ÇirkinlikInşaat

Raf tavan CESAL: montaj, talimat

inşaat piyasası şu anda modern malzemelerden çok büyük sayıda doludur tavanlar bitirme. Hepsi farklı üreticiler tarafından temsil edilir. Bunlar arasında Alüminyum çıta tavanları CESAL. Onların popülerlik ekonomiklik, kolaylık ve kurulum basitliği, dekorlar geniş kaynaklanmaktadır. Bu tavan pratik ve güzel. Bu herhangi bir stil kararlarında dekore edilmiş iç, için uygundur.

asma tavanlar montaj sitesi

konumları türleri belirlenen CESAL raf tavan. Şu olabilir:

 • koridorlar;
 • mutfak;
 • banyo;
 • banyolar.

Sık sık sağlık kurumlarının binalarda tavan bu tür görebilirsiniz. Ayrıca kendi ofisleri kurmak alışveriş salonları, sergi salonları. asma tavan ve havaalanlarında, tren istasyonu bulunmaktadır.

Tasarım raf tavan

CESAL tavan yapısı, raf bar ve süspansiyon elemanlarından oluşur. Tasarım tescil tavan yüzey plakaları türüne bağlıdır. Bunlar, yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. Üst kaplama, korozyona ve oksidasyona karşı metal koruyan koruyucu ve dekoratif bir katmanla kaplanır.

Raflar farklı renkler, bir düz ya da delikli bir üst yüzeye sahiptir. plakaların genişliği 50-200 mm'dir. Raf tavan CESAL, delikli bir yüzeye sahip olan, mükemmel ses yalıtım özelliklerine sahiptir ve oda havalandırma katkıda bulunur. dar şerit tavanlar iyi geniş salonları, tren istasyonları, havaalanları iyi bakacağız geniş küçük mekanlar için uygundur ve edilmektedir.

açık ve kapalı: yapımında Raf tavan CESAL iki ana türe ayrılır. Eğer paneller arasında ilk yolu yüklediğinizde sonra dekoratif bir kayış ile kapalı olan bir boşluk vardır. İkinci düzenlemede, alüminyum şeritler dayandıktan.

Raf tavan CESAL süspansiyon, aşağıdaki elemanları içerir:

 • kiriş;
 • Tavan pervaz;
 • düzen;
 • Taşıyıcı yay;
 • profil U-şekillidir.

avantajları

onlar bir çok avantaj var çünkü Alüminyum asma tavanlar tüketiciler arasında popüler hale gelmiştir:

 1. Dayanıklılık. tavanın operasyonel ömrü yaklaşık 25 yıldır.
 2. Nem direnci. Bu tasarım artan nem (banyo, mutfak, yüzme havuzu) sahip sigara verir.
 3. Çok yönlülük. Tavanlar yanı sıra çeşitli kurumlarda, konut ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.
 4. Yangın direnci. Tüm yapı elemanları metal ya da alüminyumdan oluşmaktadır.
 5. Çevre dostu. Üst kaplama elemanları ve hipoalerjenik Malzeme, toz tutmayan, bunun için bakım kolaydır.
 6. Kolay kurulum. Asma tavanlar hızlı ve kolay monte edilir.

malzemenin yukarıda açıklanan avantajlar tarafından eklenen ve uygun fiyat edilebilir. Bu şeritlerin renk paleti, doku ve büyüklüğüne bağlıdır. Asma tavan ticari CESAL maliyeti her biri 120 ila 600 ruble arasında değişebilir. set başına 3000-4500 ruble hazır kitlerin fiyatı.

eksiklikler

Her bina malzemesi, ama olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Asma tavanlar küçük dezavantajları vardır. Onların kurulumu ile tavan yüksekliği azalır. Bunlar üst komşular sel odanın koruyamaz.

Modeller asma tavanlar CESAL

Firma-ürünlerin Alüminyum kaburgalar tavan iki modeli bulunmaktadır. Banyo CESAL herhangi modeli için asma tavan kurmak, görsel it a sofistike bir görünüm vermek oda alanı ve düzgün seçilmiş aydınlatma büyütebilirsiniz. Arasında incelemeler farklı tavan dış tasarım ve sabitleme panellerin yöntemdir.

«H» - Alman tasarımı. Reiki bu modeller dikdörtgen kenarları vardır. Eklemler bileşikler dekoratif düzenleri kapalı. direkt paralel çizgiler sayesinde tavan kaplamaları tasarım tescili ile çeşitli ilginç iç oluşturabilir. Bu amaçla, panel çeşitli renkleri yaptı: matt white, bej, beyaz parlak metalik gümüş ve diğerleri.

«S» - Fransızca tasarımı. Fransız tavan profili ray bir S şeklinde bulunur. . Panel genişliği - 10-15 cm onlar yakın ya da aralarındaki uçlar ile monte edilmiştir. Tavan modelinin üretilmesi için kullanan gıda alüminyum ithal. malzeme, dayanıklı aşınma ve bozunmaya karşı dayanıklı olmaktadır.

Montaj raf tavan

CESAL - raf tavan, montaj kılavuzu ayrıntılı olarak kurulum tüm aşamalarını anlatmaktadır, teknolojiye uygun olarak eklenmelidir. nasıl düzgün monte panelinde onların dayanıklılığını ve görünümünü etkiler. Ölçüm duvarının yüklemeyi başlatan bir raf tavan CESAL, yüklemeden önce, montaj rayları profil plakaları işaretleme düzenledi. Daha sonra binanın çevresi üzerinde 50-60 mm basamak mesafe ile dübel profillerle güvence altına alınmalıdır. Ardından, askı yükleyin. tavana işaretleyerek 1 m'lik bir mesafede kendi bağlantı pimleri ile gerçekleştirilir.

Bir sonraki adım askıya alınmasına stringers yüklemesidir. Onlar sabitlenmiştir kılavuz profilleri. kurduktan sonra stringerler tavana gidiyor. Bunu yapmak için, gerekli raf boyutunu hazırlayın. Dahası, onlar içine yerleştirilir kılavuz profilleri ve yatay kirişler üzerinde tersledi. Tavan montaj mezun olduktan sonra havalandırma ve aydınlatma sistemi kurmak. ikincisi tavan Bu tür tasarımında büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle ön ışıklandırma sistemini seçmek ve tüm teknik çalışmaları gerçekleştirmek için gereklidir.

Tavan CESAL montajı, bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu özel beceri ve araçları gerektirmez. Ayrıca müşterinin hesap isteklerine dikkate alarak, hızlı ve verimli bir bütün işleri yürütmek profesyonellerin katılımı ile asma tavanlar yükleyebilirsiniz.

ucuz, çevre dostu, dayanıklı tavanları CESAL apartmanda veya bir evde yüklemeye planlarken, nemden alüminyum veya metal levhalar, çözgü yok ıslanmaz ve pas yapmaz emin olabilirsiniz. Onların yardımı ile tüm kusurları iletişimi maske olacak, ana yüzey kaybolur ve en önemlisi - onlar uzun süre sıra dışı güzelliği ile sizi memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.