FormasyonÖykü

Mikhail Gavrilov: aktörün biyografi ve kişisel yaşam

Mikhail Gavrilov değerlendirmesi dizisi "Molodezhka" ve "Yeni Hayat" onlara oynadığı unutulmaz canlı roller için izleyiciler çok sayıda tanınır. çekici bir gencin Kişisel ilişkiler ve oyunculuk kariyeri yetenek Hayranlarından ilgileniyor.

biyografisinden Gerçekler

Gelecekteki aktör Togliatti kentinde 7 Temmuz 1985 tarihinde doğdu. Çocuğun babası askeri idi ve birkaç yıl sonra ailesi Perm bölgesinde bulunan Chusovoy küçük kasaba, yeni ikamet taşındı. Onun çocukluk ve gençlik yıllarında Mihaila Gavrilova orada geçirdi oldu.

Okul yaşta, oğlan oyunculuk kariyerini hayal etmedi. O spor, avluda arkadaşlarıyla aktif oyunlarda ilgi, ve bir film o sadece televizyondan izledi.

Mikhail Gavrilov okullaşma dokuz yıl sonundan sonra ilk ben tıp ile hayatlarını bağlamak için karar ve sonra Perm Polytechnic Üniversitesi öğrencisi oldu. Bir süre sonra genç adam askere çağrıldı.

Gelecekteki aktör piyade idi. Michael, savaş babası ve büyükbabasının çalışmalarını sürdürecek ve olmaya planlar yaptık, askerlik çekti. ayrılan yatmış olması, Gavrilov bir sözleşmeye dayalı olarak orduda kaldı. Genç adam üç yıl hizmet vermiştir.

terhis Michael sonra aniden bir aktör olmaya karar verdi. O başkente gitti ve kolayca Shchukin Tiyatro Enstitüsü girdi.

sinemada ilk adımlar

Mikhail Gavrilov başarıyla 2012 yılında bu okuldan mezun oldu. O, "Malinovka içinde Wedding" komedi oynadığı rolden ötürü filme gidenler çok büyük sayıda tanınan Valentina Petrovna Nikolaenko atölye, eğitim görmüş. O yakın gelecekte seçilen işgal talebini onu vermek Michael büyük bir yaratıcılık ortaya.

Onun yolu sinemaya aktör, 2009 yılında başladı. Kendisinin hit filmi "Code of Honor" bir bölüm ekranda belirecektir, bir cameo rol oynamıştır. Bu deneyim hevesli aktörler kameranın tüm ayrıntıları hissetmek yardımcı olmuştur.

Yönetim genç aktör bariz yetenek kaydetti. Michael ardından "biri var", heyecan verici bir gerilim rol indi onun devamı rol aldı.

kariyerinde Rise

2014 yılında, Mikhail Gavrilov (film kredisi bu tanıklık) on farklı filmlerde rol oynamıştır. En popüler TV dizisi bir hokey oyuncusu Evgeny Tsarev onun rolü "Gençlik montaj."

Spor tema Sovyet hokeyi yıldızı oynarken, 2015 yılında aktör devam Vladimir Konstantinov Vyacheslav Fetisov adanmış onun otobiyografik filmi "Glory" de. Gavrilov "Hayat yeni başlıyor" komedi filmi, mistik filmi "Black River" ve çeşitli filmlerde yaratıcılıklarını gösterdiler. Mikhail Gavrilov ustaca film içinde rol oynamıştır (filmden fotoğraf bu gerçeği teyit etmektedir) "Eşiklerine," Son zamanlarda sinemalarda.

2016 yılında Michael seyirci "Otel Eléon" TV dizileri favori rol aldı. 2017 yılında filmi "Özel Alan", "Ağlayan Söğüt" ekranda belirdi.

Kişisel yaşam

Talep Edilen aktör mutlu bir evliliği ve bir oğlu var. Onun müstakbel eşim Anna Nosatovoy onlar TV dizisinde rol aldı "İşte kişidir." Onlar aslında onları almak için acele aşık oynadınız değil.

Gençler serisinin ikinci sezonun setinde karşılamaya başladı ve geçerli bir evlilik girdikten sonra. 2012 yılında, aile bir oğlu Andrew vardı. Aşık bu mühim olay daha da Scrapi aile birliği çiftler.

Mikhail Gavrilov iyi aile babası, aynı zamanda yetenekli bir usta ibaret değildir. Evin çevresinde herhangi bir iş ile başa çıkabilir Bu adam damak tadına hitap ve bir restoran açma hayallerinin çeşitli oluşturmak için sever.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.