Ev ve AileÇocuklar

Princess Sofia (Doll): fotoğrafı, yorum

Sıradan bir kız gerçek bir prenses olmayı miyim? Tabii ki, bu may: herkes güzel Külkedisi sihirli hikayesini bilir. büyülü arazi kralının kızı oldu tamamen normal bir kızın da Prenses Sophia, adını bilmiyorum kızlardan biri bugün - Ancak, bu tek örnek değil mi? Bu nasıl oldu? Şimdi öğrenmek.

Princess Sofia - bebek rüya

Küçük bir kız Sofya Öyküsü sihirli güzel ülkede başlar - o Ayakkabı dikme yapan annesi ile yaşadığı budur. Bir gün kunduracı, annesi ile denedikten sonra Miranda, Sofya aşık ve onun önerdiği sizin Korol Richard kendisi yapmak. Yani Sofya sadece sarayda ve bir küçük prenses haline değil, aynı zamanda bir kardeşi ve kız kardeşi kazanır - James Prince ve Prenses Amber. kız hayvanlarla iletişim hediye veren sihirli muska Avalora, - Korol Richard Sofia gerçekten kraliyet hediye olur. fanlar prenses için mutlu mağazalarda görünüm oldu Sofia bebek. Ailesi ile bir fotoğraf - Örneğin burada Princess Sofia (bebek) bulunuyor.

Ne oldu

Sofya Tarih birçok ilginç olaylar ve maceralarla doludur. kralın sarayında muska büyülü yetenekleri hakkında bildiği tek başına tüm büyücü Cedric, bulunur. Sürekli Sofya'ya muska almak ve tam bir kral büyülü olma farklı durumlar ile geliyor. Sofia birçok iyi niteliklere sahiptir: birlikte iyilik, merhamet ve arzusu ile her yerinde yardım etmek, ne öğretti kız iyi dans ( bir üvey kardeşi Popov, utanç sonra Amber dans dersleri öğretmeni olarak onu düzenlenmiş - Amber Cedric onun sihirli ayakkabıları sunan Sofya ayakkabı sakladı hangi bacaklar) tamamen yönetilemez hale gelir ve hala güzel şarkı söylüyor. Singing bebek Princess Sofia tam olarak daha da popüler ve sevilen yapım küçük kızın sesinin sihirli taşır.

sihirli toplantılar

Prenses Sofia sürekli olağandışı durumlarda alır. Bunlardan biri - ailesi için Kral Richard tarafından düzenlenen bir teknede sürme sırasında bir denizkızı ile bir toplantı. Muska Sofia denizkızı dönüşür ve deniz derinliklerini keşfetmek için onun yeni kız arkadaşı ile gitmek için yardımcı olur. Yolculuk sırasında, yeni bir kız arkadaşı kuyruk acıyor ve Sofya onu sualtı krallığına yardımcı olur. Bu hareket iki farklı ulusların dostluk arasında uzun unutulmuş canlandırılması, zemin insanlarla deniz yaşamını bir araya getirir. Princess Sofia (bebek) sualtı kız arkadaşı ile birlikte bir dizi satılıyor ve genç taraftarların zevk için, onlar bile yüzerken yanınızda alabilir.

Macera devam ediyor

Bebek Princess Sofia - filmden kız bir kopyası. Bu onun gerçek bir prenses gibi bir elbiseler çok ve hatta yedi kron vardır, neşeli aynıdır. İlk olarak, dükkanlarda sadece bulabildiğim yeni saç yapma yalnızca mümkün değil kıyafet değiştirmek için değil, aynı zamanda onların saç tarağı olan erişim bebek vardır şimdi, Sophia rakamlar.

Bu o kuşların ve hayvanların dilini anlayan anladı olduğu bir kız, ilk maceraları hatırlamakta yarar var. Bu prenses Amber henüz tüm güçler kraliyet kaynak değil tüm arkadaşlarıma gösteren yeni kız kurtulmak için çalışırken sihirli okulda ilk günüydü. O Sofia o havuza doğrudan düşmüştü kiminle sihirli salıncak bir yolculuk, teklif etti. Söz ona, küçük civciv yardımcı ormanda, girdi eve dönmek için, yuvanın dışına düştü.

Bugün fanlar ve bebek Princess Sofia (güzel, yüksek kaliteli oyuncak) davet ve bir ağaç ve dolayısıyla civciv ile oyun seti. Sofya dostluk gibi kaliteyi takdir nasıl bir kez daha belirtir - Ve Sofia'nın sihirli kız okulda ya da şehirde arkadaşları uçar kanatlı atlarla gerçek çalıştırıcı vardır.

Başka ne Sofia bebek lütfen?

Prenses (bebek) Sofya o denizkızları ile bir araya geldiği üzerinde yolculuk sırasında, böylece gemi saray hayranlarını memnun edebilir. herhangi bir kız gibi bebekle Heyecanlı oyun, Sofya dümende duran geminin merdivenleri, tırmanabilir, çünkü favori aile ile terasta yemek ya da sadece hem gündüz onun heyecanlı maceralar başladığı büyük güvertesinde sakin. Denize etrafında uzanan turkuaz dalgalar üzerinde bir çok gerçek bir yürüyüş simüle suya gemiyi çekmeye özellikle ilginç olacak. başımabüyüdüm Tavşan Clover, serin sularda hostes için acele her an hazır - özellikle Sofya böyle deniz gezileri için, onun en iyi arkadaşı oluşturuldu. Biraz çaba ve hayal biraz eklerseniz, genç prenses için bir bütün sualtı dünyasını yapabilir - oyuncak sualtı bitkiler, kabukları, taşlar satışa bulmak zor değildir.

küçük kız öğrenci

Sofya sadece saraya var, çok zordu. Anlaşıldığı üzere, gerçek prenses sadece yüksek eğitimli olmak, aynı zamanda toplumda görgü ve davranış kuralları binlerce bilmesi gerekir. İlk başta kız kraliyet bilmesi gereken her şeyi hatırlamak mümkün olmayacaktır korkuyor. Ama bayanın güçlü bir karakter korku ile başa çıkmak için yardımcı olur ve o prensler ve prensesler arasında en iyi öğrenci olmak için her türlü çabayı yapıyor. O yeni bilim öğrenme ve tüm yeni iyi işler hale okula gidiyor hoşlanır. kız hayranları için bir öğrenci, Prenses Sofia var. Doll (Disney) her genç prenses ilginç olacak bir araya gelmeyi öğrenci cihazı kendi kümesi bulunuyor.

Bir kütüphaneci olma, periler, öğretmenler birini eve kitapları getirmek için ona yardım etmesini istedi - Bu arada, Sofya iyilik sayesinde büyü okulda ilk sınavı geçti. Sofya o sınav için geç olabilir biliyordu, ama yalnız yaşlı kadını bırakmadı. iyilik ve açık bir kalp - bu sınav Merdiven üzerine koymak olmuştur sayede.

Arkadaşlık - büyük güç

Yavaş yavaş Princess Sofia sarayda yaşama alışmak. Önce arkadaşları daha sonra her işinde ve yakında üvey kız kardeşi ve kaprisli prensesi Amber tanınan kardeşi Prens James, sempati ile aşılanmış komik küçük hayvanlardır. Kızlar sadece çok yakın arkadaşlar - payları da hain ve kurnaz Sihirbazın Cedric ile mücadele ve büyü tüm zaman yolda olduğu gibi eğer birbirini zor engelleri, aşmak için yardımcı, birbirlerinin hayatını kurtarmak hangi heyecan verici maceralar bir sürü damla iki sestronok. ilginç iki kat, iki prensesler ile oldu play - Princess Sofia (Doll) da bir kardeş bebek Amber satın aldı.

Ne var - Prenses Sofia?

Birçok anne bir bebek Sofya kızlarını almak için mutluyuz. Bu benim örnekte sadece her şey için şefkat ve sevgi ile size en zor durumlar bile işleyebilir etrafında gösterir çok iyi bir kız. Bu aynı zamanda bebek prenses Sofia. Göğüs kızlar asılı Avalora sihirli muska ufak bir prenses hayranı iyi, sihirli eylemleri yapmak için eğlenceli bir şekilde yardımcı olan, tabii ki, herhangi bir anne gibi - bu konuda yanıtlar her zaman sadece en iyidir. Ve genel olarak, Sofya'nın ailesinin bütün: anne ve babası, arkadaşları, kız ve favori hayvanlar - birbirleri için gerçek dostluğun, sevginin ışığında, içten ilişkiler, saygı iyi bir örnektir. Sofya Aile - yerli olmayan insanlar yakından ilişkilidir olanların bile samimiyetine sürpriz olabilir birbirine çok yakın olarak arasında farklı sosyal tabakalar en güzel duyguları doğabilir nasıl büyük bir örnektir.

Ne Princess Sofia öğrenilebilir?

Sofya yardım etmek sarayın duvarlarında hayatının, ilk günlerinde çok zordu zaman küçük kız Disney Princess geldi. Onun büyü tarafından hain bir Cedric sakinleri ve (Sofya onuruna düzenlenen ilk topta,) sarayın ziyaretçi uyku povergnul zaman örnek hatırlayın. Sonra kızlar hala Amber ile çok iyi bir ilişki değildi ve mevcut tüm bu sadece Amber sihirli takılar yenik vermedi. ablasını yaklaşım bilmemek, Sofya ağlamaya başladı. Gözyaşları prenses Külkedisi yardımına çağırdı çekicilik üzerine düştü. O küçük kardeş arkadaş oldu ve birbirlerini aile olduklarını fark bundan sonra kız tavsiyesi verdi. Hakiki aile, şefkat, sevgi deneyimi - bu nitelikleri, Prenses Sophia sahip ve bu nedenle, aynı bebek Prenses Sofia olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.