neredeyse imkansızdır. Genel ziyade fonların kontrendikasyonlar: Eğer belirli bileşenin karşı aşırı duyarlılık durumunda ürün, hem de kafa derisi üzerinde lezyonların varlığı kullanmayın.

Ve, elbette, bukleler tipine göre saç "Estel" için maske seçilmesi gerektiğini anlamaktır: sarışınlar için esmerler değil uygun serisini ve saç doğrudan kafanın sahipleri kıvırcık ipliklerini hattını izlemekte değmez.

maskelerin türleri

Bir bakım ürünü şirketi geliştirme düzgün yaklaştı söylenmesi gerekir. Böylece, profesyonel saç kozmetik pazarı dikkate bukleler belirli tip alır, her biri birkaç satır sundu. Şu anda, pazar şirketi "Estelle" dan bu tür ürünleri bulabilirsiniz:

  • Hasarlı saçlar için Maske - Curex Tedavi;
  • kilitleri her türlü - Curex Classic;
  • Işık saç bakımı için - Otium Armut;
  • Boyalı saçlar için - Curex Renk Kaydet;
  • Uzun bukleler bakımı için güç maskesi - Otium Akış;
  • kıvırcık ve kıvırcık şeritlerin ipek maskesi - Otium Büküm;
  • Gece besleyici maske - Otium Mucize.

Curex Terapisi: Kurtarma ve beslenme

Mevcut günlerde çok yaygın bir resim - Cansız saçlar, kendi parıltı ve elastikiyet kaybetti. Düzenli ısı stil arasında değişen ve yetersiz beslenme ile bitirme birçok faktörden Mane acı nedenidir. Seri Curex Terapi bu sorunları çözmek için özel olarak tasarlanmıştır.

ilham yorumu ile doldurulur yorum hangi saç "Estel" için Krem Maske, çift eylem isabet etmez. pantenol ve E vitamini kombinasyonu sayesinde o bukleler yenilenmesini uyarır. Bir nemlendirici saç üreten biyotin takviyeleri bu etkinin, birlikte Jojoba yağı.

Curex Klasik: temel bakım

Eğer yağlı saç yapısına sahip olsa bile, bunlar bakım gerekmez anlamına gelmez. saçın her şok için gerekli besinlerin Doygunluk, cinsine bakılmaksızın. Ancak, bazen bizim kilitleri tarafından gerekli koşulları belirlemek için çok zordur. İşleri kolaylaştırmak için, üretici çok yönlü bir ürün çıkardı.

saç baş her tür uygun bakım sağlamak için bir vasıta - Saç serisi Curex Klasik gelen "Estelle" maske. Bunu bileşimde, sadece geri kazanma işleminde yer alan bir yapı kilitler, aynı zamanda imha önlemek için buğday proteinleri içerir. Sonuç olarak, saç dış etkilerden ek koruma alır.

Otium Armut: sarışınlar yardım etmek

Birçok genç bayanlar bu rengi açılmış saçların istenilen gölge korumak için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Onlar sürekli tezahür sarılık bozmak için çaba çünkü Ayrıca, bu sorun, tam da soğuk tonları ile ilgilidir. ( "Otium") Otium Armut - saç bakımı için ve aynı zamanda render mükemmel bir çözüm "Estelle" dan başka maske haline gelir. Tesis mor bir renk tonuna sahip, bu yüzden eldiven kullanılmadan saça uygulanmamalıdır. Ürün nemlendirici ve besleyici maddeler içerir, bu nedenle işlem sonrası saç yumuşak ve esnek hale gelir.

Curex Renk Koruyucu: kalıcı renk ve koruma

Kimyasal saç etkisi birkaç boyar Altında yapısını değiştirir: daha az itaatkâr ama daha sıkı hale gelir. Buna ek olarak, renk her zaman olmayan uzun dönemdeki en zenginliğini korur, böylece prosedür şansı ipliklerini sağlığını bırakarak tekrar tekrar tekrar edilmesi gerekir. Boyalı saçlar için "Estelle" maskesi özel olarak daha uzun izin güzel gölge zevk için tasarlanmıştır.

Bir anlamda, aracı laminasyon etkisine sahiptir, kandilskogo balmumu sicimlerini kapsayan koruyucu film, yapısında dahil. Buna ek olarak saç ilave nem alır ve kimyasal boyalara maruz kaldıktan sonra önemli ölçüde iyileşmiştir.

Otium Akışı: uzunluk ve mukavemet

Uzun saçlı kız onun için kaliteli hizmet sağlamak için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu tür kilitleri aksi takdirde zayıf ve cansız hale gelir beslenme arttı gerekmez. saç "Estel" için özel bir maske yardımcı olacak saç sağlıklı ve çekici uzun kafası korur. Yorumlar araçlarının düzenli kullanımı önemli ölçüde boyut olarak daha güçlü ve daha büyük hale bukleler durumunu iyileştirdiğini göstermektedir. Eşsiz yapısı sayesinde, maske hücre düzeyinde kurtarma de sağlayarak, şerit yapı içine derin nüfuz eder. Ürün Bileşenleri kurutma sonucunda kırılganlık ve uç bölümünü engelleyen tüm uzunluğu boyunca saç besinleri sulanacak.

Otium Gerçek: Hırçın Kız

kıvırcık ipliklerini kabarık topu olmazlar, onlar özel araçlar yumuşatmak ve pürüzsüz gerekir. ( "Otium") Otium Bükme - - "Estelle" bir başka maske zaten bukleler sahipleri için gerçek bir zorunluluk-hevom haline gelmiştir. Onun temel görevi daha kolay kıvırcık saç tarağı yapmak ve kurulum için daha esnek hale getirmektir.

İki büyük bileşeni maskesi - kolajen ve ipek proteini. Onlar bukleler ekstra yumuşaklık vermek, hem de onlara muhteşem bir parlaklık verir.

Otium Mucize: yorgun saçlar için ikinci bir rüzgâr

Saç olmadığı, yatmadan önce çok kötü olduğu inanılmaktadır. Bu - Otium Mucizesi »saç "Estel Besleyici Maske yenilikçi ürün, geceleri saç bakımı sağlamamıza olanak tanır. Çözüm yatmadan önce tellere uygulanan ve daha sonra güvenli bir şekilde geri kalanı gidebilirsiniz. Üretici hızla kurur ve rahatsızlığa neden olmaz, böylece özel olarak, maske ışık eritme dokusunu sağladı. Sabah olmalıdır ürünü durulayın.

kullanımına Referansları

saç, "Estelle" giderilmesi bakımı için herhangi maske gibi hafif nemli saç üzerine uygulanması tavsiye edilir. Bu arzu edilen bir durumdur önce vücut sıcaklığına ısıtıldı ve böylece, ellerde biraz bileşimini içlerinde tutarlar. kök bölgesi kaçınarak, maske popryadno gerektiğini dağıtın. Biz şirket Estel temsilcileri tarafından güvence olarak amacıyla, prosedürün 10-15 dakika kadar önemli sonuçlar elde etmek.

Yorumlar üreticisi aldatmak olmadığını kanıtlamak ve çok kısa bir süre için saç istenilen görünüm kazanır. Güven şirketi "Estelle" ya da değil - karar. Her durumda değil çoğu tüketicinin incelemelere, kendi tecrübesine güvenmek iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.