Sanat ve EğlenceFilmler

TV'nin "Sleepy Hollow": aktörler ve rolleri

dizi "Sleepy Hollow" Washington Irving hikayesi dayanmaktadır. "Başsız Süvari" - Başsız Süvari, cadılar ve sihir söyleyen bir mistik hikaye.

Dört tam mevsim Sleepy Hollow adaptasyon çalışmalarını gergin. aktörler ve oynadıkları roller, dizi beğeni ve iyi derecelendirme verdi. final serisinde Mart 2017 otuz birinci serbest bırakıldı.

"Sleepy Hollow": aktörler ve rolleri

Sleepy Hollow - serisinin Olaylar küçük bir kasabada gerçekleşir. Abby Mills şerifi ile birlikte suç mahalline hareket eder. Araştırmamız sırasında, onlar şerifi öldürür Başsız Süvari karşılamak Eski bir ahır, olsun.

Yakında Abby giyinip doğruca dışarı geçmişin Modern dünyada sanki konuşur belli Ichabod Crane, karşılamaktadır. "Sleepy Hollow" Rol ve aktörler çok doğru bir şekilde eşleşti. Teşekkür iyi oyunculuğun, seyirci hiç şüphesiz Ichabod aslında on sekizinci yüzyılda doğdu.

Ichabod Crane

televizyon dizisinde erkek başrol "Sleepy Hollow" Tom Mison seslendirdi. O rolü var Zaman Yolcusunun Ichabod Crane. Onun kahraman ABD Ordusu saflarında İç Savaşı'nda savaşmış. O sonra İngiltere'nin askeri liderlik karşısında hayal kırıklığına uğrayan bir dönek oldu.

Amerika kıyılarında yer alan o Katrina, inanılmaz güzellik ve zekanın kızla tanıştım. Yakında onlar evlendiler sonra. Ama kötü şans Ichabod aile hayatın tadını vermemiştir. Alayın üzerinde kendisini ve Crane öldürdü Crane'in ölümsüz Başsız Süvari, saldırdı.

Ancak, kahraman hayata döndü. Sadece yirmi birinci yüzyılda. büyü yardımıyla o tanık ve karanlık güçlere karşı savaşmak için, bir yüzyıl uyudu.

Abby Mills

In "Sleepy Hollow" aktörler ve rolleri yeterince dağıtılır. mükemmel bir deneyimler, ilk kez büyü ile karşı karşıya olduğu duyguları taşır Nicole Bahari, oynadığı ana kadın karakterin rolü.

Abby Mills erken kasten çocuğunun hayatını zehirleyen vermedi annesini kaybetti. Abby'nin annesi sürekli sesler duyduğunu, bu kadar güçlü herhangi kötü özellikten diğerine kızları korumalı. Ama bir binici ile karşı karşıya Abbey kıza Ichabod Crane yol açan olaylar zincirini başlattı.

Birlikte iblisler mücadelede esas düşüncesi iyi güçleri olurlar.

Frank Irving

Serinin dökme "Sleepy Hollow" Orlando Dzhons katıldı - filmi "Evrim" yıldızı. Jones hizmet Abby Mills yeni şerifin emniyet müdürlüğü, rolünü oynadı.

Frank - Kasabaya yeni. Ailesiyle birlikte küçük bir kasabaya taşındı: bir araba kazasında nedeniyle yürüme yeteneğini kaybetmiş eşi ve kızı. Irving ailesi ile birlikte daha fazla zaman harcayabilirsiniz sakin bir yer bulmak isteyen, taşındı. Ama şehirdeki gizemli ve mistik olaylar doğrudan Irving etkiler.

Katrina kreyn

aktörler - dizi "Sleepy Hollow" popülaritesi nedenlerinden biri. perde arkasında ve gelen etkinliklere ait fotoğraflar dökme iyi anlaştığını gösteriyor. Bu kuyu sette etkileşim izin verdi.

Ichabod eşi - Yani, Kate Winter Katrina Crane oynamayı başardı. Kızıl saçlı güzellik hızla insanın kalbini kazandı. Ama o bir cadı olduğunu kocasına söylemedi. Savaş sırasında o bir hemşire olarak çalıştı. kocasının öldürüldüğünü öğrenince Katrina o geleceğe göndererek, ayin tabuları kırmak ve eşi kurtarmaya karar verdi.

Dzhenni Mills

Teğmen Abbie Mills'in küçük kız kardeşi rolü Lindi Grinvud seslendirdi. serinin Dzhenni Mills başında - suçlu, hırsızlık ve hırsızlık avladılar. Polise çalışan hatta bir kız kardeşi durmaz.

Jenny annenin tahribat. Çünkü bu olayların, o birkaç arızaları vardı. Sonuç olarak, Abby zorla tedavi Jenny kabul etti. Abby'yle kızgın Başhemşire. İki kız kardeş hayatının tehlikede olduğu zaman Ancak tüm suçlar, geçmişte kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.