SağlıkTıp

Rektal fitil kanama için Hemoroid tedavisi

hemoroid Kanama cerrahi müdahaleye gerek yol açabilir hastalığın en tehlikeli aşamalarında, birini temsil eder. Bununla birlikte, bu aşamada, olası bir olumlu eğilim verecektir belli tedavi yöntemi yürütmek için. Yerel ve entegre - Genel olarak, hemoroid kanama tedavi terapisi iki tipini temsil etmektedir.

Buna ek olarak, yöntem, her kullanılmasını içerir rektal fitiller bileşime spesifik bir ilaç kombinasyonu ihtiva etmektedir. kanamalı hemoroid doğal olarak mumlar genellikle cerrahi müdahaleye gerek hariç olmak üzere, bu hastalığın gelişme herhangi bir aşamasında kullanılan oldukça yaygın bir yöntem vardır.

Bu hastalığın bileşim rektal araçları, tipik olarak değişebilir, ancak her zaman, analjezik ve hemostatik bileşenleri içerir. Buna ek olarak, hemoroid, rektal formülasyonun kullanılması, bu hastalığın neden olduğu bir dizi sorunu çözebilir. Ancak, mum kullanımının ikinci durumda, herhangi bir sonuç vermeyecektir çünkü hastalık, iç değil, dış akışını olan olay mümkün olduğunu belirtmek gerekir. Çoğu zaman bu ilaçların bir kısmı kanın durması ve etkili bir yaralanma bölgede anestezi edecektir mevcut trombin veya epinefrin vardır. hemoroid tedavisi onlar da ilerlemiş hastalık yüzü hoş olmayan sonuçlar, çünkü kanama mumlarla, bir uzman gözetiminde yapılması zorunlu olmalıdır.

Herhangi ilaçlar belli bir sınıflandırma geçmesi bu konuda açık olmalıdır. Bu duruma göre, kanama hemoroidler tedavisi, aşağıda temsil edilen gruplardan birine ait mum gerçekleştirilebilir.

  1. Bir propolis özü içeren ürünler. Bunlar, kan pıhtılaşma artış analjezik özelliklere sahiptir.
  2. bir parçası adrenalin olduğu anlamına gelir. Prensip olarak, bu ilaçların özellikleri yukarıda anlatılanlara benzer fakat aynı zamanda onlar hipertansif hastalarda, örneğin, kullanım için bazı kontrendikasyonlar ve yaşlılar bu şekilde kesinlikle yasaktır.
  3. Kanama hemoroid tedavisi anüs sıcaklığını düşürmek dayanan buz mumlar, kullanılarak. Bu nedenle damar daralması ve kan dolaşımı normalleştirme vardır.
  4. Methyluracyl iyileştirici bir etki sağlanması doğal yağlardan oluşan preparatları (deniz topalak, köknar, ve hipericum t. D. özünü) iyileştirir.

Böyle yaygın ilaçlar hoş olmayan bir hastalık kurtulmak rağmen ilk hastanın muayene yapmalıdır bir uzmana, danışmadan kendi seçimi meşgul olmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.