SağlıkTıp

İl Çocuk Hastanesi Marii Magdaliny, St. Petersburg: Adres, yorumlar

Petersburg Hastanesi eski çocuk hastanelerinden biri Marii Magdaliny olduğunu. O 1829 yılında kurulmuştur. 100'den fazla yıl için, personel çok çocuklar ve ebeveynler yardımcı olmuştur. Ekonomik ve etkili ilaç - bu ne kurumun sloganı. Bu olumlu tepkiler duyabiliyorum en fazla hastane hakkında tesadüf değil.

cerrahlık

tıbbi kuruluş iki cerrahi servislerde ile temsil edilmektedir. Çocuk Hastanesi, normal inflamasyon apandisit gelen, organ ve sistemlerin arıza ile ilişkili sofistike cerrahi müdahaleler arasında değişen çeşitli patolojiler ile bebeklerin yardımcı olur. operasyon planlanıyorsa, ön gereksinim numarası 670-45-45 tarafından gerçeği itiraf etmek. Aramalar 17:00 9:00 dan her gün kabul edilir. Tabii alma haznesi saat çalışır. kritik bir durumda kayıt Yardım hasta mümkün olduğunca çabuk çıkıyor.

Planlanan hastaneye katılanlar, önce belgeleri hazırlamak gerekir. Bunlar arasında:

  • SNILS,
  • zorunlu sağlık sigortası politikası,
  • ebeveynin pasaport,
  • Çocuğun doğum belgesi,
  • aşı sertifikası veya fotokopi.

Buna ek olarak, sen malzemeleri, bornoz ve terlik getirmelidir. Yatak çarşafları bölümünde sağlanmıştır. "Tırnak batması" tanısı almış olanlar, geniş açık terlik almak gereklidir.

7 yaşından çocukların hospitalizasyon ebeveynleri ile birlikte tutulur. Biraz hastaya eşlik edecek Yetişkin, önce göğüs röntgenleri yapmak yanısıra, dışkı bağırsak grubunu geçmesi gerekiyor. Hastanede kayıt işlemini hızlandırmak için, yukarıda listelenen tüm belgelerin kopyalarını yapabilirsiniz.

Petersburg diğer çocuk hastaneleri gibi tıbbi bir kurum irinli enfeksiyonları profesyonel yardım sağlar. Cerrahi bölümde çocuk doktoru çalışır. yaş ve her hastanın bireysel özelliklerine uygun reçetelerin.

yaralı departmanı

Hastane Marii Magdaliny (St. Petersburg) - herhangi bir yönde yardım sağlanması tıbbi bir tesistir. Travma bir istisna değildir. Bu 45 yatak bölümü çalışır. Çeşitli yerelleştirme kırığı Çocuklar nitelikli destektir. Bu durumda, küçük hasta mutlaka hastanede hazırlanan olmayabilir. Çocuklar travma cerrahı danışmanlık, hasta sıva uygulanmış alırsınız ve eve gidebilir. Şiddetli Nörotravmaya ile Çocuk saatinde sağlık personeli gözetiminde hastanede kalır. Çocuklarla evde genç 7 yıldan da anne olabilir.

Şube G. I. Turnera adlı Pediatrik Travma temeli Enstitüsü yer alır. yıl için 3000'den fazla genç hastaları irkildi edilir. Hakkında tıbbi tesis daha olumlu incelemelere duyulabilir. Doktorlar çocuklu bir yolunu biliyorum. korku ve acı olan çocuklarda ilişkili olmayan koruyucu tedavi yöntemlerini kullanarak onların pratikte uzmanlar.

Planlanan kabul için, öncelikle zorunlu tıbbi kurum çocuğun politikası, doğum belgesinin, SNILS, tedavi eden doktorun yönü olarak, bu tür belgeleri hazırlamak gerekir. Hasta ebeveynleri ile kurumda olacaksa, pasaport bir arkadaşı hazırlamak için gereklidir. Buna ek olarak, aşı bebeğiniz hakkında bir açıklama yapmak gereklidir. Hastanede kayıt olduğunda hijyen malzemeleri, terlikler ve kıyafet değişikliği getirmek gerekir.

pediatrik koğuş

Hastane Marii Magdaliny ilk çocuk hastaneleri olduğunu. Bu nedenle en dikkat Pediatri. 1973 yılında, bölüm (V. ve N. Krupskaya Slutsoy adını kurumları) iki hastane birleştirilerek genişletilmiştir. Şimdi Pediatri 60 yatak için tasarlanmıştır. bebekler için özel yatağı verilmemektedir. Bölüm doktoru bulunan ve hemşireler son derece nitelikli. Birçok iyi yorumlar Bondalovskoy Evgenia Olegovna üzerinde duyulabilir. yüksek yeterlilik Bu çocuk doktoru. Uzman, nörolojik, kardiyak ve alergolojik patolojiler çocuklara yol açar. Her genç hasta kendi yaklaşımını kullanmak zorundadır.

Mary Magdalene İl Çocuk Hastanesi ayakta danışmanlık çok önem veriyor. Doktorlar, ebeveynlerin sorulara yanıt sadece çocukluk çağı hastalıkları, aynı zamanda güç, okul öncesi çağındaki çocukların gelişimi hakkında. Hastane emzirme üzerinde bir danışman çalışır.

Ne yazık ki, süpermarketlerde artık kullanılabilir ürünler, her zaman kaliteyi arayamazsın. Bundan öncelikle çocukları etkilemektedir. Mide problemleri erken yaşta görünmeye başlıyor. Pediatrik koğuş gastrointestinal sistem üzerinde bir çalışma yürütmek için bir fırsat sunar. sapmalar varsa, uzman hastalığı şeklinde ve hastanın yaşına göre tedavi reçete.

Başka olduğu gibi pediatrik koğuş girme, ilgili belgeleri hazırlamak gereklidir: SNILS, zorunlu sağlık sigortası politikası , ayaktan hasta kartı, doğum belgesi veya pasaport (çocuk 14 yaşından büyük çocuklar ise), bir aşılama özü. idame da kimliğinizin yanınızda olması gerekir.

alerji bölümü

Kötü gıda, ekolojik durum - Tüm bu devletin genç nesil üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Biz belirli bir tezahürü karşı alerji muzdarip daha fazla genç hastaları karşılamak zorundadır. Uygun hastane departmanı Marii Magdaliny olan tesadüf değil. Yorumlar alerjiler her saniye çocuğu yüzleşmek zorunda olduğunu göstermektedir. Bazı durumlarda, tedavi, hastane ortamında yapılması gerekir.

Bugün bölümü 3 doktor, 12 hemşire ve 4 hemşire oluşan bir ekibi, tarafından temsil edilmektedir. Birçok iyi yorumlara Aschepkovu Olgu Mihaylovnu hakkında duyabiliyorum. Bu çocuk doktoru, en yüksek kategori, alerji sorunları için öncelikle spetsitaliziruyuschiysya.

Yardım farklı patolojiler ile çocuklara verilir: departmanında Her yıl muayene ve ileri tedavi kadar 1.000 çocuğa vb astım, atipik dermatit, saman nezlesi, farklı orijinli kurdeşen, ...

SNILS çocuğu, zorunlu sağlık sigortası, doğum belgesi veya pasaport, ayaktan kart onun politikasına sahip olmalıdır hastaneyi girmeden önce. Çocuğunuzla hastanede olacak Ebeveynler, bir pasaport veya diğer kimlik belgesi olması gerekir. Buna ek olarak, yetişkin bir bağırsak grup, hem de göğüs X-ışınları için test edilmesi gerekir.

cardiorheumatological bölüm

Hastane Marii Magdaliny böyle romatizma, hipertansiyon, sistemik lupus eritematozus, kardiyomiyopati, konjenital kalp defekti ve departmanında vb. D. Tedavi gibi ciddi patolojileri olan çocuklara yardım destekleyen aparatı ve kardiyovasküler sistem ile ilgili patolojiyi belirledik çocuklardır. Hastane yatakları 60 (30 ve 30 romatizmal kardiyoloji) temsil etti. Biz belli bir patoloji tespit etmek, en doğru tanıyı verir modern ekipman kullanımı ve uygun tedavi reçete.

Yardım hem acil sağlanan ve planlanmıştır. İstatistiklere göre, tedavinin yıl içinde en fazla 1 ila 18 yaş arasındaki 1500 hastalara bulunmaktadır. SNILS, zorunlu sağlık sigortası, bir politika: Yatış belgelerin varlığında gerçekleştirilir hasta kartı, doğum belgesi (veya pasaport), kimlik kanıtı eşlik. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile ofiste kalabilirler.

Hastaneye gelen genç hastalar, bir dizi test geçmek ilk günlerinde gereklidir. Bunlar: Enterobiasis üzerine kazıma, dışkı bağırsak grup, tam kan sayımı, idrar analizi. Bu çalışmaların sonuçları 14 gün için geçerlidir. Bu nedenle, analiz sitesinde bir tıp merkezine hastaneyi girmeden önce alınabilir.

Nefroloji bölümü

Tıp şehrin gelişmesinde önemli sıçrama Marina Magdalene adlı bir tıbbi tesiste Nefroloji Bölümü keşif oldu. Tüm hastaneler SPB. Çocuklarda piyelonefrit, akut ve kronik glomerulonefrit, sistit ve benzeri gibi patolojilerin uzmanlaşmak D. departmanında kalite ekipmanları vardır bakımında yüksek nitelikli uzmanlar istihdam. Entegre bir yaklaşım en doğru tanı ve ileri tedavi karar çok az hasta için izin verir.

Nefrologicheskooe departmanı genç hastalara, aynı zamanda bakıcıları sadece tasarlanmıştır, 45 yatak kapasitesine sahiptir. Yönetme şube Kozlovskaya Olga Vasilevna'yı olduğunu. böbrekler ile ilişkili çocuk patolojiler konusunda uzmanlaşmış bir doktor. Olga son zamanlarda hastaların sayısında dramatik departmanı arttığını söylüyor. Uzmanları önce rastlamak yok patolojilerin tedavisi için yeni teknikler geliştirmek zorundayız.

Marii Magdaliny Hastanesi acil ve planlanan hastaneye hem yürütmektedir. Bir uzmandan randevu yapmak için, 7 812 670-45-45 de arayın. Planlanan hastaneye 9:00 ila 17:00 günlük tutulur.

Radyoloji departmanı

Onun hikayesi cerrahi davanın birinci katta küçük bir ofiste ayrılması ile başladı. Başlangıçta, (1907'den beri) Röntgen muayeneleri orada gerçekleştirildi. Bugün, bu sektörün uzman olamazlar olmadan doğru diğer alanlarda teşhis. Çalışma radyolog doktor, hem de ultrasonik tanı alanında iki uzman taşıdı. Ayrıca, bölüm 7 teknisyen açıktır. olası yüksek kaliteli ekipman sayesinde hızla genç hastalarda belirli bir patolojiyi tanımlamak için. Sonuçlar tedavi sağlamaktadır büyüktür, doğru tanı daha erken.

Çalışmanın ücretsiz zorunlu sağlık sigortası varlığında gerçekleştirilir. 17:00 9:00 cuma günleri arasında randevu ile olabilir prosedüre alın.

ücretli hizmetler

Gerekli tüm belgeler olmasa bile İl Çocuk Hastanesi küçük hastalara yardımcı olabilir. Aynı hizmetler de bir ücret temelinde sağlanacaktır. Uygun bir ücret yapılabilir İçin ayakta tedavi kaliteli ekipmanları, ameliyat, rehabilitasyon vb. E. Hizmetleri'ni kullanarak tanı, diğer ülkelerin vatandaşlarıdır. Yabancılar, hizmetin ilk seviye memnun yorumları, uygun. Genç hastalar ve aileleri bir hastanede kalmak için gereken her şeyi sağladı.

Ne bir hastane Marii Magdaliny yapar? Ücretli hizmetler gibi üzerine pediatri, cerrahi, kardiyoloji, üroloji ve gibi alanlarda sağlanır. D. Bir çocuk psikoloğu danışma, immunologist, ortopedi, göz doktoruna almak mümkündür. Ve demokratik maliyet için tüm bunlar. Hastane Marii Magdaliny (St. Petersburg) para kazanmak için tasarlanmamıştır. Ana görevi - bir genç hasta Cure.

İletişim bilgileri

Çocuk Hastanesi № 2 St. Marii Magdaliny kuzey sermaye sakinleri arasında sadece popüler. tıbbi kuruluş da Rusya'nın diğer bölgelerinden gelen insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. Tüm sabırlı olmak gerekir - bu zorunlu sağlık sigortası, tedaviye kimlik, hasta kartı ve sevk ispat politikasıdır.

Hastane Marii Magdaliny posta adresi: kod 199053, St. Petersburg Vasilievsky ilçesinde, 1 satır, ev 58. idari bina ve acil servis yoktur. Sen metro istasyonu "Spor 2" den kolayca alabilirsiniz. Hastane kapılarında bitişik orada durdurmak Magdala alley sadece 50 metre uzaklıkta.

Eğer ayakta departmanı danışarak almak gerekiyorsa, 14 satır ihtiyacı vardır. Hastane Marii Magdaliny iki bina ile temsil edilmektedir. İkinci bina 14-inci hattında bulunan, ev 58. Ayrıca "Spor" metro istasyonuna ulaşabilir. Aynı durumda nefroloji, cardiorheumatological ve alerji bölümü vardır.

hastanenin çalışma Yorumlar

Uzun yıllar boyunca tıbbi kurumların duvarlarının içinde sadece bir çocuğun hayatı kurtuldu. Uzmanlar çalışmak ruh oturması ile yapmak. Yorumlar hastane duvarları içinde atmosfer hemen kurum genç hastalar için planlanan gösterir göstermektedir. koğuşları ise oyuncak vardır. Bazıları burada tedavi edildi bebekleri terk edilmişti. Duvarlarında sevdikleri çizgi film karakterleri ile eğlenceli afişler vardır. çocuk nesil eğitim, hastalık önleme, doğru beslenme konusunda ebeveynler için bilgi de bulunmaktadır.

tıbbi kuruluş çeşitli çocukluk rahatsızlıklarının tedavisi hedefleniyor. Yorumlar büyük özen alerji ödenir göstermektedir. bölüm neredeyse tamamen dolu asla. Doğru tedaviyi seçmek, yaralanmaları belirlemede yüksek kaliteli malzeme kullanın. Yorumlar hemen hemen her klinik vaka biz olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz olduğunu göstermektedir.

tıbbi kuruluş kendi gelişiminde durmaz. Hastanede Marii Magdaliny içinde yeni bir şube açmayı planlıyor. Bu üroloji merkezi, androloji olacaktır. Sağlık çalışanları iş yeni bir yönde çağdaş ekipman alımına devam etmektedir söylüyorlar.

Mutlu hastalar zorunlu sağlık sigortası yokluğunda tıbbi hizmetlerin yararlanmak ve. tanınmış uzmanın nitelikli yardımlar bir ücret karşılığında temin edilebilir. Yaşam ve genç hastaların sağlık - emin ellerde. Diğer ülkelerin Ayrıca sakinleri yardım çağırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.