HobiDikiş

Tatlılar Bouquet: Yeni başlayanlar için bir ana sınıfı

sevilen birini seçmek ne hediye hakkında spekülasyonlar? bir buket çiçek - doğru hayal gücünü vurabilir seçeneklerden biri. O sadece Tatlıyı tadı var! Bu yazıda şeker bir demet nasıl bahsedeceğiz. çiçek Usta sınıfı böyle alışılmadık bir manzara aşağıda okumak düzenlenmemelidir.

Her geçen gün bu orijinal çikolata hediye gittikçe daha popüler hale gelmektedir. Şimdi çiçek dükkanlarda veya internette sipariş edebilirsiniz. Fakat birkaç kendi elleri basit ve kolayca şeker bir demet yapabilirsiniz biliyoruz. Usta sınıfı bu sanatı anlamakta size yardımcı olacaktır. Yani, biz devam?

Dekor için malzemler

Bizim hediye çiçek mevcut buketi en çok benzeyen muhteşem çıktı ve oldu için aşağıdaki malzemeler gereklidir.

- Oluklu kağıt ve ambalaj. Her zamanki kırtasiye mağazalarında satın alabilirsiniz. Ancak sık sık çiçekler, verirsek, sonra para kazanmak için yapabileceği - bu hediye paketi atmak değil basitçe. Krep kağıdı (krizantemlerden yükseldi) farklı çiçek tomurcukları oluşumu için en uygun olanıdır. paketleme teknikleri sayesinde sıkı tomurcukları oluşturabilir ve genel olarak o buket tasarımında yararlıdır.

- iplik, şerit ve yapıştırıcı. daha dar - Bu durumda, iplik poprochnee ve kanal bant gerekli.

- Oasis veya köpük. Oasis - bu çiçekçilik tarafından kullanılan bir özel yumuşak platformdur. Bu buket gelecekteki tasarımını yapacak. Ancak, köpük Domke başıboş parçasını kullanabilir.

- Kürdan veya ahşap şiş.

- Çiçek saksıları.

Ve tabii ki, buket önemli bir bileşeni - bu şeker. çikolata veya karamel olağan: Bunlar herhangi bir şey olabilir. Paketin renk itibaren, tabii ki, nihai sonuç bağlıdır. Kullanışlı Tecrübeli bazen kompozisyon artık muhteşem görüneceğini onsuz tatlılar kendilerini aynı "hile" renk ve ambalaj yapmak.

her şeyden yanında, boncuklar, payetler ve şeritler çeşitli yararlı olabilir.

işlemin açıklaması

Peki nereden şeker bir demet yapmak başlarım? Bu el becerileri üzerindeki Usta sınıf tüm yönleriyle anlamaya yardımcı olacaktır. Şimdi hazırsınız. İlk olarak, bir vaha veya seçilen şeklin boyutuna köpük kesilir. O arada, bir saksı değil, aynı zamanda sıradan bir karton kutu sadece olabilir. Daha fazla incelme ambalaj kağıdı oluşturur. Ve bu platforma tutucuya yerleştirin.

renkli krep kağıdı küçük yaprakları kesilmiş. Onların şekil bir sonuç almak istiyoruz çiçek ne tür bağlıdır. Daha sonra, şeker bir parça, bir kürdan bir dize ile ambalajından bir kuyruk almak ve sonra sadece bant halinde üzerine yapıştırın. Şimdi renkli kağıtları kullanarak, yeşil sapını yapmak. çap şeker birbirlerine karşı onları yapıştırılan - Ve çiçek yaprakları (önceden kesilmiş) tamamlar.

Bütün çiçekler hazır olduğunda, biz hazırlanan platforma içine yerleştirin. (Istediğiniz gibi) Ve dekor gerçekleştirir. Konumlandırma "tatlı bitki" sürece hiçbir boşluk bulunduğu gibi herhangi bir sırada olabilir. yapay yaprakları olabilir doldurun. Ayrıca bizim pot süsleyin.

Ve böylece şeker bir demet oluşturur. videoya kaydedilen sanat ustası sınıfı, kolayca web üzerinde bulabilirsiniz.

el sanatlarının Formlar tamamen farklı olabilir. Her şey sizin hayal ve bir buket biri bağlıdır tatlılar. gemi, bir araba, bir ağaç, hatta küçük ev - tatlılar oluşturulabilir hepsi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.