ModaGiysi

Uzun kollu zemine Elbise - Bir konu kategorisi herhangi bir gardırop olmalıdır

Hava ya da tam oturan şekil, Bask süslenmiş veya Müslüman ceket tarzında yürütülen, uzun kollu zemine doğru takılmış elbise her kadının gardırobunda mücevherler haline gelebilir. Önemli olan - figür ve sezonun özelliklere bağlı olarak, model seçmek için bilmek.

Yani farklı elbise

Uzun bir gitti gün katında elbise uzun kollu özel veya demi winter gardırop konusu olmuştur. tasarımcılar ve stilistler çabaları sayesinde bu kıyafet oldukça başarılıdır ve ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonları dahildir. Böyle evrensel bir şey gizli, tabii ki, kumaş ve renk paleti ile deneylerinde yanı sıra tarzında yatıyor.

Stil maksi elbiseler, kat elbise, çağrılabilir başka nasıl bir uzun kollu büyük ölçüde sezonu. Yani, yaz seçenekleri için tasarımcılar sahibinin her adımında ortaya çıkan hava modellerini kullanmayı tercih ediyorum. Sıcak sezonunda ortaçağ köylü elbiseler ideal fantezi, Müslüman ceket veya eski Yunan tarzı elbise vardır. soğutucu hava stilistler şanlı 60'ların anımsatan eski tarzda büyük bir üst veya elbise ile, modeller, bir eldiven gibi sıska vücuda bakmak tavsiye için. Bu konudaki çeşitler çok, sadece kendi vücut tipini belirlemek ve uzun kollu onun tarzı maksi elbise tercih gerekmez.

bu giyim eşyasının birbirine dikme için kullanılan kumaşlar da değişir. Yani güzel bayan elbise tercih elbise ve stil mevsime, kaynaklanır nasıl sadece bu. Yani, romantik bir tarzda zemine yaz elbiseler için hava veya narin ipek şifon kullanılması önerilir. Ve hayranları için utana-bohem tarzı ideal bir seçenek keten ve pamuk olacaktır.

durumun renk paleti sayesinde çok daha kolaydır. Soğuk karanlık paleti bakmak - sıcak gözenekler olan modeller için tasarımcılar, soğuk yumuşak pastel renkleri kullanmanızı öneririz. Ancak, yine de farklı stilleri "şık" yönünde bileğine kat kollu elbiseler cesaretle bu öneriyi reddetmek unutulmamalıdır. Güzel bir bayan kötü tat ve stil eşiğinde tonları ile oynayabilir buradaydı.

Ne olursa olsun, ama uzun kollu kat elbise sadece modacı doğru diğer giysi ve aksesuarları ile onları birleştirir ölçüde dolap temel unsurları haline gelebilir.

temel kitleri

oldukça uzun kollu onların varyantları daha Pakete dahil etmek katında çok daha kolay üzerindeki elbiseyi açın.

bilek resmin etrafında inşa edilmiştir temel bir elementtir için şeyden önce, biz kollu örnek teşkil ettiğini hatırlamalıyız. Ve bu onun tarzı, kumaş ve palet görüntünün daha da edinimi belirler.

Ör fuşya maxi bir eldiven gibi, vücudu uydurma, basit bir kesim elbise. Bir topuk-saç tokası altın tonları, kavramalar ve leylak kolye ile iyi ayakkabı ile birleştirin. Bu kit çıkıyor için idealdir.

Yaz için şifon çiçek parlak baskı zemine mükemmel bir elbise gözenekleri. o sandalet düz taban veya kama ve yük taşıma kutusu can Supplement.

parlak sulu sonbahar için ilginç bir seçenek bataklık renkli bir arada olacağını kukuleta ile maksi elbise tonu sırt çantasında ince deri kemer, kaba, neredeyse ordu bot ve elbise.

Tabii bu güzellik kendi vizyonu temelinde genişletebilirsiniz üç seçenekten, bir arada sadece olduğunu söylemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.