Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Sağlık, Ebeveynler, Hıristiyanlık, Ortodoksluk, Allah için Namaz

İnsan hayatı, bildiğimiz gibi, kararsız olduğunu. Her zaman iyi ve doğru ve olacak - Bazen anne sağlıklı ve her zaman orada ve babam hayatta ve yeni bir şey anlatmaya hazır ve bunu bilmek ve sonu asla anlamak için iyi olduğunu ilginç, öyle oldu bulutsuz çocukluk, gibi görünüyor. Ve hiç sıkıntı neden olmadan, sevgi ve saygı olacak etrafında sevdiğim kişi ve kesinlikle herkesin olacağından emin olmak kalp krizi ve hastaneler. Ve çocuklar eğlenceli ve mantıklı var ve sizin gibi, hatta daha önce de olmuştu olarak altmış yaşlarında siz Oh ... hala yirmi hissedeceksiniz ... Ama bir an - ve her şey çöker. Hasta - ve ölümcül! - bu bir saniye mümkündür ve günlerce, haftalarca, yıllar veya bunu yapmak değil bazen istenilen iyileşme yerlerin yakınında olacaksınız sürüklemek ... ve ...

Böyle bir soğutma korkunç zamanlarda, çeşitli hastalıkları aşmak için umutsuzca başlar ve kalp, belki daha sonra yaklaşan sonucun dehşet içinde durur ve çiçekleri ilk tasarruf umuduyla, ve ne zaman dilenmek ve rica etmek isteyen Göksel Baba, inanç sadece affetmek ve moda getirilir. Onunla konuşmak nasıl - Burada ve birinci problem mi var? Sonuçta, o bir adam, o - He - Allah .. Ve bir ya da iki girişimleri ile yüzüne kendini konuşmaya sonra beklenmedik bir dili bağlı ve kısmen biz çok az aşina olması gerçeğinden, korkudan kısmen doğar inanç eksikliği! yaratıcısı, yavaş yavaş Göksel Baba'ya iyi tedavi kutsal bir adam tarafından oluşan bir dua olduğunu görüyoruz. Sonuçta, hatta binlerce yıl önce, atalarımız bunlar kaybolmamış ayin kendi hastalığını izlivshie fark ile aynı sorunları ve acılarını karşı karşıya gelmektedir, onlar Rablerine biliyordu ve o isteğinizi kabul böylece O'na dönüp onları seslendirdi.

Bu, en etkili ve anlaşılır dua biri gerçekten sınırsızdır kuvvetin sağlığı için bir namazdır. insanlar Tanrı ile konuşurken onun kalbine taşımak için gerekli olan ve isteğinize dua, ebeveynlerin sağlık duası Supreme hitap edip edip özel bir anlamı yoktur o dindar ve dini bilgi olduğuna dair hiçbir şüphe yoktur.

Biz yardım için savunma ile ona gözlerini yükselterek şey için Tanrı'ya sormak, ama zaman yok, kendim için daha önemli, kurban ve sadece resmen ritüel yerine getirmemesi, o zaman, ne yazık ki, böyle bir istek bir metelik değmez. Adam dış ve kendi içinde hem de katlanmış elleriyle oturan ve hastaları iyileştirdiği için dilekçe sözleri söylerken, kendisi herhangi mağdur etmeyecek, günlük hala kelimelerin bu kadar basit iyi telaffuz olduğunu. Dönüşü sonsuz krallığına ev, inatçı çocuklarını kaybeden ve tercihen iyi şeklinde değil, hayvanların seviyesine inmek olsun - bizim için Tanrı'nın ihtiyat ana amacı, çünkü herhangi bir olumsuz olay ruhunun kurtuluşu dikkatimizi çekecek şekilde tasarlanmış olduğunu fark etmek önemlidir. insan kalbi gerçek aşkı parıldıyor zaman kişinin komşusuna yardım etmek için kurban talep vardır, ya kendi kendine, Christ, dua sesleri kalbin sağlığı için bu duayı duymak onun isteğini yerine getirmek ve tabii ki, bu yararlanacaktır. göz önünde bulundurun ve insanların sizi sorarsanız hastanın sağlığı için dua etmek. , Hatta çok görünür değilse, bariz eksiklikler onlar dualar şifa okunduğu, ya da en azından ondan kurtulmaya çalıştı olarak yapacaklarını anlatmak için emin olun.

tapınaklar Ortodoks Hıristiyanlar hastanelerde sonraki tedavi için kendilerini hazırlarlar. Onlar yaklaşan tedavisi için rahibin nimet alınan Mesih'in Kutsal Gizemler, paylaşmak ikrar, onlar için dua etmesini isteyin. Sadece kelime değil, tüm bu eylemler - sağlık için aynı dua, dilekçe bir tür değil, kelime ama eylemleriyle. Ayrıca çok etkili manastır bahçesinde artık mümkün 1-2 ay boyunca Zebur okuma sağlığı ve anmak için sipariş Dualar olduğunu. Akrabalar ve hasta ve mağdurların uğradığı duanın arkadaşları hatırlanmalıdır: katedral, kilise daha sonra bir dua vardır hizmeti sipariş insanların talebi ile birlikte zaman geçerlidir. Litürjide hazır Anma, oblation özellikle ve artırılmış ayin, derinden insan inanç ve Tanrı hastaya yardımcı olacağını umuyoruz.

Tanrı her zaman doğal ve doğaüstü bir mesele olarak bizi çevreleyen istiyorum. Hiç kimse bu tür kaynaklara erişim engellendi ve buna anahtar sarsılmaz inanç. RAB, ben böylece kişi iyileşmek diledi, o şifa vermek tenezzül nereye yönlendirildiğini ağız ve kalp dua inancını koyar.

Cennetteki Babamız her zaman çaresizlik bir anda bir şey ruh hakkında ağrıyan dua okur duayı, duyar. Bu özel bir şey olarak gerekli değildir ve içeri sakin hissedene kadar sadece tekrar tekrar okumak, özel bir şifa duasını hissetmek nasılsa inanmak deneyin. kimse kalpten iç çekiyorum, o zaman bütün namaz çatırdadı ve hasta için bu dua ve hasta olmaz edilir.

Bu kilise hizmetleri kendileri de olur. Şimdi birçok zaman yok, ve eğer öyleyse, inancın sessiz ve daha sonra hasta şifa uğruna sevgi bir başarı değil çıkıyor çünkü bile, hiçbir şey değişecek başkaları için dua edilecek para ödemek, ama sadece onların omuz endişeleri silkip girişimidir. Allah - her şeyi gören. namaza geliyor, O'nun önünde kilise hizmetinde hatırladı olanların kalbini ve ruhunu tezahürat, olmasa bile naboletsya tüm. Kutsal Ruh adamış rahipler, her zaman Tanrı'ya dikkat çekerek dua ve size dilekçelerini sunmak hizmetin ne tür fazla bir fark yoktur, çünkü herhangi bir hizmet sırasında, kilise hizmeti veya Mass dua edin. Önemli olan Mesih Kilisesi'nin Duası ile genel ayin sırasında istekleri hızla Tanrı'nın tahta çıkmak olmasıdır! Sen güçlerini bulacaksınız. Bu kilise hizmetleri de olur, hasta için bütün ruhumla hasta ve her zaman iman gücü ve Allah'ın yardımına hissedeceksiniz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.