BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Android için Sıraya dayalı strateji - En popüler oyunların listesi

bir tür olarak değerlendirmesi oyunlar haklı yerini işgal Android adım stratejileri adım. aşağıdaki gibi beş liderleri düzenlenir:

Wesnoth Battle For

Bu oyun fantezi savaşın klasik yasaları dayanmaktadır "turn-based strateji" dizisidir. yüzleşme açık ve koyu tarafı arasındadır. Sen, elbette, ışık için. "Karanlık" vurmak, sen haline çok daha zengin, bu oyun para birimi için ödülü almak, çok değerli deneyim ve Köylerini yakalayan olsun.
Amaç, bir strateji savaş oluşturma, asker konuşlandırma ve diğer tarafı tahrip edecek şekilde oynamaya etmektir. Özellikle Eğer bitmiş olacak için oyunu kaybederseniz, komutan-liderini korumak için gereklidir. Ana ücretsiz bir mod, ve daha bir çok orada oyununda.

Kule Savunma: Kayıp Dünya

tür "adımı stratejisinin adım" bir başka oyun sizin tarafından işgal kuleleri kullanarak düşman saldırılarına karşı savunmak için sunar. Bu kulelerden itibaren düşman üstüne ateş yürütmek. senaryo o düşmanlarının sakin bir hayat vermez, böylece zengin bir dünyada geçiyor. Onlar sürekli onu yakalamaya çalışın. Göreviniz - onları direnmeye.

Eğer bir an Barış olmaz sırasında kırktan fazla seviyeleri, bu oyunda. emrinde farklı silah dört çeşit ve savunma kuleleri dokuz türü vardır. İki boyutlu, daha ziyade kaliteye de olsa Grafik.

King`s Bounty: Lejyonları

Bu sıra tabanlı strateji - en başarılı biri. Yine tarz fantezi seçilmiş. Burada mücadele ve farklı yönetmek için sadece var birliklerinin türlü aynı zamanda tüm yasalarını bilmek, büyü katılmak. Aksi halde bu dünyada hayatta kalamaz. Oldukça ilginç bir strateji mantıklı bir bükülme ile. Bu oyunların bacaklar satranç kural olarak yükseliyor. Geliştirilmiş söndürme sistemi, iyi grafik ve ilginç hikayesi oyun gerçekten popüler hale getirir. o NVIDIA Tegra işlemciler tarafından tasarlanan, ancak deneyim diğer platformlarda uyumlu olduğunu göstermektedir edildi.

Krallık Fethi II

Son olarak, ve Sega direnme ve dikkatimizi bir sıra tabanlı strateji ibraz olamazdı. Özellikle Avrupalılar fantezi ve strateji ve MMORPG mitoloji Asya harmanını bağlanır Heyecanlı oyunu. Burada oynamak zorunda olduğu için bir karakter sınıfını seçmek ve herkes olabilir: bir keşiş veya bir Ninja savaşçı veya büyücü. Ne olursa olsun seçtiğiniz kime ait, orduyu komuta ve savaş içine kurşun, bir ordu oluşturmak, kale inşa etmek gerekir. Burada diğer oyuncularla ittifaklar yapma fırsatı verilir. zindanlarında bir çalışma ya da düşmanlara karşı savaş: Bu tür yaratıklar hedefleri her türlü olabilir. Oyunun Avantajları yüksek kaliteli grafik ve büyüleyici bir hikaye çok yönlü dünyayı risuyuschem olduğunu.

Battleloot Macera

Nihai liste "Android için en iyi sıra tabanlı strateji" eylem Camelot denilen eski efsanevi krallığında gerçekleşen bir oyuncak vardır. Burada canavarlar ve ejderhalar ve insanlar var. Oyunun özü bir şehir seçin ve kariyerinin her aşamasında bir kahraman geçirmek etmektir. Burada altın verilen zafer için her bir karakteri bireydir ve savaş sistemi, sıradışı olsa ama çok rahat. Bu oyun sadece macera ve görevler çeşitli doludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.