OtomobilArabalar

"Niva" yerli ve ithal ile Arazi lastikleri

Rus vseprohodnogo araba Chevrolet Niva Teknik ve operasyonel özellikleri yerli meslektaşları arasında kendi sınıfında en iyi yapmak. yoğun trafik koşullarında Ancak fabrika lastikler daima modelin açıklığı yüksek düzeyde sağlama yeteneğine sahip değildir. Bu bağlamda, birçok sahipleri "Niva" ile daha iyi off-road lastikleri koymak, artan döngü yetenekleri ile karakterizedir.

Popüler yerli lastik

Bugün, bir Vol. H. lastiklerin üretiminde yer alan Rus şirketlerinin çok Ve off-road performansı, ancak büyük popülerlik markalar aşağıda tarif kazanılan.

Cordiant

Şirketin ürün yelpazesi dahil araçların tüm sınıfları için lastikler geniş bir yelpazesine sahiptir için off-road lastikler trafik koşulları ve sıcaklık ne olursa olsun mükemmel performans gösteren Cordiant Tüm arazi şartları "Chevrolet Niva" çizgi. taban yüzü deseninin özgü konfigürasyon yol yüzeyine yüksek stabilite ve yapışma sağlar. Diğer bir popüler modeli, özellikle çapraz ülkede sürüş için tasarlanmış lastik OffRoad vardır. "Ayakkabılı" Eğer "Niva" bu off-road lastikler, araba kızaklama ve kolayca kil, turba, çakıl ve kumlu toprakları aşmak için yeteneği mükemmel bir direnç alacak.

Amtel

Amtel K-151 olarak adlandırılan Rus-Hollandalı lastik şirketi. Yönsüz desen ve güçlü bir omuz pabuçları ile karakterize Bu arazi kış lastiği. Nedeniyle sürekli orta taban yüzü kaburgasına yön stabilitesi sağlar ve genişlik ve derinlik etkili bir kavrama iyileştirilmesi ve suda kızaklama direnci, temas alanından oluk çıkarılan kar ve su şeklinde için.

"Niva" ile off-road lastikleri İthal

BF Goodrich

Bu ünlü Amerikan şirketi lastiklerin geniş bir yelpazesi üretir, ama "Niva" için sadece iki model uygun. Bunlardan biri - Tüm Arazi T / A KO. Polimer kordonu üç tabakadan varlığı ve metal kayış tabakalarının bir çift içerir karkas TRIGARD uygulanan teknoloji yaparken. Bu tasarım önemli ölçüde etkiler ve delinmelere karşı lastiğin korumasını artırabilir. Bir oluklar büyüklüğü omuz bölgesinde% 40 oranında artmıştır "ağır" yollarda makinenin güvenilir saklama stabilitesi sağlar. Başka bir model - Çamur Yüzey T / A KM - tasarlanmış, kayalık kaygan ve çamurlu yollarda tahrik edilmesi.

şarapçı

Discoverer S / T ve Discoverer STT: "Niva" ile elbise off-road lastikleri aşağıdaki şirketlerin bir dizi. Keşfeden S / T modeli yumuşak zeminde hareket için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, lastikler ani için delikler, bu nedenle başarıyla karlı kullanılabilir kış yollarda. Lastikler tek taban yüzünün nedeniyle Discoverer STT ve agresif mekanik strese karşı yüksek direnç ile karakterize edilen bir üç-tabakalı zırh yapısı ve herhangi bir karmaşık bölümleri üzerinde taşıma mükemmel bir araç sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.