Sanat ve EğlenceLiteratür

Ne literatürde pozlama nedir ve nasıl inşa edilmiştir?

Her kişi de literatürde, kısa hikaye ve roman yapım tipine aşina. Ancak, birkaç kişi aslında bölünme kafasına çalıştığını biliyoruz - bu okuyucu yazar tarafından daha rahat özünü algılamaya olanak sağlar sadece tinsel vardır. hikaye yapısı maruz (ya da bağ), eylem ve bir doruk birleşme dayanır. Tüm bu bileşenler bize kitapların sayfaları arasında birbiri ardına çevirmek yapar en ilgi çekici oluştururlar. şimdi anlamaya çalışmak Yani, pozlama nedir literatürde, içerdiği hikaye ve ne temsil parçası.

gözleri bulunabilir Kitaplar

Hikayenin diğer birçok bileşenleri aksine, çıkarıldığı yıl edilmediğine bakılmaksızın tüm kitaplarında sunum ve diğer göstergelerin tarzını tüm olayları ve karakterleri karakter açıklamasının gerçekleşir kravat. Ancak, sırayla bazen yeterli hikayenin sadece ilk bölümünü okumak için, literatürde neyi poz anlamak için, ama aynı zamanda bu kitabın neredeyse dörtte kapsadığını olur. Burada ana karakterleri aşina, okuyucu aşağıdaki tüm işlemler yerinde (veya yerlerde) tarafından açıklandığı gibi olaylar gelişecektir nerede ne zaman gerçekleşecek ve daha olacaktır öğrenir. Genellikle işin bu kısmında o dolgun renkler daha da hikayenin özünü anlamak verir tarih öncesi bir tür açıklar. Genellikle literatürde maruz kalma ve gelecekte hikayenin tüm temel alınacak olan çatışma veya eylem bağları başlangıcıdır.

maruziyet süresi ne olabilir?

Kural olarak, hikayenin bireysel parçaların boyutları toplam hacmine bağlıdır. kitap daha, fazla dikkat bu girdiyi oluşturan her detaya, verilir. Şimdi, literatürde pozlama, biz küçük bir örnek vermek özellikle ne anlama: "Olga, bir zamanlar görev danışmanın bir yazı var, yeni bir ofise taşındı. yarım gün, o sonra kocasını çağırdı ve her şeyi söyledim, onun personeli ile bir araya başardı. " Burada bile hikayeleri bulunması ve bazı sahnelerde olabilir bağların kısa bir örnek. Bu olaylar Yazar ayrıca geliştirebilir, ve sürece hikaye net bir çatışmayı ortaya çıkmaz, onlar poz dikkate alınacaktır. Ancak, hatta bu iki cümle, zaten onları sürdürdü için elde edebilirsiniz onun hayal sayesinde başka bir işlem kahramanlar için önkoşulları ve her okuyucu, görüyoruz.

maruziyet türleri

Bugün her mevcuttur arsa, edebi çalışmalarının dört farklı tipe ayrılabilir. Bazı insanlar literatürde bu poz, bu tür örneklere daha kolay olduğunu anlıyoruz. Şimdi biz bunların her detaylı bir bakış var. İlk seçenek - Standart, yani doğrudan bir bağ olduğunu. Bu hikayenin yer, zaman açıklaması ve ana karakterler kitabın başında yer alır demektir. Seçenek sayısı iki - gecikmiş bir poz. Bu durumda, o karakter okuyucu ve onun kitabın diğer şartlar tanıtır bundan sonra bazı önemli olay, açıklamasına romanın ilk bölümünde dışarı yazar single. arsa romanı hakkında tüm bilgiler son bölümlerde ortaya konan demektir arka tarafında olduğunu. Son olarak, mezhistoriya diye bir terim yoktur. Bu yazar hikayenin ana kısmı ile karışık karakterler ve olaylar meydana yerleri, ortaya anlamına gelir.

komplikasyon okuyucuyu etkiler gibi?

Gördüğünüz gibi, literatürde poz - öncelikle bir tanıdık, entrika olduğunu. düz ise, okuyucu hemen daha da belirli bir kitapla keşfetmek için ilginç varsayabiliriz. Diğer tüm durumlarda, özellikle ikincisi kravat (daha doğrusu onun geçici devamsızlık) büyük bir mesele oluşturur (Karl kim ve şehir N ve m. H. ne tür). Bu popüler olmaya ve onun kişinin etrafında mümkün olan en büyük kitleye toplamak için yazarlar kullanan tekniklerden biridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.