IlişkilerKarşılamak

Chicago tarzında Partisi

Hiç Chicago tarzında bir partiye davet edildi mi? Hayır? Sonra bir çok kaybettik. Birkaç yıl önce Chicago tarzı gangster parti şey özgün ve egzotik olarak algılanmıştır. Ve şaşılacak, bunun nedeni tek gerçek profesyoneller tarafından organize edildi. Ancak bugüne kadar, Chicago tarzında bir parti yılın en popüler partisi üstündeydi. Üzerinde edilmiş olması, aynı ve en düzenlemek istiyoruz. Yani ne Chicago akşam iyi tarzı yapmak için yapmanız gereken?

Chicago tarzında Parti düzenli kurumsal etkinliklerde eğlenmek için ideal bir seçenektir. zevkle misafirleriniz, arkadaşları ve meslektaşları tüm gangsterler ve albenili casino sert dünyaya aktarılacak. caz çağında ve efsanevi Merlin Monro bir ziyaret sadece birkaç basit kuralı bilmeniz gerekir.

Önce gangster dönem caz müziği ve kanunsuzluk bir zaman olarak tarihe damgasını vurdu unutmamak gerekiyor. Bu tamamen gümrük ve o zamanın geleneklerine kendinizi hissedin partisi geldi misafirler heyecanlandıracak nasıl tahmin edebilirsiniz.

Bu tolere etmeyeceğini böyle bir olayın sadece hayır parodi olduğunu, bu nedenle olabildiğince ayrıntılı şekilde hazırlamak gerekir. Gerçekçilik - Şikago tarzında partinin ana koşuludur.

Ne giymek?

Bir parti özel takım elbiseli katılmak üzere gerçeği önceden misafirler uyarmak gerekiyor. ince bir şerit, jartiyer, zorunlu olarak bir revolver ve şapka takım elbise ve çok sorunlu olacaktır çabuk onları bulmak: festivalin ana özelliklerdir. İyi bir fikir ayrıntılı talimatlar içeren tüm davetiye göndermek için. Dış görünüş olarak mevcut olması için ne gerekiyorsa açıklamayı unutmayın.

bu - biz kostümler hakkında konuşursanız, o zaman akşam en moda trendi olduğunu biliyoruz retro tarzı. Bu tarz seksi birçok ardışık nesiller olarak kabul edilir, çünkü bu çok şanslı kadınlar,. o yılların güzellik görüntüsü hemen her erkeği nokta olabilir. Neden sadece ipek elbiseler, Retro dalgalar saç modeli, elmas bir sürü ve bir kürk omuzlarında pelerin. Kafa birkaç tüyleriyle veya kalemle giyinme aynı tarzda küçük şapka süslemek gerekir. dev topuklu ince bacaklı büyük bir ızgara tayt ve ayakkabı bakacağız Çok seksi. sadece çarpıcı, Katılıyorum!

ağızlık almak güzel olurdu tabii, puro, bir Çizgili takım elbise ve kolalı beyaz gömlek güzel tamamlayıcı parantez, güzel kravat, şapka ve. Chicago tarzı Parti de bir baston ve revolver varlığını düşündürmektedir.

Nerede giysiler alabilirim?

Bu retro parti olduğu için, kıyafetler sizin tavan arasında bakabilirsiniz. Şüphesiz senin orada dedesi şey resimle uyumlu gerektiğini söyledi. Ayrıca, değerli bir şeye koparılan edilme olasılığı yüksek olan çok sayıda eski dahil ikinci el, gibi mağazalar göz ardı etmeyin. Aynı zamanda eski aksesuarlar her türlü çadır piyasada ziyarete güzeldi: şapka, ağızlık, sigara kutusu ve cep saatleri , orada bulacaksınız.

mobilya

Chicago tarzı Parti tekabül iç olmadan yapamaz. Ayrıca bu konuda önceden dikkat çekmek gerekir. Bu o yılların Amerikan tarzı giyinmiş New York tasvir iyi afişleri, daha sonra bilinen müzisyen gangsterleri ve sıradan insanları, bakacağız. Arkadaşlarınıza zevk ve parti misafirler ve üzerinde yazıt geldi boş resimler gangster tarzı kişinin takılı Will İngiliz wonted içinde "aranan". Arkaplan böyle "Baba", "Pulp Fiction", "Ateşten Kalbe" ve diğerleri gibi Şikago tarzında partinin temasını yansıtan filmler, her türlü hizmet edebilir. İyi niyet, hiç şanslı ve rulet oyunu, oyuncak ya da önemli değil gerçek bir tablo temin eğer. Alkollü içecekler iyi içine dökün edilir , çaydanlık "kuru kanunu" iptal edilmemiştir çünkü. Chicago tarzında bir parti ise - Ciddi bir olaydır ve müzik uygun olmalıdır. Bu durumda, daha uygun caz olamazdı veya hiçbiri varsa, o zaman en kötü ihtimalle Rus grup "Bravo" gelecek.

eğlence

Oyun, tost, tebrikler parti için yarışmalar Chicago tarzı da belli yönde olmalıdır. Bütün bu bir parti için bir saçmalık olmaz için sadece konu olmalıdır şen ev sahibi, davet etmek gerekir. Yolcuların geliş bir saat oldu sonra, zaten birbirinin kostümleri takdir olduğunu düşünün Şapkan uzun bazı karanlık köşede yatan olmuştur bir oyuncak "silah" dikkat çekmek için durdurdu. Sonra zaman içinde yeni bir rekabet başlayacak kurşun yardımıyla, gelmek veya aksesuar takip etmek isteyecektir: "Lady, kendi eldivenlerini aldı neden?" Efendim, yine onun silah sahipsiz kalır"! Bu bir gangster değil! "

Ve son olarak, ödül hakkında hatırlatmak isteriz. bu konuda düşünmek için emin olun. Ödül sıvının küçük şişe erkek puro ve sigara durumunda farklı olabilir. parti iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.