SeyahatSeyahat İpuçları

Paris maliyet rota bir seyahat. Disneyland Paris gezisi. Paris Bağımsız gezi

Paris hakkında konuşmak sorma -
Ben lezzet iletebilirsiniz nasıl
aşk Niny Richchi Öpücüğü
Ve Van Gogovsky kırmızı gün batımı?

T. Vorontsov

Gerçekten de, okuma ve Paris hakkında konuşmak - nankör! Peki tarafından övgüyle şehir hakkında kelimeleri anlatmak için antik ve modern, romantik ve pragmatik şairler ve yazarlar? Onun hakkında tüm kitapları okuyabilir, ancak Paris'e bir gezi hayatının geri kalanında sana aşık ne bu şehir ve sonbahar anlamamıza yardımcı olacaktır.

Bağımsız ya da "denetimli"?

Bir satın alma her şeyden önce yapabilirsiniz Paris gezisi, seyahat turu ajansı. Bu seçenek acemi yolcular için değil, aynı zamanda çok yoğun ve yalnız Paris'e bir gezi organize edemeyenler için uygundur. Zaten tecrübe seyahate varsa ve kararlar için böyle bir öz turu yapmak korkmadığını olanlar için zor değildir ve artı bir tur operatörü, çok daha bir paket tatil karşılaştırıldığında bu gezi.

avantajları nelerdir? itemize:

1. ulaşım ne şekilde gitmek veya uçtuğunda, karar verin.

vize tarih hariç 2. Hiçbir şey sınırlar, Fransa'da konaklama süresine bulunmaktadır.

3. Eğer bir pansiyon, otel yaşamak veya bir daire çıkarmak nereye seçmekte özgürdür.

4. Eğer İtalya veya İspanya'da, örneğin, bir kaç gün gidebilir multivisa bir Schengen açtığınızda.

tüm belgelerin kendi kendine kayıt, bilet rezervasyonu ve konaklama birkaç kez birlikte 5. seyahat masraflarını azaltabilir. Örneğin, bir seyahat acentesi 77000 ruble Paris'te iki kişilik romantik bir hafta sonu geçirmek sunuyor. Bu miktar 4 yıldızlı otel ve uçuşlarda konaklama dahildir. vize, sağlık sigortası ve havacılık yakıtı ücret karşılığında ek maliyetler yaklaşık 10 000 ruble tutarında olacaktır. Böylece, Fransa'nın başkentinde bir romantik hafta sonu kişi başı 87 000 ruble mal olacak. Deneyimli gezginler bağımsız vize de, ucuz bilet (ya sabah erken bir değişiklikle uçuşlar) ve yıldız otel daha az seçerek tahmin var, sen 9000 000 20 ruble her birinden kaydedebilirsiniz. Etkileyici?

Ne eylemi hakkında şimdi Paris'e bağımsız bir yolculuk getirmek ve konuştuk olacak olumlu şeyler üzerinde Eğer planlandığı gibi gitmek için her şeyi almak gerekir, ve yolculuğun sadece güzel anılar ve duygular bıraktı.

Ne zaman gidilecek?

Herhangi bir zamanda, Fransız sermayesi cazibesi, sürpriz yapmak ve aşık mümkün olacak. Paris'e bir gezi kendiniz tarafından organize ve para işaretleri kaydetmek istiyorsanız Ancak, yeni yıl sonra ve Mart ortalarına kadar veya Eylül sonunda ve Noel'den önce zamanında yola daha iyidir. uçuş ve otel odaları için fiyatlarda bir düşüş anlamına Fransız sermayesi "düşük" sezonu, bu zamanda.

belgeleri toplamak

Bilet ve kitap otel sipariş önce, pasaport geçerliliğini kontrol etmek vize almak için hangi toplamak gerekir resmi kağıtları bulmak gerekir. belgeler Fransız vize başvurusu için gerekli, nerede ve nasıl ne ilişkin ayrıntılar için Büyükelçiliğini ziyaret edebilirsiniz. İstenilen belgeler herhangi bir ülkeye Schengen vizesi aynıdır: Finansal kapasitesini kanıtlayan uçuşlar veya rezervasyon, 3 ay geçerlilik farkla ve zorunlu bir üç boş sayfalarla geçerli bir pasaport, belgeler (istihdam veya banka tabloların belgesi) . Mutlaka sağlık sigortası ve otel rezervasyon onayı gerektirir. Önce Şimdi ilk şeyler.

rezervasyon konaklama

Bu aşamaya geçmeden önce, Paris'e hafta sonu gezisi ya da bir ay boyunca planlanan, önemli yaşamak istiyorsun büyük bir şehrin hangi alanı belirlemediği. Yurtlarda yatak için 15 avro arasında bir banliyö bölgesinde yüksek kaliteli oteller çok büyük miktarlarda: Fransız başkentinde konaklama fiyatları çok farklıdır.

Eğer bir sürü yürüyüş planlayan, ve Paris banliyölerinde ziyaret ise, Doğu ya da Gare de Lyon yakınlarında bulunan otel seçenekleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Örneğin, Gare de Lyon yakınlarında bulunan Hotel Helvetia veya Hôtel de l'Aveyron, gecelik yaklaşık 80 milyon avroya mal olacak.

Nispeten düşük fiyata rağmen, Kuzey ve Batı istasyonlarına yakın Paris Gare du Nord oldukça cezai bölgesinde bulunan oteller, rezervasyon gerekli değildir.

Bu durumda Disneyland'a planlanan gezi ve sonra bu büyük eğlence parkı yakınında daha iyi odaklanmak durumunda. Yürüme mesafesinde bulunan bu otel, oda maliyeti 100-110 avrodan başlıyor.

Nerede ve nasıl sigorta yapılır?

Fransa'ya vize almak için gerekli belgelerin listesi, yurtdışı seyahat için sağlık sigortası politikasını belirtmek emin olun. Böyle bir politika satın almak oldukça kolaydır ve Fransız Büyükelçiliği konsolosluk akreditasyon ile sigorta şirketlerinin bir listesi vardır.

İki kişilik Paris gezisi planlanmış ise, bayilik sigorta operatörü adresinden ya satın veya çevrimiçi bir politika sorunu Fransız Konsolosluğu ve sigorta şirketleri tarafından bilinen veya akredite Web kaynakları kullanabilir.

her zaman elinde olması en sonuçlanan politikası gereklidir. mücbir sebep vaka sorunsuz buna erişim sağlamak için de böylece ek olarak, gezi öncesinde taranmalıdır ve e-posta gelen kutusunda saklanır.

Nasıl Paris'e almak için?

Günümüzde Fransız başkentine oldukça uzun ve sıkıcı veya uçakla Paris'e uçmak olan otobüs veya tren ile erişilebilir. Ne olursa olsun seçilir ulaşım hangi yöntem, yaklaşan seyahatin en pahalı aşamasıdır. Turistlerin çoğunluğu için Paris'e yolculuk uçak ile başlar.

Fransa'ya bir ziyaret ile Avrupa'da bir otobüs turu satın almak ve trenle Paris'e nasıl üzerinde durmuyorum. Düzlem olsa daha pahalı ama çok daha hızlı. Öncesinde, ayrılma tarihini seçmek ve düzenli uçuş birinde bir bilet rezervasyonu. Özellikle Moskova ve St. Petersburg ve Rostov-on-Don, Tyumen ve diğerleri birçok Rus şehirlerden orada Paris'e Doğrudan ve (bir değişiklikle) düşük uçuşlar,.

gezi ve Paris'e bağımsız gezi tarafından düzenlenen diğer hoş eğlence biraz para kazanmak için, o bir bilet satın almak ve oraya ve geri dönmek daha iyidir. seyahat belgelerinin nihai maliyet düşük olacaktır.

bilet ararken ve rezervasyonu yaparsanız varış yerine dikkat etmelidir. Paris'te toplu taşıma ucuz değil olarak o şehirde olduğu önemlidir. En elverişli uluslararası havalimanı Charles de Gaulle.

Paris ulaşım

Paris Bağımsız yolculuk, büyük olasılıkla, şehir etrafında hareketi olmadan olmaz. Tabii ki, kiralayabilirsiniz Bir araba ya da bir taksi, ama o ve diğer seçenekler oldukça pahalıdır. Ve, ek olarak, Fransa'nın başkenti toplu taşıma sistemi çok iyi gelişmiştir. Otobüsler için, tramvay ve metro performansları sayısına göre yalnızca ayrılır biletleri, aynı tür sağlanmaktadır. Onları ofiste olabilir Buy ve sürücü. İkinci seçenek biraz daha pahalı mal olacak.

Parisliler, en uygun metropoliten taşıma görüşüne - banliyö trenlerinin RER bir ağa bağlı olup metro vardır. Şema yeraltı bunlar E. aracılığıyla harfler A işaretlenmiştir

ulaşım diğer bir kullanışlı seyahat modu otobüsler bulunmaktadır. Paris'te, birbirinden zamanki kentsel rotalardan, konumlar çoğu kapsayan şehrin tarihi bölümü geçmesine özel tur var.

o ucuz biridir - Paris'e bütçe gezisi planlanmış varsa, bunlar turist otobüslerde ücret memnun olacak! örneğin, yolculuk için bir bilet € 1.70 maliyeti, ancak 10 seti sadece € 13,70 mal olacak: Sen Bireysel bilet tasarruf edebilirsiniz.

Fransız başkentinde tramvay çok geliştirilmemiştir - sadece dört satır. Ve ancak tramvay numarası 3 çalışır şehir etrafında, diğerleri banliyöler hizmet vermektedir.

Nerede gitmek ve ne görmek?

hayatının büyük Paris gezisi hayal biri için, bu soru değildir: Champs Elysees ve Arc de Triomphe, Notre Dame Katedrali ve Eyfel Kulesi, Louvre ve Versay, Fontainebleau ve Montmartre. Herkes konumlar bir listesi vardır!

Eğer bir kerede görmek istiyor ve sipariş ile belirlemek zordur ise, çeşitli seyahat acenteleri ve Rusça konuşan kılavuzları hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Disneyland Paris Çocuklar

çocuklu seyahat edenler için, Disneyland Paris'e bir gezi çocuklara bir hikaye vermek sağlayacak ve bazıları için yetişkinler Zaman çocuklar gibi hissetmek. Oraya gitmeden önce, konumlar ve konumlarını keşfetmek için emin olun ve çevrimiçi en az beş gün bilet satın emin olun. Böyle sağduyu Eğer kişi başı 30 Euro kadar tasarruf yardımcı olacaktır.

Genellikle, lunaparka bilet fiyatı farklıdır ve bunlar 55 € 'dan 145 €' ya mal olabilir. Ancak, bir yıl 6 ay geçerlilik süresi belirtilmelidir.

yakın bu eğlence merkezine otel rezervasyonu Aralık ortasına yanı sıra peşin - Daha fazla Disneyland Paris gezisi maliyetini azaltmak istiyorsanız, bu Eylül sonu için program en iyisidir. 35 kilometre sermayeden bulunan Marne-la-Vallee, - Merkezde yaşıyorsanız Disneyland Paris küçük banliyösünde olduğu gibi bu durumda, sen, yolda zaman ve para harcamak zorunda.

Gece boyunca otel, 55 € - in - parka ucuz bilet üzerinde Disneyland Paris'e gitmek sahipseniz Yani, 250-300 € seyahat için, 75-100 € harcamak zorunda kalacaklar. Sonuç vize ve sigortası olmayan 400-450 € gibi görünüyor. fiyat biraz artmış olabilir, ancak sırf uzakta Disneyland kalmak için ücret gibi otelin konumu ödemek zorunda kalacak. Tur operatörleri vizeler, sağlık sigortası maliyet ve ek görevler çeşitli hariç € 700 bir tatil için para teklif.

Güzel şehirde öven tüm yazarlar, sanatçılar ve şairler anlamak için dar sokakların romantik bir atmosfer, Seine ve köprülerin güzelliği, hissetmek hayatlarında en az bir kez Paris'i ziyaret etmeye değer. Ve her şeyin ödemek için ne kadar - bu size kalmış!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.