SeyahatSeyahat İpuçları

Brateevskaya Köprüsü Moskova: fotoğraflar, yer

Alan konut alanları inşa edildi aynı anda köprü inşa edilmiş. Ve bu yerin Brateevo adı.

Yapım Kısa Tarihi

perestroyka döneminde - Brateevskaya köprü Rusya için belirsiz ve zor zamanında inşa edilmiştir. Bazen bu bile köprünün adı dönemin trendlerini uygun olduğunu görünüyor. Ama çok çünkü Brateevo alanda konumu adlandırılır.

Köprünün kurucuları ve inşaatçılar sırasıyla BA vardı Vatandaş ve yüklenici "Köprü İnşaatı" №4. O 1989 yılında inşa fakat sadece 1991 yılında açıldı.

Köprünün projenin ana fikri - Borisov - otoyol Hovrino yapımı bu kısmını yapmak. Ancak, çok daha sonra bu Brateevskaya köprü inşa edildi.

Fotoğraf ve açıklama

yapının Flüviyal kısmı 308 metre uzunluğa ulaşır. yapı anayol ortotrop levha bloke bir çelik kiriş narezreznoy şeklinde yapılır.

Her yönde Köprü üzerinde 3 yol bandı vardır ve her iki tarafta kenarları yaya kaldırımlar var. Köprüde iniş çıkış yapılabilir yayalar ve merdivenler için vardır. 33 metre uzunluğundaki açıklıklı takviyeli betondan Takma ve.

Brateevskaya köprü nerede?

Geçti Moskova Nehri üzerinden köprü ve Brateevo bölgelerinde (Rus sermayesinin Güney İdari Bölgesi) ve Marino (Moskova Güney-Doğu Bölgesi) arasındaki bağlanmanın önemli bir parçasıdır. Nehir 13 kilometre aşağı bulunan NAGATINSKAJa ile bitişik köprü.

Şu anda, inşaatçılar köprü planları yedek Brateevskaya tesislerini yaratma projesi (Donetsk sokakta) bugün için çok önemlidir vardır. Saburovo ve Marino (Moskova bölgesi) - O Moskova Nehri arasında gelecekte bağlantıdır. Bu, şu anda var olan Brateevskaya köprü rahatlatacak.

alanı hakkında Biraz

Brateevskaya köprü Moskova'nın oldukça meraklı tarihi bölgede yer almaktadır.

Brateevo - topraklarının bir parçası olan eski köy, Moskova şehrinin sermayenin genişlemesi sırasında 1960 yılında. Köy bu geniş bir alana Brateevo yerinde, Moskova Nehri'nin sağ kıyısında bulunan. Bu Hordovskogo seyahat ve modern sokaklar Ferry, Key Borisov göletler çizer.

ilçe Brateevo yerinin Southwest zamanlar Borisov büyük bir köydü. Buralarda o, çok uzun zaman önce antik yerleşimi olduğunu kanıtlamak sayısız putperest mezar höyükleri, keşfedilmiştir. Orta çağlarda müreffeh köy bir tepenin Brateevskaya ve çevresinin, bereketli topraklar üzerinde meyve ağaçları büyümek sakinleri üzerinde kurulmuştur. Ayrıca yeryüzünün derinliklerinden burada birçok iyileştirici yaylar aktı. Köylüler (bütün bu bölgenin silah Modern ceket yansır) balıkçılık, el sanatları ve tarımla uğraşan edildi.

Bugün Brateevskaya köprü ilgi çok yeşillendirme, peyzaj ve çiçek dekorasyon alanında ödenen bir alanda duruyor. İşte vatandaşlar için yürüyüş ve dinlenme için güzel bir yer yerleşiyorsunuz. kasaba halkı geri kalanı için en popüler alanlardır Borisov göletler, Moskova Nehri'ne düzenlenmiş mini parklar, rahat avlular ve çocuk ve birlikte bahçeleri spor alanları.

Sonuç

Brateevskaya köprü nehir Moskova ile ayrılan Moskova Güneydoğu ve Güney ilçelerinde, yol ağında özellikle önemlidir. Nagatinsky (Prospect Andropov) ve Brateevskaya Besedinsky (MKAD): Burada nehir hala sadece 3 köprü inşa edilmiştir.

bu köprülerin üzerinde Talep bugün çok büyüktür ve bunlar yüksek bir aşırı çalışıyor. Bu bağlamda, şehir bölge ve bugün yetkililer bu büyüyen sorunun çözümü için önemli bir görevi vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.