Gıda ve içecekYemek tarifleri

Brizol - bu nedir ve ne nasıl hazırlanır?

Brizol - bu nedir? Bu zor sorunun cevabı size sunulan makalede bulabilirsiniz pişiriyor.

Brizol: bu nedir?

Orada düzenli istihdam ve biz her gün hazırlamak zamanki yemekleri, ancak profesyonel pişirme denilen şeyin hiçbir fikrim yok. Brizol - bu sadece böyle bir akşam yemeği. Bu kendisi veya ailesi, neredeyse herkes için yaptı.

Eğer Brizol yemek neye benzediğini bir fikrin var mı? Bu nedir? Bu soruların cevabını bilmiyorum olanlar için, biz bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Brizol - Bu bir mutfak bulaşık ve bunun hazırlanma yöntemi değildir. Tam anlamıyla bir yumurta veya omlet kızartılmış demektir. Bu yöntemi kullanarak, sığır, kümes hayvanları veya domuz eti, hem de herhangi bir balık ve deniz pişirmek mümkündür.

Pişirme temel kuralları

Bir fikir nasıl ne olduğunu Brizol yapmak ve yemek neden, tamamdır. Ama sırayla bu bilgilerin küçük hızla lezzetli hazırlamak ve evde yemeğin sunulan etmek. Bu bağlamda, biz onun yaratılış temel ilkeleri hakkında size karar verdik.

Hazırlanışı Yani klasik Brizol, zaman alıcı değil aşağıdaki gibidir: çırpılmış yumurta, tuzlanıp ve biberli. Dahası, bitkisel yağ az miktarda bir tavada kızartılır. Ortaya çıkan krep Sonra yarısı düzenlendiği ve günberi şeklinde dolum kapanır. Sonunda ürün döndü ve sadece kızartılır.

Daha sonra Brizol parçalar halinde kesilebilir veya püre, püresi, patates kızartması, ya da başka bir garnitür ile birlikte beslenir.

Tavuk Brizol: tarifi adım pişirme adım

Böyle yemekler hazırlamak için birçok seçenek vardır. Biz sadece en basit ve en kolay olanlar hakkında söyleyecektir.

Yani, bir tavuk Brizol yapmaya satın olmalıdır:

 • soğutulmuş tavuk göğsü - 500 g;
 • Soğan tatlı soğan - 2 adet;.
 • Taze tavuk yumurtası - 5 adet;.
 • Rafine yağ - yaklaşık 45 mi;
 • sofra tuzu, karabiber, kıyılmış - tatmaya kullandı.

pişirme doldurma

Eğer bir yemek yapmadan önce, sonra soğan ile birlikte bir blender içinde kalan hamuru doğrayın, kemik ve cilt tavuk göğsü temizleyin. Bundan sonra ürünler tuz ve karabiber ekleyin ve iyice karıştırın gerekir.

ve kızartma yemek Şekillendirme

kıyma hazırlayın, bu iki büyük kaşık miktarında alınır ve sonra bir ince ve geniş düz içine plastik wrap koymak ve ezmek gerekir. Bu büyük bir sığ çanak içine mola yumurta ardından ve bunları karıştırın edilir. Bundan sonra, et kek dikkatli bir şekilde film ve daha önce yapılan meyilli daldırma bir yanından ayrılır gerektirir. önceden ısıtılmış bir yağ aşağı batırılmış böyle bir yarı ürün olarak yerleştirilmelidir. Etin üstüne gelince, o zaman kalan dövülmüş yumurta doldurmak için olmalıdır.

alt yan yemekler usanmış sonra, bıçak yardımıyla ve benzer yavru çevrilmesi gerekir.

Nasıl düzgün masaya getirmek?

Cook Tavuk Brizol, bir tabağa koyun ve masaya ardından mevcut olmalıdır. Bu durumda, bulaşık herhangi bir biçimde verilmelidir. Tipik olarak, Brizol ikiye katlanabilir ya da bir tüp içine yerleştirilmiştir.

Biz fırında Brizol do

daha yukarıda çanak aynı şekilde hazırlanması yapay Brizol. Ancak, daha da fırında pişmiş olmalıdır.

Yani, böyle bir olağandışı yemeği yapmak için şunları yapmamız gerekir:

 • soğutulmuş tavuk göğsü - 500 g;
 • Soğan tatlı soğan - 1 adet;.
 • yağlı süt - Büyük 4 yemek kaşığı;
 • Taze Tavuk yumurtası - 4 adet,.
 • Rafine yağ - yaklaşık 45 mi;
 • Tuz, biber, doğranmış - tatmaya kullandı.

hazırlama:

Eğer aromalı yapmak gerekir bu yemek hazırlamak için kıyılmış tavuk. Bunu yapmak için, kemikli ve derisiz tavuk göğsü soğan ampuller ile birlikte bir kıyma makinesine öğütmek gerekiyor. Dahası, tuz ve biber olmalı ve iyice karıştırın.

taze yumurta gelince, onlar ayrı ayrı süt ve baharat bir kaşıkla birlikte çırpın olmalıdır ve sonra bir tavada her iki tarafta kızarmış. Sonuç olarak, 4 rosy pancake almalısınız.

eşyaların meydana ve bir fırında bunların pişirilmesi süreci

Yapımı yumurta krep, onlar dökümü kıyılmış tavuk aromalı ve sonra bir saman sarılmış ve yağlanmış formda koymak olmalıdır. Bu yarım saat için 207 ° C'de ısıtıldı kabin ve fırında yerleştirilen bir tabak gerektirir. Bu süre boyunca, kıyma tamamen hazır olmalıdır.

Düzgün masaya servis

Tembel Brizol pişirilir sonra, bir tabağa koyun edilmeli ve daha sonra ev sunmak. Arzu edildiği takdirde, bu, cömert ve aromatik yemekler için daha fazla bir garnitür yapabilir. Aynı zamanda herhangi bir sos ve bir dilim ekmek göndermek Brizol önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.