OtomobilArabalar

Reno Megan Coupe - kompakt şehir arabası

zamanla en prestijli olan sedan yerli sürücüler, tüm sevgiyle daha fazla insan Avrupa'daki satışların aslan payını hesaba pratik hatchback ve station wagon, tercih ederim. kaput altında bir benzin motoru ile bir hatchback daha daha Avrupalı otomobil, bulmak zor. Bir model ile ilgili olup daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Bu Renault Megane coupe.

Zaten yollarda tanıdık hale gelmiştir olarak Megan Etnik sıra, bize da bilinir. Ama buna rağmen, o şimdi, taze güzel ve modern görünüyor. hatchbacksın önceki nesil ile karşılaştırıldığında, arabanın üçüncü nesil tasarım daha muhafazakar hale geldi, ama aynı zamanda ahenkli. Belki geçmişte üslup çelişkilerin olmaması kısmen markanın gerçek hayranlarını hayal kırıklığına, ama kesinlikle tüketici talebi ve modelin popülaritesi artan üzerinde olumlu bir etkisi vardı.

İç pürüzsüz hatları, şık tasarımı ve tabii farklı Fransız özel nüanslar olduğunu iyi ergonomi ile, rahatlama ve konfor Reno atmosfer için tipik bir örneğidir. ilk bu özellikler İç sürpriz meganovskogo rağmen ederek, ileri çevrili enstrüman ölçekler ve hızlı bir şekilde alışmak çok ilerisinde değiştiren kutusunun aralıklı. Reno Megan Coupe kalanı bize çok yüksek seviyesini gösterir: yüksek kaliteli malzemeler, konforlu koltuklar ve diğer güzel şeyler. Hangi sürücünün elinde gibi, yeni kupa parlak işlevselliğini unutmamak gerekir iklim kontrolü, cruise kontrol, iyi bir ses sistemi, yağmur sensörleri ve günümüzde çok popüler olan diğer "Gadget'lara". gövde aynı zamanda bir coupe vücut için oldukça geniş olduğunu.

Ancak, Reno Megan Coupe ana özelliği başlık altında saklanıyor. 143 at ve hacminin iki litre, 110 beygir gücünde motoru, 1.6 litre, yanı sıra daha güçlü kardeşi: benzinli motorlar ile Rus pazarında iki model sundu. Megan oldukça iyi bir göstergesi olan neredeyse 10.5 saniyede 100 km / saat hızlandırır. Yolda araba çok iyi davranıyor. Süspansiyon o sürücü ve yolcuların şehir otobüs gibi hissediyorum izin vermez, oldukça dengelidir. yolda sollama ve konuşamıyor rahatlığı sağlar. Bunun yanı sıra, dezavantajları vardır. Üretici iddia yakıt tüketimi karayolu üzerinde sürüş 100 kilometre başına 5.9 litre ve kentteki 10.5 litre. Ancak aynı sedan dizel motor kombine döngüde sadece 4.5 litre "yiyor".

Yani sonuç olarak biz Reno Megan Coupe hakkında söyleyebilirsiniz? Bu güzel bir tasarım, iyi ergonomi ve etkileyici Coupé özellikleri ile iyi bir araba. Bazı boşluklar olduğunu varsayalım, ama sessiz bir hareket için hangi Megan otomobil uygundur tasarlanmış ve. Eğer herhangi bir Renault bayiliği dükkanda can yeni Renault al. bunun fiyatı 23.000 ila 27 dolar arasında olacak. Eğer Reno Megan Coupe görünümünü değerlendirmek için zamanım olmadı eğer, makale üzerinde fotoğraf ekli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.