Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Restaurant "Scottish Cage": adres, referanslar, fotoğraflar

Moskova, her gün binlerce turistin farklı ülkelerden geldiği dünyadaki en güzel ve aynı zamanda büyük şehirlerden biridir. Rusya'nın başkenti neden bu kadar popüler? Bu soruya verilen cevap basit: yüksek maaşlar, iyi bir yaşam standardı ve çok sayıda ilginç yerler var ki bu sadece gençleri değil, aynı zamanda orta yaşlı ve yaşlıları da cezbetmektedir. Bu arada, günümüzde, iş ya da eğlence için Moskova'ya gelenleri kesinlikle ziyaret etmeye değer, bir grup yemek konusundan bahsedeceğiz.

"İskoç kafesi" restoranı, kendi geçmişi, benzersiz iç mekan ve ev atmosferi ile gerçekten eşsiz bir kurumdur. Bu kısa makalede, bu projeyi gözden geçireceğiz, menusunu ve incelemelerini, ayrıca adresini, çalışma programını ve ilginizi çekebilecek diğer birçok önemli bilgiyi bulacağız. Pekala, şimdi başlayacağız!

tanım

Bu projenin müşterileri, "İskoç Kafesi" nın son derece olumlu olduğu değerlendirmelerinin, tüm kural ve geleneklere uygun olarak özgün tariflere göre pişirilen İskoç mutfağının yemeklerini tercih edenler için şık bir hediye olduğuna inanmaktadır. Buna ek olarak, bildiğiniz gibi, Moskova'da her zaman en sıradışı tarzı olan bir kafeterya bulabilirsin ancak bu yönergelerin yemekler için hazır bulunduğu işyerleri neredeyse yoktur, ancak tartışmakta olduğumuz projenin tamamı bu durumu kurtarmaktadır. Genel olarak, bu muhteşem restoran ortaya çıktığında başkent sakinleri için hoş bir sürpriz oldu.

Şimdiye dek, İskoç mutfak şaheserlerinin hayranları, onları Moskova'daki bu trendin en iyi restoranında deneme fırsatı buluyor. Aynı zamanda, "İskoç kafes" e girer girmez hissedeceğiniz özel bir rengin keyfini çıkararak burada harika vakit geçirebilirsiniz.

İç mimari

Restoranın tasarımı çok ilginç, ancak bu projenin adını zaten okudunuz çünkü hiç de farklı olamaz. Böylece, içte hakim tartan'ı (gerçek bir Scotch kafesi) ve çeşitli renk tonlarında görmek kolaydır. Buna ek olarak, ek olarak, pürüzsüz şekillerin ve yumuşak kanepelerin yanı sıra stilize antika lambalar ve diğer önemli dekor unsurlarının varlığına da değinmek gerekir.

Genel olarak, "İskoç Kafesi" restoranı, personelin ifadeleri burada samimi bir ekip olduğuna işaret eden, müşteriye yardım etmeye her zaman hazır olan ve çabucak onun menüsüne gittiği için böyle bir projenin iç mekanına fazla zaman ayırmayacağız.

Yemek Haritası

Bildiğiniz gibi başkentin merkezinde birden fazla orijinal restoran var, ancak bunlardan çok sayıda arasında bu kurum tam olarak ön plana çıkıyor, çünkü burada konuklara gerçekten benzersiz bir menü sunuluyor. Yemeklerin ana kartında, modern dünyada nadide olan vahşi mutfağın mutfak şaheserlerini bulabilirsiniz.

Aynı zamanda, bilinen yemeklerin varlığı hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü bunlar aynı zamanda menüdedir. Pişirmede vahşi yönün, açık ateşte pişirilmiş et yemekleri anlamına geldiğini düşünüyor musunuz? Evet, bir dereceye kadar haklısınız, ancak "İskoç Cage" (Moskova) restoranı, ziyaretçilerine sadece çeşitli balık ve et yemekleri değil, aynı zamanda en titiz gurme tatmin edici narin tatlılar sipariş etmenizi öneriyor.

Özellikle, İskoçya'dan gelen bu şık içeceğin 101 çeşidini bulacağınız başlangıçlarda, bir viski haritası tahsis etmek gerekiyor. Bu arada, viski öyküsünün antik Keltler'den bile kaynaklandığına dikkat edin - bilişsel, değil mi?

Müzik eşliğinde

Herkes, İskoçya ulusal müzik enstrümanının bagpipes olduğunu bilir. Bunun için ne yapıyoruz? "İskoç kafes", ziyaretçilerine muhteşem bir mutfağın tadını çıkarmak ve bu ulusal müzik aletinin canlı seslerine en çok çeşitli viski tadı vermek için bir fırsat sunuyor.

Burada, Rusya ve diğer ülkelerin en deneyimli aşçılarından keyifli müziklere kadar gerçek mutfak şaheserlerini denedikten sonra harika bir akşam geçirebilirsiniz.

Peki ya çocuklar?

Şimdiye dek İskoçya'ya geldiyseniz veya ana geleneklerini biliyorsanız, o zaman bu küçük ülkede aile, herhangi bir kişinin yaşamındaki en önemli yerlerden birini işgal ettiğinden emin olabilirsiniz. Bu restoran sadece hayatla aynı tutumu korumakla yükümlüdür, bu nedenle yetişkinler ve çocuklar için kapılar burada her zaman açıktır. Bu arada, ikincisi için her haftasonu pişirme ile doğrudan ilişkisi olan ana sınıfların yanısıra özel etkinlikler de var.

Cumartesi günleri, çocuğunuz gelip çeşitli yemekleri nasıl pişireceğini öğrenecek, bu da sizi hoş bir sürpriz yapacak. Çocuğunuzun mutfak yeteneği olduğunu biliyor musunuz? Şimdi bunu "İskoç kafes" in aşçılarıyla görebilirsiniz!

Projenin Avantajları

Peki, bu kurum diğerlerinden nasıl farklı? Kısa bir liste yapalım:

  • Burada sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de rahat olacak çünkü onlar için bile özel bir oda var;
  • Restoran sıklıkla temalı olaylara ev sahipliği yapar ve canlı İskoç müziği çalıyor;
  • Bu tesis, iş toplantıları, romantik tarihler, aile akşamları ve samimi buluşmalar için idealdir;
  • İçki listesinde 101 çeşit viski var;
  • Ana menü, çok çeşitli yabani mutfağından yemekler içermektedir.

Temel Bilgiler

Adres adresi Sretenka Caddesi (27. ev, 29. yapı) olan restoran "İskoç kafesi", Pazar-Perşembe - öğle saatlerinden 1'e, Cuma ve Cumartesi günleri - öğle saatlerinden 06: 00'a kadar bu çizelgede çalışıyor.

Burada bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız, +8 (495) 608-06-54 numaralı telefondan yöneticiye başvurun ve kutlamanızın olabildiğince başarılı olabilmesi için tüm soruları konuşun.

yorumlar

Bu tesisin ziyaretçileri, hizmet düzeyi ve fiyatlandırma politikasından tamamen memnunlar. Ana avantajları olan modern bir iç mekanın yanı sıra çok lezzetli yemekler de var. Konuklar için uygun bir çalışma takvimi de hoş. Olumsuz geribildirimden bazıları uzun bir hizmet verdi, ancak önemsiz, değil mi?

İyi hava ve hoş bir iştah!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.