HobiDikiş

Bu harika kare motifi. Eski tarzda Tığ örgü battaniye

Sıcak bir battaniyeye sarılmış ne güzel kış akşamı, kendi ellerini bağladılar. "Nine" tarzında Bu modele dikkat edin: çok basit yapın onu kare motif dayanmaktadır çünkü. Kanca yapılan çerçeve kaba dantel, şıklık verir ve çok rahat yapar ekose benzer. Bu tip şeyler örgü sanatının en temel beceriler favori TV programlarını izlerken iken sadece birkaç akşamları yapabileceği herhangi vasıflı işçi.

Nasıl bir battaniye kravat eski tarzda?

eğitim araç ve gereçleri ile başlamak için. Halının tabanı için bir renk düzeni seçin. o sıcak bir almak ve bu süreci hızlandırmak, böylece konu ince olmalıdır tığ gibi. Kare motifler - Geleceğin yorgan ayrı bir parçası. Bunlar aynı tür gerçekleştirilen, ancak renk düzeninde farklı olabilir. Bu durumda, her bir karenin ortasında tasarlamak için çok renkli iplik kalıntıları kullandı. Hepiniz en az 48 adet yapmak gerekir. iplik örme yoğunluğunun kalınlığına bağlı olarak, kare motifi kanca boyut olarak daha küçük veya daha büyük yapılabilir, ne kadar. Bu nedenle, örgü test numunesinin sonra parça sayısını ayarlamak için gerekli olacaktır. Kanca web de sıkılık olmadığını, en azından №3,5 seçin.

Nasıl bir kravat kare motifler kanca? Şema çok basit ve fotoğrafları açıkça görebilir. halka ile başlayan sonra sıkın.

Vyvyazyvayut çift sc ile 12 bar.

Sonraki 4 yerlerde ikili sc ile 6 sütunlar eklemek - ana renk iplik kullanın.

Böylece kare motifi şeklinde başlar.

Kanca çubuklarının 6 çift Nakida ve tek bir sc 6 sütun sırayla değişen oluşan ikinci kat bağlanır.

Son satır benzer.

Birinci bölüm bitti. Bu modele göre, örme elemanları battaniye kalan.

Bir kez tüm bileşen parçalarını tamamlayan, montaj geçin. Birbirine bağlı her kare motifi tığ örgü döngü (resimde gösterildiği gibi onları yakala) anteni.

Ayrıntılar yüz aynı anda yüz katlayın.

kareler Her çift vb başka bir çift, bağlantı İşte tüm tuval sahip olacaktır.

Bitirdi görünüm hizalar sadece bir battaniye saçak, verecektir, ama onun dekorasyon olacaktır. aşağıdaki gibi Bizim durumumuzda, ajur çerçeve uyar. İlk sıra - sc olmayan sütunlar ve ikinci - bir döngü + havada çift sütun Nakida. Üçüncü sıra - Çift sc ile sütunlar. Dördüncü (son) - SC + 12 kolonsuz örgü fisto şema 5 bar üçüncü döngü Nakida çift. Jant beğeninize yapılabilir. El renkli iplik kalıntıları çok güzel bir görünüm, her kare motifi tığ işi vyvyazyvaya kullandı. Biraz hayal gücü uygulayarak ve bu basit bir süreç izleyerek, icat ve eviniz için özgün parçalarını oluşturmak mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.