OtomobilArabalar

"Chevrolet-Niva" Güncelleme: açıklama ve fotoğraf. "Chevrolet-Niva" 2015: Yeni ne var?

"Chevrolet-Niva" Güncelleme - bu yılın en çok beklenen otomobillerinden biri, söylenebilir. Rus sürücüler her zaman yüksek manevra kabiliyeti ile karakterizedir makinesi, değerli var. Güncellenmiş "Chevrolet-Niva" Bu modeli beklenen de bu yüzden olduğunu. Sonuçta o uzak 2002 yılında hala, popülerlik kazandı ve oldukça büyük.

güvenilirlik

Hatta diğer önceden yayınlanmamış arabalar "Chevrolet-Niva" güvenilirlik ve yüksek konfor ile karakterizedir. Güncellenmiş sürümü hakkında ne söyleyebilirim! Yukarıdaki örnekte, nasıl değişiklikler ve geliştirilmiş modeli görebileceği şekilde Teknolojik ilerleme, durduğu yerde durmuyor. SUV Hakkında 2015 yılında aynı şeyi söyleyebiliriz. kendilerini meydan Üreticileri - modeli daha da güçlü, kuvvetli ve güvenilir hale getirmek için. onlar got it - Eh, itiraf etmeliyiz.

Haricen araba oldukça sağlam görünüyor. Kaslı, genel - bu etkileyici! Ancak, görünüm rağmen, çok konforlu ve rahat olduğunu. geliştiriciler mümkün olduğunca uygun hale getirmek için çaba koyduk. Ama dış ayrıca, sanki spor optik, hem de etkileyici bir 16 inçlik jantlar daraltılmış, agresif var, daha köşeli hale geldi. Bu arada, nedeniyle kros araca oldukça artmıştır. Bu güncellenmiş "Chevrolet-Niva" ayıran ilk özelliktir.

koruma

Yeni model daha fena ve konforlu hale gelmiştir sadece. O da bir güvenlik önemli ölçüde artmıştır seviyesidir. bir seçenek olarak - Üreticiler hatta ek koruyucu kiti satın almak için potansiyel alıcılar sunuyoruz. faydaları nelerdir? bu kit, ek motorlu optik birlikte koruma olması. Sonuç olarak, araba bile en şiddetli off-road için, geziler, çeşitli için daha uygundur. Genel olarak, "Niva" "özgür insanlar" için bir araç haline gelir.

Bu da önemli bir konudur. "Chevrolet-Niva" yenilenmesi neydi? Fotoğraf bu araba off-road aşırı hızlı ve güvenli sürüş hayranları için yapılmış olduğunu hemen söz konusu gösterimin bakışta, bize büyük bir SUV gösterir. Ancak, tüm bu - Dış. Ne gibi değişiklikler modeli içinde olmuştur? Geliştirilmiş ön panel, hatta yüksek hızda çalışabilir uygun, iyi yapılmış gösterge paneli. Tüm düğmeler çok verimli bulunur - sürücünün görüşünü kayilabilecek başka bir şey. daha rahat ve konforlu - Ayrıca, üreticilerin yeni koltuk geliştirdik.

Bu bir güncelleme "Chevrolet-Niva" uğramıştır tek değişiklik değildir. Yukarıdaki uzmanların tüm ek olarak ses yalıtımı iyileştirilmiştir. Ben önceki sürümlerinde sorunlu yönü olduğunu söylemek gerekir. Ancak, geliştiriciler sessizce arabaya şimdi hataları düzeltilmiş ve var. Aslında, temel sorunlardan üreticileri biri hem pistte ve yolda, seyahat etmek uygun olur hangi mükemmel konforlu bir araba oluşturmak için fikriydi.

teknik özellikleri hakkında

Eh, güncellenmiş "Chevrolet-Niva" 2015 dış ve iç açısından sadece değişti. Özellikler ayrıca sahipsiz bırakılmış değil. Yeni "Chevrolet-Niva" 2015 1.8 litreye tekabül güçlü 136 beygir benzinli motor ile donatılmıştır. Ben iyi motorları var söylemeliyim. Atmosferik, etiket AB8 altında yayınlanan dört silindirli. Konum - in-line, 16 valf. Genel olarak, yeni bir "Niva" gibi bir araba için ideal bir makina. Bu arada, hatta ve dağıtım yakıt enjeksiyon bulunmaktadır.

İletim isteğe bağlı otomatik olduğu memnun. Birçok bir pazarlama taktiği olduğuna inanıyoruz - Son zamanlarda daha fazla insan değil mekaniği ile ancak "otomatik" ile bir araba satın hazırız. Uzmanlar manuel şanzıman (5 vitesli) ile sürümünü satın öneriyoruz. Yine de, bu seçeneğin alışık böyle etkileyici bir SUV.

kontrol edilebilirlik

Söylenti yeni "Alan" iç ve dış değil, aynı zamanda kullanım sadece hayranlarını etkileyecek o var. Üreticiler kendi sürüş performansını artırmak için her türlü çabayı göstermiştir. Ve onlar başarılı söylüyorlar. Arazi, dönüşler, kötü hava, düzensiz - tüm bu araba aşmak kolaydır. Yolda o iyi davranır - tüm direksiyona sürücünün dokunarak yanıt. Gerçek bir zevk - Böyle bir makineyi yönetin. Genelde, yeni "Alan" - Rahat ve sorunsuz bir sürüş takdir edenler için mükemmel bir araba. Tabii o onun salımının ilk yıllarından itibaren öylesine çılgınca popüler kullanımını haline geldi, o yüzden söylemek.

Fiyatlandırma ve paketleme

Bu otomobil "Chevrolet-Niva" güncellenmiş sürümü kitleyi ve daha şüpheciler uğratmadı dikkati çekiyor. Birçok temel platform ilgili endişeleri vardı. Biz herhangi bir eski sürümü kullanılacak düşünülmektedir. Ancak, var. O tamamen yeni çıktı. Üreticiler onu bağımlı arka süspansiyon, hem de bağımsız ön donanımlı var. Hatta temel sürümü iki aşamada "razdatkoy" ile dört tekerlekten çekiş sistemi gidebilirsiniz. Ayrıca, bu akslar arası kilitleme diferansiyel bulunduğuna dikkat not edilmelidir. Ve makinenin yüksek geçirgenliği ancak sevinmek olamaz. O geliştiriciler kısa çıkıntılar ve eğimli tamponlar yaptık gerçeği nedeniyle kurtarmayı başardı. güçlendirilmiş ile güvenilir gövdeli tüm - Bu arada, ve emniyet seviyesinin artışının göre.

Bu arada, üretici bu modelin bir kentsel sürümünü oluşturmak planlıyor. Geliştiriciler değil bir SUV sahibi olmak isteyen, ancak bir şey biraz daha mütevazı ve daha az boyutlu, "Niva" hayranları için bir ön tekerlekten araba yapmak için düşünüyorum.

Ve nihayet - fiyat hakkında. modeli 2016 yılında, bir sonraki başında satışa sunulacak. Şimdiye kadar, fiyat kamuya açık olmayan, ancak muhtemelen bu araba satın almak isteyen insanlar, onun yaklaşık 500 bin ruble ödemek zorunda kalacak. Temel paket içindir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.