Gıda ve içecekYemek tarifleri

Çikolata Sır: tarifleri

Bazen görünüyor ev yapımı kek biraz kuru üzüm, nihai akor yoksundur. Şekerci profesyoneller ustaca bunların her biri kendi markalı etti, tabii ki, bu amaç için tatlı süslemeleri her türlü kullanmak ve tarifleri perdelenir. Sonuçta o sadece bir bayram ve zarif, aynı zamanda tamamlayacak ve lezzet yelpazesini çeşitlendirmek için herhangi pasta dönüşümü edebiliyor. çubuk çikolata eritmek ve ürünü dökmek - O daha kolay gibi görünüyor. Ama asıl kek, bildiğiniz gibi ve bu dekorasyon gerektirir.

Bu kek lezzetli eklemelerin tarifleri bir sürü çıkıyor. Sır kahve, karamel, şeker, vanilya, portakal olabilir. Çikolata sır - Ama en yaygın dekorasyon nasıl hazırlanacağı bahsedelim. Pasta lezzetli ve güzel "kürk" kapsayacak şekilde değil, aynı zamanda çiçek, yaprak ve örümcek damarlar, her türlü oluşturmak için sadece kullanılabilir.

Çikolata Sırlı kakao

Bu tarif muhtemelen en kolay yoldur. Bu 3 çorba kaşığı kakao tozu ve şeker aynı miktarda, krem 2 çorba kaşığı (kantin) ve tereyağı (50 gram) gerekir için. (Yağ hariç) bileşenler karıştırılır, karışım kaynama noktasına getirildi. Şimdi, yağ ilave eriyene kadar ateşe ağırlığını tutabilir. Tüm dekorasyon hazır!

Sır pasta Çikolata

Küçük bir tarifi karmaşık hale getirmektedir. hazırlanması için biraz daha zamana ihtiyacı, ancak bu tatlı ilahi tadı buna değer.

Çikolata buzlanma yoğunlaştırılmış süt ile hazırlanabilir. Haydi başlayalım. yoğunlaştırılmış süt 100 gram bir tencere içine dökülmüş ve buna şeker bir çorba kaşığı ekleyin. Çikolata (zorunlu olarak karanlık) bir çubuk, küçük parçalara ayrılır ve yoğunlaştırılmış süt eklemek gerekir. Sonra homojen bir kitle kadar, yavaş yavaş pişirmek gerekir. Biraz vanilya (tutam) ve tereyağı bir çay kaşığı ekleyin, ocaktan kaldırın. Tüm iyice karıştırın.

Kitle soğuduktan sonra, kek ve pastalar dekorasyon başlayabilirsiniz. sır çok kalın çıktı ise, (zorunlu olarak sıcak) biraz süt eklemek ve pürüzsüz kadar karışımı kaynatılır.

Çikolata buzlanma ve krem

Bu çok basit bir tarifi. bunun için krem (150 mi) ve gerek koyu çikolata (180 g) verdi. Küçük parçalar halinde çikolata rendeleyin ya molası, krem dökün. Tamamen eriyene kadar tüm ateşe eritebilir. tereyağı küçük parçasının sonuna eklenecek unutmayın. hazır krema ile Sır!

Beyaz Çikolata Sırlı

Ve bu özel günler için özellikle ev yapımı kek pişiren herkes içindir. Beyaz çikolata sır o gerçekten zarif olun. İhtiyaç: pudra şekeri (180 g), karo beyaz çikolata (200 g), süt - 2 çatal kaşık.

Bir çikolata çubuğunun parçalara bölünür ve bir su banyosunda konulmalıdır. Bu kaynar su dolu bir tencere içine yerleştirilen çikolata parçaları ile bir kase. şeker bir kaseye dökün ve süt bir kaşık dökün. kalın homojen bir macun kadar karıştırıldı. Karışımı fırçalamak, süt bir kaşık ekleyin Ateşten alın. soğuduktan kadar bu sır pasta dökmek gerekir.

vanilya ve krema ile beyaz çikolata krema

Malzemeler: 280 ml krema (ikili), yüksek kaliteli çikolatanın (beyaz), vanilya özü (birkaç damla) 200 g.

Beyaz çikolata başka kapta vanilya özü ile krema vurmak, su banyosunda bir kapta erimiş olması gerekir. Her iki kitle hafifçe birleştirmek. Sen rulolar, kek ve kurabiye süslemek için bu sır kullanabilirsiniz.

Çikolata sır ve tarçın

Ve son olarak, klasik çeşitlendirmek nasıl mümkün olduğunu gösterecektir tarifi sır.

Biz gerekir: 2 çorba kaşığı süt, toz haline getirilmiş şeker 170 g, kakao tozu 20 g, tereyağı, 25 g, tarçın (tutam) (bu şeker değirmende yapılabilir).

Petrol, karıştırarak, yarım dakika kakao ekleyip pişirin, bir tencereye erimiş olması gerekir. Sürekli karıştırarak, süt ve pudra şekeri ekleyin, sıcaktan bir tencere çıkarın. tarçın ekleyin ve yine de bir an için, yangın pot üzerine koydu. Sonuç olarak, krema pürüzsüz ve parlak bir almalısınız. Karışım soğuyana kadar, hızlı bir şekilde gereken kek sulama.

Sır için Reçete favori maddeler ekleyerek değiştirilebilir. Cesur deney ve ev daima dayanılmaz kek olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.