SeyahatOteller

Reymar Malgrat 3 *. Costa del Maresme: Gezgin Yorumları

İspanya, Avrupa ülkelerinin en güneyi. Tatil köyleri, yalnızca Avrupa'da değil, dünyanın her yerinde en çok ziyaret edilen yerlerdir. Ortalama olarak, bir yıldır İspanya'ya 40 milyondan fazla turist geliyor ve aralarında büyük bir Rus ordusu var. Bu arada, bu ülkeyi turistik amaçlı ziyaret etmek için Rus vatandaşlarının Moskova'daki İspanyol Büyükelçiliğinden alınabilecek bir "C" vizesi olmalıdır .

Bu kadar büyük bir turist akışı için güneydeki bu güzelliğe ne kadar cazip gelen nedir? Bir turizm merkezi olarak avantajı, gezi, plaj, aktif, mutfak, eko ve aşırı olmak üzere çeşitli turizm çeşitlerini birleştirme fırsatıdır. Herkes için, İspanya'nın zengin bir tarihi ve kültürel mirasa sahip olması sır değil, tatil yerlerinde dinlenme olan turistler, yakınlardaki turistik mekanları ziyaret ederek tatillerini çeşitlendirebilirler. Ve yeni tadı duyanların uzmanları, egzotik yerel yemeklerin tadına varabilir.

İspanya'daki Tatil Köyleri

İspanya'nın her bir bölgesi, nerede olursa olsun (sahilde ya da iç kısımda) konuklarını şaşırtacaklarını biliyor. Bununla birlikte, Akdeniz ve Atlantik köyleri, turistler arasında çok popüler. Endülüs, Galiçya, Katalonya, Kanarya ve Balear Adaları'nın altın kumsalları binlerce kilometre boyunca uzanmakta ve dünyanın dört bir yanından gezginlerin dikkatini çekmektedir. Ve hiç kimse hangisinin en iyisi, en sevilen, en çok talep gören kim olduğunu doğru olarak tespit edemez ... Ancak Katalonya, ülkenin her ziyaretçisinin ziyaret etmeyi hayal ettiği İspanya'nın benzersiz bileşenidir. Costa Brava, Costa Daurada, Costa del Maresme - Bu tatil beldelerinin otelleri, kategorilerine bakılmaksızın çok çeşitli hizmetler sunan turistleri cezbetmektedir. Konuklar, istisnasız bütün otelleri, yüksek kaliteli bir hizmetle donatmaktadır. Örneğin, Reymar Malgrat 3'te "troika" bütçesinde dinlenin, yukarıdaki kategorideki otellerden daha kötü değil. Plajlar neredeyse her yerde aynı, aynı temiz ve donanımlı. Çoğu, "mavi bayrak" ödülüne layık görüldü, ki bu da elbette bu ülkedeki turizm gelişiminin bir göstergesi.

İspanya'da 3 yıldızlı oteller

İspanyol otellerinde, işaretlerindeki yıldızların sayısına bakılmaksızın, kusursuz bir hizmettir. Bununla birlikte, üç yıldızlı oteller, mütevazi turistler için daha uygundur; bu otel, rahat bir mobilya, temizlik, havalandırma, lezzetli yemekler ve plaja yakınlık gibi normal bir konaklama için gerekli tüm koşulları sağlamaktadır. Günün çoğunu otelin dışında geçirecekler: sahilde veya sayısız turistik gezi. Öyleyse neden yalnızca zamanları kalmayan bazı ek hizmetler için ekstra para ödemeleri gerekiyor? Bu açıdan, 3 * oteller onlarla oldukça rahat. Burada fiyat demokratik ve hizmet yüksek seviyededir. Bu arada, İspanya'daki en iyi oteller Katalonya'da bulunan 3 yıldız. İlk üçü, Golden Playa Park Hotel 3 * (Salou / Costa Dorada), ardından Salou tesisinde Olimpiyat Sarayı ve Malgrat de Mar'da Raymar Malgrath izliyor.

İspanya, Costa del Maresme

Costa del Maresme, Katalonya'nın kuzey doğu kıyısında bulunan bir tatil beldesi alanıdır. Costa Brava'ya bitişiktir ve 38 kilometreye kadar uzanır ve Barselona'ya ulaşır. Bu tabii ki en büyük avantaj ve bu tesisin popülaritesinin sırrıdır. Plajlarının ayırdedici bir özelliği altın değil, gümüşi kum. Balear Denizi sularıyla yıkanırlar . Bu bölgelerdeki altyapı, tüm İspanyol tatil bölgelerinde olduğu gibi gelişmiş seviyededir. Costa del Maresme'nin yapısı, Montmarin, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Reymar Playa Malgrat 3 *, Kallela ve diğerlerinin bulunduğu tesis köyleri içerir.Ayrıca Montgene-i-Corredor (Karadağ ile karıştırılmamalıdır) ), Hangi tüm İspanya'nın ana doğal cazibe merkezlerinden biridir. Özellikle benzersiz bir bitki örtüsü ve faunası bulunan bu orijinal parkı ziyaret etmek için komşu tatil beldelerinden turistler Costa del Maresme'ye gelirler. Rezerv harita, şehrin birçok köşkünde satılıyor. O olmadan, turistler dev parkın çeşitli yollarında kaybolabilirler.

Iklim

Costa del Maresme'nin kuzeyinde, Pyrenean dağları yükselir ve hava şartlarından korunur. Bu konumdan dolayı bu alandaki iklim çok yumuşaktır (yaz aylarında sıcaklık 30 dereceyi aşmamakta ve kışın sıcaklık +10'un altına düşmemektedir) ve yılın tamamı için plaj dinlenmesi için uygundur. Ve bu bölge çok çeşitli çilek ve meyveler ile ünlüdür ve bunun için "meyve plajı" lakaplıdır. Meyve bahçeleri ve çilek plantasyonlarından hasat yılda üç kez toplanır.

Costa del Maresme bölgesindeki Oteller

Geçen yüzyılda bu modern tesisin sahasında balıkçı köyleri vardı, ancak şık iklim ve doğal koşullar için Barselona'nın zengin sakinleri plajlarını seçti ve yazlık konutlarını burada kurmaya başladı ve örneklerini otel markaları izledi. Yakında plaj, otellerin ve restoranların çok katlı güzel binalarını süslemeye başladı. Reymar Hotel Malgrat 3 *, tesisteki eski zamanlayıcılardan biridir. 1969'da yaptırılmıştır. Modern sınıflandırma sistemine göre nispeten yakın bir geçmişteki 3 yıldızlı otelinde , ancak tüm kıyılardaki bu ilk yıllarda, servis ve iç cihaz açısından kendisiyle karşılaştırılabilecek bir otel bulmak zordu. Zaten bildiğiniz gibi, bu tatil en eski İspanyol sahillerinden biridir, bu nedenle otel düzenli olarak yenilenip yenilenmeden ilk "tazelik" değildir. Bu bakımdan, bu tesis ekonomik olarak kabul edilir ve bu nedenle gençlerle popülerdir. Örneğin, Reymar Malgrat 3 * otelinin incelemelerinde ailelerle birlikte tatil yapan turistler, neredeyse bütün gece süren gösteri programından gelen sürekli gürültüye şikayet ederken, gençler eğlencenin tadını çıkarmak için yönetimine teşekkür ediyor. Ancak, bu tesis aynı zamanda turistlere tıbbi prosedürler geniş bir yelpazede sunan sanatoryum oteller bulunuyor. Sıcak mineral suların kaynaklarında yer alırlar; Malgrat de Mar ve Santa Susanna'nın da balneal tatil köyleri olduğu düşünülür .

Malgrat de Mar (Costa del Maresme) ulaşım bilgi

Daha önce de belirtildiği gibi bu tesis, Barselona'nın yakınında, Reymar Playa Malgrat 3 * otele bir tur satın aldıysanız, Katalonya'nın başkentine uçmanız daha uygun olacaktır. Moskova ve Rusya Federasyonu'ndaki diğer şehirlerden, düzenli olarak ve yaz aylarında, çeşitli havayollarının charter uçuşları (Aeroflot, Iberia, S7, vb.). Ve Barcelona'dan Katalonya'daki tüm tatil bölgelerine, tren kalkıyor. Bilet ücreti 2.7 avro. Bununla birlikte, birçok tur paketinde bir transfer vardır ve Barcelona havaalanına varışta turistler bu seyahat acentesinin çalışanları tarafından karşılanır ve araba ile otele taşınır.

Reymar Malgrat 3 * (İspanya / Costa del Maresme): Açıklama

Bu konforlu otel, Barselona Havaalanı'na 80 km ve Malgrat'ın merkezine 500 metre uzaklıktadır. Yeraltı geçişine götüren kumlu plaja sadece 50 metre uzaklıktaki ikinci plajda yer almaktadır. Otel gençlik rekreasyon için tasarlanmıştır, her zaman gürültülü ve eğlencelidir. Otel dinlenme alanı, yüzme havuzu, bar vb. Ile bir avluya sahiptir. Otelde ayrıca çocuklar ve yetişkinler, spor salonu, tenis kortu gibi cihazların bulunduğu bir oyun odası bulunmaktadır. Akşamları konuklar animatörler tarafından eğlendirilmektedir. Kısacası, bu otelde kimse sıkılmayacak. Ancak, tenha ve sessiz dinlenme severler elbette burada hoşlanmazlar. Canlı müzik geceleri geç saatlere kadar ses çıkarır, şarkı söyler, dans eder.

Oda sayısı

Reymar Malgrat Hotel, 1969'da inşa edilen balkonlu, yedi katlı bir bina. Binanın son kez 2005 yılında yeniden inşa edildi. Bu sayede otel daha modern bir görünüm kazandı ve turistlere daha kaliteli bir hizmet sunabildi. Otelde, 192 oda (20 metrekare), maksimum 4 kişilik, 28 tek kişilik oda (10 metrekare) ve engelli insanlar için 4 oda olmak üzere toplam 224 standart oda bulunmaktadır.

Güç kaynağı

Otel kahvaltı, yarım pansiyon (akşam yemeği ve kahvaltı) ve tam pansiyon yemekleri (günde üç öğün yemek) sunmaktadır. Kahvaltılar oldukça tolere edilebilir (yumurta, reçel, hamur işleri, vb.), Ancak akşam yemeği tüm övgü değerindedir: deniz ürünleri, 2-3 et yemekleri, bazı orijinal salatalar, meyve. Fakat alkollü içecekler için ayrıca ödemek gerekecek. Yine de tatilciler, arzu edilirse otelin dışında yiyebilir. "Reimar" otelinin bulunduğu rıhtımda, birçok taverna ve yerel ve uluslararası mutfaklardan restoran var ve 15 dakika içinde bazı bozulmayan ürünler satın alabileceğiniz bir süpermarket var.

Odalardaki hizmetler ve tesisler

Otel her gün (esas olarak kahvaltı sırasında) turistler için uygun bir zamanda temizlenmektedir. Aynı zamanda havluda bir değişiklik var, keten haftada bir değişti. Oda balkon, duşlu banyo, ısıtma, klima, direkt telefon, uydu kanallı TV, modern konforlu mobilya, vb. Teminat olarak 10 euro bırakarak resepsiyonistten bir saç kurutma makinesi alabilir.

Altyapı ve hizmet

Otelde günün 24 saati hizmet veren bir resepsiyon bulunmaktadır ve geceleri veya sabahları otele gelen turistler, odalara derhal yerleşeceklerinden emin olabilirsiniz.

"Reimar Malgrat" avluda bulunan oldukça büyük bir yüzme havuzudur. Çevresinde, turistlerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri şezlonglar var. Ancak spor salonu, bilardo ve tenis kortu ödenmektedir. Komplekste bir restoran ve terasta bulunan bir bar bulunmaktadır. Ayrıca bir döviz bürosu, araba kiralama, otopark, tur masası, resepsiyonda kasa (ödeme gerektiren) bulunmaktadır. İnternet'i herkese açık yerlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak belirli bir miktarı öderseniz kendi numaranızdan bağlanabilirsiniz.

eğlence

Her akşam otelin aydınlık ve yangın çıkaran gösterilerine ev sahipliği yapmaktadır. İspanyol dansçılarının ve şarkıcılarının, ulusal melodileri gerçekleştiren müzisyenlerin, akrobatların ve sihirbazların performansları olabilir. Bundan sonra bir geç disko geç başlar. Genç turistler için animasyon ve danslar daha erken saatlerde yapılır.

plaj

Reymar Malgrat 3 *'ndeki konuklar, otelin bir taş atımı olan belediye plajının keyfini çıkarabilirler. Bu, çok temiz ve tam donanımlı bir kumsal, sadece envanter için (şemsiye, dışkı ve minder) her zaman ödemek zorunda kalacaksınız ve bu küçük bir toplamı değil. Ancak, burası İspanya. Oteller 3 * burada hemen hemen kendi plajları yok, bu yüzden birçok turist havuz kenarında güneşlenmeyi, güneş şezlonglarında rahatça oturmayı ve sadece denize girmeyi tercih ediyor.

geziler

Otel Reymar'da dinlenirken turistler ya bağımsız olarak gezilere çıkabilir veya tur masasına başvurabilir ve seyahat şirketinin çalışanlarına emanet etmek için turistik mekanlara gezi düzenlemeye ilişkin tüm soruları yanıtlayabilir. Malgarth sahilinde yaşarken ziyaret etmeniz gereken ilk şey elbette Barselona'dır - olağanüstü bir modern mimar olan büyük Gaudi'nin mimari şaheserleri için tüm dünyaca ünlü bir şehirdir. Katalonya'nın başkentindeki orijinal binaların yanı sıra Akvaryum, Çeşme Çeşmesi, Salvador Dali ev müzesi vb. Alanlarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, seyahat acentesinde, tiyatro şövalye turnesine çıkan eski bir kale olan İspanyol köyünü ve mutfak ve ekoturizm severleri ziyaret etmeniz önerilir. Besalú ve Rupit köylerinde Katalan'ın çıplaklığına bir gezi düzenlenecek. Burada, turistler basit köy yemeklerini tadabilir: ev yapımı peynir, süt ürünleri, sebze ve meyve yemekleri, kendi elleriyle toplanır vs.

Sonuç

Hangi tatil yerini seçerseniz seçin, hangi otelde kalırsanız seçin, İspanya'da bir tatil, hayatınızdaki en inanılmaz yolculuklardan biri olarak uzun süre kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.