BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl WOT bu Hesaplanan etkinlik olduğunu

Tanklar Dünya - o ve dünyanın en popüler oyunlar. Tanklar Dünya - bir olan çok oyunculu oyun, ve her farklı oyuncularla geçer mücadele. Bu nedenle, bir sonraki savaşı başlamadan savaşmak için kime karşı kişi hakkında bilmek her zaman ilginç ve kim sendika takımında oynamaktadır. Bu konudaki bilgileri WOT ait muharebe etkinliğinin hesaplamadır XVM mod kullanılarak elde edilebilir. Ve hesaplama akım savaşta her oyuncu için çevrimiçi gerçekleştirilir. verimlilik hesaplanması WOT bazı parametrelere bağlıdır. Bu takımın getirilen her eylem için sorumluydu.

Birinci ve çoğu önemli - zarar verildi. Hesap makinesi bu verimlilik oranı içinde WOT hesaplanmasında sonra değeridir, düşman ekibi hit puan sayısını, ekler ve hasar yüzdesi player ne yapıldı hesaplar. Hesap makinesi daha küçük bir değere sahiptir topçu hasar değeri dikkate hasar gördü tekniği tür alır. Örneğin, ışık tankı ve kendinden tahrikli tüfek, yaralanmaların ardından eşit sayıda fazla deneyim ve dolayısıyla daha yüksek bir puan karşılaştırırsanız hafif tank var olacaktır. Ayrıca WOT verimliliğinin hesaplanmasında hasar gördü tankı, seviyesini kapsar.

savaş Keşif zafer için şarttır. Okur "Ateşböceği" tek başına tüm ekip zafere getirebilir. Düşman tankı zarar istihbarat üzerine açtığı olsaydı, o zaman onlar da WOT verimliliği hesaplanmasına dahil edilir. Hesap makinesi dikkate düzeyi ve algılanan tankların türünü dikkate alır. Örneğin, tarif edilen topçu pozisyonları hafif tank pozisyonuna daha yüksek değerli edilir.

Hatta kimse namlusunu temizlenmiş böylece takıma neden hasar yapabilen güvenliği sadece% 1'lik bir farkla, ile Her tank, WOT verimliliği hesaplamasını etkiler. düşmanın İmha bir hesap makinesi, ancak obscheigrovoy Oyuncu İstatistik sadece dikkate almak.

Her savaşta iki ana görev vardır. İlk - tüm rakiplerini imhası ve ikinci - düşman üssü yakalama. Zaman puanı 14 oldu bile ekibinizle zafer getirmek, düşman üssü alınmış: 0. Bu nedenle, WOT verimliliği hesaplama anlamlı yakalama noktalarını etkileyen ve tabanını korumak.

Böylece, WOT verimliliğinin hesaplanması parametrelerin çeşitli oluşur. Belirli algoritma muharebe etkinliğini artırmak için. Onların görevleri gerçekleştirmek için mümkün olduğunca artırmak için gereklidir. Düzgün savaş durumu yerinde değerlendirmek ve yardıma ihtiyacı var kanattan ol. hafif tank üzerindeki kavga geliyor, düşman pozisyonlarını gösteren veya topçu ateşi altında kapalı konumdan hareket etmedi düşmanı saldırı vererek ön planda olmak mümkün olduğunca uzun süre gerekir. Ağır bir tankın, o zaman güçlü zırh ve güçlü bir silah kanadını tutmak ve sonrasında - düşman savunmalarını itmek. Görev PT-ACS düşmanın konumunda hızlı bir atılım ve çalıların arasından çıkan sistematik çekim düşmanları değildir. Topçu görünmeden düşman çoğu zarar gerekir. savaşta zafer tüm takımın uyumlu eylem bağlıdır. Ve çoğu durumda kazanmak birlikte çalışacak takım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.