InternetElektronik ticaret

Store "Masterfon" hakkında Yorumlar. Online mağaza üzerinden satın

Birçok müşterilerinin e-ticaret hayatında gelişiyle bu yana gerçekten düzeldi. Sonuçta, hangi daha kolay olabilir: Select ürünler sayı, model ve renk var, hareketin en az yapmak ve evinize doğrudan emri aldı. Bu durumda, bu tür cep telefonları, tabletler ya da önde gelen üreticilerden akıllı telefonlar gibi, ister her şeyi satın alabilir. Bu ürünler "Masterfon.ru" çevrimiçi web mağazası satın alınabilir olduğunu. Nasıl karlı bir şey satın almak? Yani mağazada ne hakkında alışveriş demek?

mağazada hakkında kısa bilgi

"Masterfon" - alet ve diğer BT-mühendislik çeşitli satış konusunda uzmanlaşmış en ünlü online mağaza. Kullanıcılar tarafından sol "Masterfon" mağazanın Sayısız değerlendirmeleri bize butik gerçekten geniş bir ürün yelpazesine tahmin edilmesini sağlayacak. Yani, onun katalogda, sen Nokia, Apple, HTC, Samsung, Asus, LG, Lenovo ve diğerleri gibi ünlü markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

dünya çapında tanınır yüksek profilli üretim şirketleri, ek olarak, web sitesinde bir az bilinen Çinli şirketler, örneğin, Colmi, Leagoo, VKworld, Elephone ve diğerleri mal alabilirsiniz.

Başka hangi ürün deposunda bulunabilir?

Hemen hemen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar ve tabletler satın alma ile ilgili "Masterfon" mağazanın değerlendirme. Ancak, bunların dışında ürünlerden mağaza sitesinde aslında malların diğer türleri satın alıp:

 • Oyun konsolları.
 • Aksesuarlar, yedek parçalar ve farklı BT-üretime bir kulaklık.
 • Her yaştan çocuklar için Uzmanlaşmış araba koltukları.
 • Yaz sezonu ve bebekler ve daha büyük çocuklar için arabaları.
 • sürücüler için Profesyonel DVR.
 • 3D seçeneği ile Eylem kameraları ve gözlük.
 • "Akıllı Teknoloji" kategorisinden Elektronik izle.
 • Giroskutery.
 • USB sürücüler.
 • böylece Saatler ve. D.

Sipariş Kolaylığı

Gördüğünüz gibi, elektronik butik, aletleri ve diğer ev aletleri yelpazesi oldukça geniştir. Birçok alıcıların rivayetlere göre seçmek ne her zaman vardır. Ve aralık sık sık güncellenir. Online store "Masterfon" aracılığıyla Herhangi alım alıcılar ve 10 dakika almaz. Sadece uygun kategoriyi seçin ve almak istediğiniz modeli bulmak. sıralamaya seçimden tüm prosedürü maksimuma basitleştirilmiştir.

arama kolaylığı ve aramak için filtreleri ayarlama olanağı

butiğinde kadar uygun alışveriş anlamak için, değerlendirme dikkat edilmelidir. Hakkımızda "Masterfon" gerçekten görüşlerin çeşitli duymak. Ancak bunların çoğu rahatlığı ile bağlantılı sitede arama. Onlar online alışveriş kaynak makul bir menü ve sezgisel bir arayüze sahip olduğunu söylüyorlar. Tüm mağaza ürün sitenin ana başlığında sunulmaktadır ve uygun aşağıdaki kategorilere ayrılır:

 • Telefonlar.
 • Tabletler.
 • Aksesuarlar.
 • Çocuk ürünleri.
 • Oto ürünleri.
 • Alet.
 • Diğerleri.

Örnek filtreleme ürünü: sıralama listesidir

Ekstra rahatlık için, bir arama çubuğu var. Bu size çok daha hızlı ilgilenen ürünü bulmalarını sağlar ve zaman sitede geçirilen kaydeder. Ayrıca mağazanın her bölümde katalogda ürünler için arama basitleştiren özel bir filtre vardır. Örneğin, mağaza "Masterfon" telefonu seçmek için karar verirler. Satın almadan önce Site filtrasyon sistemi kullanmak ve aşağıdaki parametrelere uygun modelleri sıralamak emin olun:

 • alfabetik veya fiyat;
 • marka;
 • Sistem adını İşletim;
 • çeşitli ve SIM-kartı sayısı;
 • ağırlık ve boyut.
 • Ek seçenekler (kamera, flaş, tarayıcı) ve diğer parametrelerin durumu.

Basit bir filtreyi tıklama sadece bir çift çalıştırın ve "Masterfon" (St. Petersburg online mağaza) herkese sunuyor. Bu yaklaşım, model veya ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak bir ürün tam olarak seçmenize olanak sağlar.

Büyük fotoğraflar ve ayrıntılı açıklamaları

Sadece imkansız internet iyi şeyler, özellikle tekniği satın almak olduğuna inanılmaktadır. Ama bu kadar değil. yere ve vicdansız satıcıları rastlamak eğer, o burada değildi.

Tam tersine, bu sitede tüm ürünler ayrıntılı bir açıklama, açık ve anlaşılır resim eşlik eder. Ve birçok ürün satışı, olası tüm açılardan somutlanıyor edilir. Bu "Masterfon" mağaza hakkında hemen hemen tüm değerlendirmeleri ile doğrulanmıştır.

sorusu olan var mı alıcı varsa ve Dahası, onlara "Ücretsiz Çağrı" talep edebilirsiniz istiyoruz. denir sekmesini seçmek için sitenin en üstünde Bunu yapmak için "beni arayın." Bundan sonra, pop-up şeklinde adınızı, telefon numarası ve bir sorum ilgilendiğiniz cevabı eklemeyi unutmayın. Tipik olarak, mağaza müdürü çabuk temasa geçecektir ve ödenebilir size başvurunuzda belirttiğiniz telefonda yaptığı tüm sorulara cevap verir.

sorularına cevap almak için, ayrıca Masterphone.ru üzerinde geri bildirim formunu kullanabilirsiniz. Sen sekmede (sayfanın üst kısmında) "Adres ve iletişim" tıklayarak bulabilirsiniz. Bu formu göndermeden önce, adınız, bir cevap almak için e-posta ve soru kendisi sağlamalıdır. Bu arada, ne olursa olsun sorunları sitesi desteğinden çağrılan, hemen hemen tüm müşteriler, personel yetkin ve samimi hizmet anlattı.

alışveriş çevrimiçi mağaza lehine birkaç söz

"Masterfon" (pozitif değerlendirmeleri bir sürü St. Petersburg online mağaza) dönersek, birçok ziyaretçi şu noktalar şunlardır:

 • web sitesinde gösterilen tüm ürünler doğrudan üreticilerden temin edilmektedir. orijinalin Ayrıca, tüm modeller. kaynak dizin sahte ve şüpheli kopya değildir.
 • Tedarikçi şirket satın alma işlemlerinin andan itibaren ve onun garanti süresi doluncaya kadar müşteriyi eşlik eder.
 • Bir sigorta olayı (fabrika kusurların tespiti), şirket ücretsiz onarım gerçekleştirdiğinde.
 • iade bir sipariş alabilir misin. Sağlanan pikap veya ekspres teslimat.

Temsilcilikler ve atölyeleri şirket Rusya'nın diğer şehirlerde var

sitede olamaz sadece Petersburg değil, aynı zamanda diğer şehirlerde ve Rusya bölgelerinde sırasını yürütmek için. Örneğin, sermaye sakinleri de "Masterfon" ziyaret edebilirsiniz. Moskova - organizasyonun birkaç ofisleri barındıran bir şehir.

Yani, ofisinin Ayrıca karşılaştırma için, bir kılavuz olarak "kabuk" alışveriş merkezi ve metro istasyonuna "Bagrationovskaya" inşa sokak Barclay, 8. ziyaret edebilirsiniz sokakta Kozmonot Volkov 31., "Sokol" metro istasyonu alanındadır. tanıklar söylediği gibi, burada da "Masterfon" vardır. Rostov-on-Don - Budyonnovsk Avenue, 63, şirketin bir dükkan açtı başka şehir. Ofis, depo, ve sözde show-room aynı şehirde buldum ama sokak Şaumyan, 50 edilebilir.

Ofisler ve mağaza ofisleri aslında Ufa, Surgut, Ryazan ve diğer kentlerde buluşuyor. bazı yerlerde aynı zamanda, ürün fabrika çıkışı, ofisler ve diğer bürolar store "Masterfon" mağaza, Tambov bir şubesi olarak, örneğin, son zamanlarda açıldı. adres verilmiş Ofisler: sokak Omurga, bu güzel insanları nasıl tarif 35 A. Tambov bölgenin şehir de kendini teslim bir noktadır. Yaklaşık dağıtım süresi, 4-7 gün önce. O 7 saat 10 ve cuma günleri arasında çalışır. Cumartesi günleri bölüm 3 de kapanır.

isteği üzerine sitedeki Kayıt

Birçok alıcıların rivayetlere göre birçok kez Masterfone 'sicil sitesinde ille değil" alışveriş yapmak. Prosedür istendiği gibi, onu sevmiyorum olanlar lütfen başarısız olamaz gerçekleştirilir. Eğer sitede kayıt istemiyorsanız Yani, mağaza teklif temsilcileri sadece tek bir tıklamayla bir satın alma yapmak. Bunu yapmak için, Telefonunuz gibi uygun modeli seçmek sekmesine tıklayın "Şimdi Satın Al" ve açılan formda, şunları belirtin:

 • Onun soyadı, ad ve soyadı.
 • İletişim telefon.
 • beklenen ödeme (sadece nakit) gör.
 • Dilek ve temenniler.
 • teslimat için tam adresi.

Ve sonra sadece mağaza ve teslim noktası seçmek zorunda kalacaktır. Ödeme kartı gerçekleştirmek istiyorsanız, o zaman kayıt ve hesap deposunda oturum gerekecektir. Bu arada, kayıt yokluğunda, her zaman numarası ve irtibat telefon numarası belirterek siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Cevap aslında sözlü veya gönderilen SMS yoluyla olsun.

Genel olarak mağazanın alıcı ve alımları ne?

Bazı müşterilerin rivayetlere göre online mağaza onlar oldukça memnun. Alıcılar şu çok yüksek fiyatlar, nazik yönetim ve dağıtım hızlı olduğu olmadıklarını söylüyorlar.

Diğer iyi hizmet ve geniş bir ürün yelpazesi yayarlar. Onlara göre bu mağaza yöneticileri dikkatle, tüm siparişleri kontrol onların makbuzları ve garanti kartları rakamlarını mutabık olduğu ortaya çıkıyor. Diğerleri ihracat kalemlerinin oldukça etkileyici bir ağ ile memnun. Kısa, daha çok pozitif geri besleme olarak.

ödenen malların teslimi hakkında birkaç söz

Daha önce belirttiğimiz gibi, sitenin tüm müşteriler "Masterfon" teslimat için çeşitli seçenekler sunar. Bu durumda, ilk seçenek noktasında sevkiyat için şarj teslimat tamamen ücretsiz olacağını ve daha sonra Alıcı zaten satın kendisi çekilmek zorunda.

Ihracat noktasında da sipariş ürünleri sadece üç gün saklanır dikkat çekicidir. Bundan sonra o depoya iade edilir (bunun söz konusu olduğunda, hiç kimse geliyor). Ancak, sitenin temsilcileri müşterilere çok sadık ve tek tek her durumda yaklaşım deneyin. Bu nedenle, belirli bir gecikme alıcı firmanın çağrı için bildirimde bulunma hakkına sahip olduğunda. Bu şekilde, kullanıcıların düzenin raf ömrünü uzatmak için bir süre gerçekten hala derler.

Ve tabii ki, birçok alıcı için en uygun ve tercih edilen seçenek - kurye ile siparişin teslimat. Eğer rezervasyonunuzu yaptıktan sonra bu teslimat ertesi gün mümkün olduğunca yapılır. Ya bir parsel kurye sipariş gününde sohbet edebilirsiniz getir. teslimat fiyatı ayrı ayrı görüşülür.

Şirketin yöneticileri göre, nihai hedef, hem de parselin büyüklüğüne bağlıdır. nakliye için ödeme ve sipariş kendisi kuryeye nakit olabilir. Onlar alıcılar söylediği gibi, birlikte parsel ile o genellikle emtia veya kasa makbuz ve garanti kartını getiriyor. Bu sadece böyle bir teslimat ofis ve evlerin adreslerde münhasıran yapılır ediyor.

Tek kelimeyle, "Masterfon" online mağaza, rahat, kolay ve hatta bazen karlı emretti. Örneğin, bu herhangi indirimli hisselerin sırasında yaparsan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.