GüzellikSaç

Makine bukleler BaByliss Pro MiraCurl yaratmak - yenilik kuaförlük sanatında!

güzel bukleler adil seks rüya birçoğu. Piyasa bukleler BaByliss Pro MiraCurl oluşturmak için bir tür makinesinin bir kimse yoktu çünkü Şimdi sırayla, mükemmel bukleler berbere gidip gerekmez olsun. Bunun sayesinde rüya uygun fiyata bir gerçeklik haline geliyor. satın alarak bu yenilikçi şimdi buluşu, gelecekte zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. herhangi bir tatil veya önemli bir olay üzerine BaByliss Pro yardım,% 100 bakmak kendinizi mutlu ve diğerlerini memnun etmek.

Birden makine fonksiyonları nedeniyle kullanmak Babyliss Pro MiraCurl oldukça basit bukleleri oluşturun. Ve doğru zamanı ve sıcaklığı seçerek, istediğiniz bir saç tipi ve form oluşturabilirsiniz.

İşlevsellik mükemmel bukle

Sıcaklık kontrolü üç çalışma modu (190, 210, 230 ° C) sağlar. Tanıtılan yelpazesi ince ve zayıflayan saçları ve kalın rüzgar verir.

Zaman ayarı, bir seramik odası içinde uzunluğu ipliklerini ayarlamasını sağlar. kamerada uzun saç, etkileyici kıvrılıp olacaktır. 8 saniye için, daha hafif saç alabilirsiniz ve daha sıkı bukleler için 12 saniye gerektirir, yumuşak dalgalar elde edebilirsiniz 10 saniye yaratmaktır.

curling anda sessiz modda bir fonksiyonudur. seçerek, bağımsız bir şekilde, dalga süresini kontrol gerekir.

Makine BaByliss Pro MiraCurl ayrıca istenilen şekil ve hacim bukleleri oluşturmanızı sağlar ayarlanabilir yığın yönünü özellikleri bukleleri oluşturun.

Sadece hızlı ve kalıcı Şık bukleler

Üç faz Tüm ve ideal Sonuç ortada! Öyleyse başlayalım.

Aşama 1: Yıkama, kuru ve saç iyi taranmış. , Kıvrılma yönünü seçin sıcaklığı ve saati ayarlayın. saç (yaklaşık 3-5 cm) ayrı küçük bir bölümü. 4 cm köklerinden geri adım, BaByliss Pro MiraCurl yerleştirin saç bir iplikçik sıkı tutmak ve kıvırma merkezindeki hakkını korumak için. odasının görünür seramik parça kafasına yönlendirildikten ve böylece makine konumlandırılmalıdır. Bu ünitenin üzerine özel bir işareti yardımcı olacaktır.

Aşama 2. yakınlık kolu kıvırma, saç otomatik olarak istiflenmesi için özel bir hazneye yönlendirilir. Bu işlev etkinleştirildiğinde, uyarı sesi yavaş takip edecek, bunların sayısı serme süresinin bağlıdır: 3 bip - 8 saniyelik süre sinyal 4-10 saniye süre, sinyaller 5-12 saniye süresi. Döşeme işlemi sırasında bir bip 4 hızlı uyarı sesi tam olarak kabul edilebilir.

Adım 3. aç sap kıvırma. Bu kilidi açacak. Sonra makineyi kaldırabilirsiniz. Kapalı saplı saç maşası kaldırırsanız, kilit yönlendirecektir olduğunu bilmek önemlidir.

Ve şimdi lüks bukleleri tadını çıkarabilir. Elde edilen sonuç, uzun süre depolanır, saç ilave cila aracılığıyla sabitlenebilir.

bilmek yararlıdır

Dönen bir tel ile takviye edilmiş parlak plastik bukleler BaByliss Pro MiraCurl oluşturmak için makine. bir saat Cihaz hatsız modda ise, otomatik olarak kapanır.

Kit kamera şekillendirme bukleleri temizlemek için izin veren özel bir cihaz içerir. Bu bölmenin iç duvarlarında kullanılan yatakları ve artık madde birikimi fon oluşumunu önlemek için düzenli olarak yapılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.