SeyahatSeyahat İpuçları

"Rus banyosu" (Cheboksary) - dinlenme ve iyileşme için bir yer

vücut kurtarma ihtiyacı ve vücut dinlenmek istediğinde Bazen bir zaman gelecek. Sonra da banyoya düz gitmek gerekir. Uzun bir Rus buhar banyosu olduğu bilinmektedir - bu sağlık sadece bir depo var. Buna ek olarak, büyük bir ruh hali şarj edilebilir ziyaret. Yani arkadaşlarını alıp buhar odasına gitmek gerekir ihtiyacınız olduğunda. ideal bir seçenektir (Cheboksary, ul. Nadezhda, 19) kompleksi "Rus banyosu" olurdu.

Karmaşık "Rus banyosu" (Cheboksary). genel bakış

"Rus banyosu" ahşap çerçevenin inşa dokuz katlı banyoları sağlık merkezidir. Bu ahşap özel olarak ısıtılır. Bu buhar odalarında buhar ve iyi bir ısı kalitesini açıklar şeydir.

Birinci katta bir bölmede açılır kapı ile her giyinme odası ve banyoda inşa edilir. Çok banyo ve buhar odası bulunmaktadır. buhara gittikten sonra oda ziyaretçi vücut ısısını düşürmek için girdap saplanabilirler. Ayrıca her zamanki ruh yanında buzlu su dolu bir kova olan sağanak, açılabilir hangi içerikleri ile donatılmış hamam tepeden tırnağa kendini söndürdü.

Her binanın ikinci katında eğlence için bir banyo ile donatılmıştır. puflar, sandalyeler ve kanepeler - oturmak için yer vardır. Böyle dama, satranç ve langırt gibi masa oyunları da vardır. Büyük hamam, bir havuz, gayzer havuzu vardır ve yerleri çay ve hafif bir aperatif için obrudovannye. Bu arada, havuz ve sıcak küvet su sıcaklığındaki kendi takdirine bağlı olarak sipariş edilebilir.

Bağlı uydu TV, karaoke ile bir TV de mevcuttur.

Her banyosu yanında kişisel ızgara ve koltuklu bir tablo değer.

"Rus banyosu" (Cheboksary) - kurum ziyaretçiler keyifli ve orada rahat bir konaklama, temiz.

kira fiyatı

4 ila 14 kişiden şirkete Bani rekreasyon merkezi, "Rus banyosu" (Cheboksary) hesaplandı. kiralık Fiyat hesaplanmış oda için ziyaretçi sayısına değişir ve zamanlanmış ziyaret hangi gün bağlı (Hafta sonu - daha hafta içi - daha ucuzdur).

Düzenli müşteri ayda en az iki kez banyo ziyaret sağlanan indirim İndirim sistemi sağlar.

(Cheboksary) Sauna çok iyi yerel kasaba halkı arasında bilinen, ona aşk değer ve konfor ile birlikte aynı zamanda yalnızca doğru buhar odası ne olması gerektiğini tecrübeli olmayan her yaştan, insanları ziyaret, bunlarla. Gerçekten fiyat kalitesi haklı bir durumdur.

sorunsuz bir şekilde çalışır böylece müşterilerin her zaman var çünkü ısınmak istiyorsanız önceden rezervasyon yapmanız gereklidir böylece kendisi için bir banyo belirli bir süre için kompleksi "Rus banyosu" (Cheboksary) memnun,, gece gündüz misafir görmeye.

Yapılmıştır "Rus banyosu" doğum günü veya diğer kutlama, arkadaşları ile bir akşam ya da sadece bir sağlık gün bile uzun bir süre için olumlu bir izlenim bırakacaktır. Yani elinde en süpürge ve gidin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.