Sanat ve EğlenceLiteratür

Rinat Valiullin: her şey

Sonuçta onun çalışmaları sonucunda ince kırmızı iplik olarak çalışan bir ortak yazar ince fikri ile birleşmiş. tamlığı, duygusallık fikri, hayatın başlangıcı. Tazelik ve yenilik öpücük, kendi ince lezzet ve aroma - Bu ve diğer birçok kitaplar Rinat Valiullina.

Rinat Valiullin: biyografi

Salavat, Başkurdistan Cumhuriyeti, 29 Kasım 1969 kentinde doğdu. Baba Reef Zakarievich boyunca hayat mühendisliği fabrikasında demirci olarak çalıştı. Vincin Anne Minirayhana Valiullina sürücüsü.

İki yıl içerisinde Rinat Valiullin zaten ağabeyi Albert yardımıyla okumayı öğrendi. Ailesi ona hikayeler anlattı zaman Literatür onun çocukluk ilgisini çeken, o hemen kendi ile geldi. yeteneklerini geliştirmek ve konu literatür öğretmeni Raisa Nikolaevna Malofeeva sevgisini aşıladığı için. Mezun olduktan sonra, 1987 yılında, Rinat Valiullin St. Petersburg için ayrıldı.

Ben St. Petersburg Devlet Üniversitesi girmeye çalıştı, ancak ilk kez geçemedi. başarısız olduktan sonra Rinat Rifovich ordusuna hizmet için ayrıldı. terhis sonrasında Petersburg Devlet Üniversitesi yeniden geçti muayeneler, bu kez Rinat Valiullin Yabancı Diller Bölümü, uzmanlık İspanyolca Fakültesi girdi. O, 2000 yılında mezun St. Petersburg kalmıştır.

yaratıcı bir şekilde

o enstitüde burslu olarak bitirdi kez bir grafik tasarımcı olarak iş buldu. Şu anda, Rinat Rifovich Petersburg Devlet Üniversitesi İspanyolca ve İtalyanca ders veriyor. edebi alanda başarının yanı sıra, Rinat Rifovich boyama yapan, o yazar ve Kitaplarından tasarımcısı. favori yazarlar arasında Rinat Rifovich Charles Bukowski, Louis-Ferdinand Céline, Hulio Kortasara çağırır.

Rinat Valiullin tarafından yazılan kitaptan çok popüler diyaloglar onun kahraman tüm internet üzerinden gitti tırnak. Onun tarz Yazarın kendisinin karakterize, onun deyimi açıktır: "Ben lezzetli bir okuma sevenler için bir kitap yazıyorum." Böyle "iki kelimeyle arkadaşı", "Breaking gül renkli gözlük", "barbarlık", "açık hava delikleri Şarkılar," şiirin ilk koleksiyonu olarak çeşitli şiir kitapları, yazmıştır "ilk kahvaltı." Hem de çok iştah açıcı isimlerin koleksiyonlarında olarak "Kahve sabah gökyüzünde", "gurme-2 için Şiirler" "gurme Şiirler", "şarap listesi". "Nerede öpüşme yalan", "eti bucaksız Yolculuk", "yemek kitabı", "Aşk Antolojisi", "Gerçek topları Öyküsü" üçlemesini "beşinci mevsim", "Every: Ayrıca Rinat Valiullin nesir türünde yedi kitap yayınlandı kendi histeri sessizliği. "

Onur veya değil okumak

Aksine belirsiz kitaplar olumlu hem de olumsuz Rinat Valiullin, eserlerinin yorumlar, yazılı. Bazıları bunu sever, bazıları yok ama onun kitapları kimse kayıtsız bırakacaktır. Rinat Rifovich inanılmaz doğru bazen göze ve kadınlar ve bir adam yazdığında sadece, kesinlikle okumalısınız olamaz dişi ruhun, gizli kapılar ortaya koymaktadır. Şaşırtıcı bir hikaye "her biri kendi sessizlik histeri etti" gündelik hayatın, kahramanların parlak duygulardan çılgın bir duygu, ulaşılmazlığın açıklar çalışır. zor filament, yazarın düşünce çarpıcı örneğini ilgili önceki çalışmaların devamı bir tür. Daha hassas dilsel dönüşler, yazının narin tarzı, bu iş farkedilmeden gidemez.

Rinat Valiullin: tırnak

" ... Sadece benimle dikkatli olun, ben de aşık olabilir. Geceleri en kolay yoldur. - Ve bu kadınlarda olduğu gibi? - Aniden. kendisi bir adam ve bir kaç dakika sonra kurban ... benim tutkulu duygular ..." idi.

Yani onun çalışmalarını tarif edebilir "rulo öpüşme." Göksel göz kamaştırıcı bir şey, sanki bir deyişle, girift inşa ifadeler, gündelik hayatın açıklama monotonluğundan, bilinmeyen dünyası. her kelime tek nefeste okunur duygusuyla nüfuz edilir, kitap uzun zaman önce basmakalıp konu gibi sevgi ile ilgilidir, ama çok şaşırtıcı konuyu açtı. Olağandışı hikaye, kitap bir kadın ve inanılmaz şehvet, yalnızlığın bir erkek ve sevgi bağlarını anlatan bir kitap. Rulo öpüşme herşey uhrevî hafiflik batmış bir ülkede sıcak yaz aylarında bir gezi, gibi. iş gerçekten olduğu gibi, mükemmel bir şekilde dışarı yazıldığından alıntılar ve özlü sözler, gündelik yaşamda konuşma isimler şekilde doludur.

Bir top uçtu

"Barbarlık" - yazarın ilk çalışması, herhangi bir yükümlülük taşımaz, hiçbir şey vaat okuyucu, ilk toplantı ile olsa aşinalık. Yeni bir arkadaş veya uzun konuşmalar, hiçbir ekstra açıklama ile bir fincan kahve gibi. Eğer tart içki kokusunu teneffüs gibi, sadece tadı için deneyin. İster beğenin ister beğenmeyin, ister şimdi içmeye?

adlı kitabında "Gerçek topun Story" Rinat Valiullin sahipsiz bir köpek gözüyle hayatın inanılmaz bir açıklama göstermiştir. Anladığımız ve o canavar nasıl gördüğünü gibi? Dokunaklı bir hikaye, kelimelerin oyunu sayesinde bize farklı bir açıdan yaşama bakmak için izin verir. mutlu bir köpeğin hayatı nedir? sağlık durumunun iyi ve en iyi haber kesinlikle iyidir - çalışılıyor ve hata yapma, Top iyi hava sonucuna vardı. mutluluk herkes için farklıdır, ancak hissediyorum çünkü sadece insan hayatında olduğu gibi, hepsi aynı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.