Sanat ve EğlenceFilmler

"Kış Kiraz" filmi. Aktörler, roller ve arsa

Birçok izleyici bilgilendirici, ilginç bir film "Kış Kiraz" ekledi. Filmde Başrollerde gayet oynadı.

Filmin hikayesi nedir?

Olga bu filmde ana karakter, o 30 yaşındaydı. Güzel, ama yalnız bir kadın. O Sovyet Leningrad kocası ve hayatlarını boşandı. Bu onun 5 yaşındaki oğlu Anton eğitimi ile Enstitüsü'nün çalışmalarını birleştirir. Olga Bu ona yardım edecek adam arıyorum, özel hayatında mutlu olmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. "Sonuçta, aile - bu Vatan gibi, herkes için olmalı! hiçbir aile varsa, hayatında hiçbir anlamı yoktur, "- Olga diyor. Herkes aşık mutsuz onun kadar genç kadın (arkadaş, komşu), bilir. Vale, bir anaokulu öğretmeni, aynı zamanda hiç şans vardı. O çocuksuz ve hokey oyuncusu Alexander ile yaşamaktadır. O acımasız bir adamdır. Larissa - Muhasebeci Ortak araba, tek oğlunu, 5 yaşındaki Sergei eğitmek için çalışır gibi.

Olga evli bir egoist aşık ve onlar flört başlar. Vadim sevgilisi ailesini terk etmek istemiyor. Acı ağızda kalan tat kısa, geçici olaylardan sonra Olga kalır.

mutluluk arayışı içinde filmin kahraman her girişimi başarısız taçlandırdı. İlk başta, o yalnız bir bekar Benjamin ile hayatlarını bağlantı oluşturmayı dener. Kendisinin evli ve efendisinin tezi yazdı olmamıştı, 36 yaşında. onlar birlikte bir gece geçirdi sonra Fakat, o Olga bırakır.

mutsuz bir kadının hayatında bir sonraki Herbert görünür. Daha sonra başkentte, İsviçre'de çalışan muskovit. Herbert tutumlu, zengin, yakışıklı bir adam: Ve tüm benzeri şekil hem de olası almaya başladı. kaybettiği kime farkında Vadim Olga Moskova'ya gitti sadece. sevgilisi ile kıskanılacak damat atma Genç kadın, Leningrad döndü. Ama mutluluk, uzun Olga sürmez ve bir daha yalnız.

Nerede çekim gerçekleşti?

"Kış Kiraz" Tolstoy'un evi filmi çekim yeri oldu. Ünlü bina ve avlu yakın odalarda oynadığı Aktörler. Bu St. Petersburg bulunduğu ateş çok ilginç bir yerdir. 1985 yılında resim nihayet ekrana geliyor. filmi "Kış Kiraz" nin aktörleri binanın belli bir ruh hali alınan. Ev figüran rol oynamış ve kahramanlara birlikte oynamak.

Dışarıdan Görünümü

filmi "Kış Kiraz" modern sinemanın bütün gelenekler vardır. Aktörler güzel ve şirin oynarlar. Mükemmel manzara sadece filmin zıt hayatında vurgulama renk katıyor. Aynanın önünde preening, kahraman esrarengiz bakışını görünüyor. Müzik, cesur geçitlerin geçmek nedenleri, kalp burkan vardır. Francis Leo, bu durumun beğendi ve isterdi.

Filmin çoğu "Kış Kiraz" aktörler gelecekte veya mümkün olmadığı, hangi evlilik hakkında, karşılıksız veya karşılıklı sevgi hakkında konuşmak. Bu konu her zaman seyirci beğendi. böylece sinema filmi "Kış Kiraz" nin bilenler tat geldi Belki de bu yüzden. mükemmel görünüyordu ki aktörler ve yönetmen rolü seçilir. Bu filmde, ek bir varlık olarak kabul edilebilir.

Rusya'da yaşayan bekar kadınların büyük bir sayı. Bunlardan herhangi birini alarak, psikolojik nedenleri değiştirmeden aynı arsa alabilirsiniz. Aile ve evlilik hakkında cümle bir çift eklemek yeterli olacaktır. Basmakalıp? bunun dışında başarılı bir çalışma - Filmin böyle bir arsa ünlü ve favori aktörleri tanıtmak Ama eğer insanların duygularını dokunmak mümkün olacak "yasak yöntemler", kullanın.

"Kış Kiraz" (film): aktörler

Elena Safonova bu film başrolünü oynar. Biz de onun yetenek Vitaly Solomin memnun edilir. Elena filmi "Kış Kiraz" sadece teşekkür uluslararası ün kazanmıştır, ve. Aktör - Bu Larisa Udovichenko, Nina Ruslanova. oyun Onların tarzı izleyici için tanıdık rolü olduğunu. Ana karakter - büyüleyici bir gülümseme ve Işıltılı ve biraz ironik bakışla yalnız gizemli kadın. Başka bir yönde, sonra kendileri için seçim yapmak ve hayatlarını değiştirecek, tek yönde acele edemez Aşık bir adam.

Aktörler yönetmenin fikrini hissediyordu. Bu sahne ve müzik ile tamamlanmaktadır inanılmaz oyun duygusu vardır. Operatör kahramanlar yumuşak çizgileri almak için, daha fazla çekicilik ve çiçek tonları ödünç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.