Haber ve ToplumPolitika

Vitrenko Natalya Mihaylovna: Bir Biyografi ve siyasi etkinlik

Natalia Vitrenko performansları bir etekle onun "Ukrayna Jirinovski'nin" olarak anılmıştır gerçeğine yol açmıştır. Ancak, Rusya Liberal Demokratik Parti Başkanı onun için bir model olarak hizmet etmez. onun kadar Natalia o Küba lideri Fidel Castro daha sempatik olduğunu söylüyor.

Biraz Natasha doğumu

Vitrenko Natalya Mihaylovna milliyet tarafından, dört çocuklu bir ailenin 1951 yılı sonuna (Aralık yirmi sekizinci) de, Kiev'de, Ukrayna başkenti doğumlu - Ukrainian. İki ay küçük Natasha doğum babasına ölmeden önce. Hayatının sonuna kadar o bütün yıl savaştan sonra hasta yorucu oldu. Bir gazetecinin RATAU olarak ilk günlerinde gerçekleşti Büyük Vatanseverlik Savaşı, sağlığını zayıflattı. O kırk iki yaşlarda öldü. Oğluna hayal ve bir kız doğdu. Ve anne yalnız çocuk yetiştirdik. Savaş sırasında büyük kızı öldü. Ve sonra - dul uzun yaş, kocasına tek bağlılık kalmıştır çünkü. Anne sürekli çok çalışıyoruz: Kiev Tıp Enstitüsü'nde doçent, tarihsel bilimler adayı, profesör vardı. 1959 yılında, partinin talimatı üzerine Donbass, Ukrayna Politeknik genel teknik fakülte oluşturmak için bu Konstantinovka gitti. Daha büyük çocuklar Kiev bırakın ve o Sınıf 1 öğrencisiydi zamanda biraz Natalia ile alır götürür.

Bir öğrenci her zaman ve her yerde

o fakültenin oluşum dönemi olduğu için sabahtan akşama kadar annesi meşgul olduğu için orada Natasha ve Sınıf 7'ye kadar çalışma, pratik olarak yalnız. Ve annem kolu ve ek olarak Ukrayna Komünist Partisi Konstantinovsky İl Komitesi Bürosu üyesi olarak parti içinde büyük bir iş tutar. Annesi hiç Natalia gerçek komünist ideali ve onun gibi olmaya çalışıyorum etrafında bir kız için kaldı nedeni budur. Bu olayların kendilerini merkezinde olmaya çalışarak, yuvarlak mükemmel bir öğrenci, duvar gazetesinde editör olarak.

Kiev geri dönersek

1965 yılında annem - Valentina Matveevna - haklı kalanı gider ve o zamandan beri geri Kiev kızıyla birlikte bırakır.

Kiev Natasha öğrenme mükemmeldi, o, kulüpleri ritmik jimnastik ve basketbol ziyaret Lenin Komsomol okulun örgüt sekreteriydi.

öğrencilik

1969 yılında, başarılı bir Milli Ekonomi Kiev Enstitüsü (kinh) alınan harika sınavlardan sonra yatırılır Kiev 37 okulu tamamlayarak. enstitüde Bu dönemde, bu Lenin'in burs, Kiev Sovyet ilçesinde Konseyi işçi temsilcileri sahibi olur ve Komsomol komitesinin üyesidir.

Enstitü, araştırma faaliyetlerini yürütmektedir öğrencilerinin bilimsel çalışmaların ulusal ve uluslararası yarışmalarda kazanır. 1971 yılında evlendi ve bir yıl sonra o ilk doğan var - bir kız. Incelenmesi derece ile diploma tamamladı ve bu nedenle mezun okulda okumak Vitrenko yönünü alır.

Ağustos ve Kasım 1973 Natalya Mihaylovna Vitrenko (olaylı Anne işkolik bir biyografisi gibi olur onu biyografisi) ise Ulaştırma CSO SSC İstatistik Bölümü'nde kıdemli ekonomist.

yüksek lisans okulu

1973 den 1976 yılına süresi - okuldan mezun KINHa okudu. 1974 yılından bu yana, Natasha Sovyetler Birliği Komünist Parti üyesi haline gelir.

Ve yine lisansüstü çalışmasında verimli ve son derece aktif ilerler. Vitrenko Natalya "üretim verimliliğini incelemek için İstatistiksel yöntemler." Doktora araştırma çalışması yapma Paralel gerçekleştirdiği ideolojik yönlendirme ile Work Komsomol Komitesi yardımcısı sekreteri pozisyonunda çalışmak bu zamanda, ortaklaşa Enstitüsü ekonomik temalar geliştirmek için, öğretim yapmaktadır. Yuri adlı bir çocuk - Mezun okul Natalia sonundan önce ikinci çocuğu doğar.

Mart ayında 1977 Vitrenko Natalya Mihaylovna geçtiği aday derecesi için tezini savundu. Nisan 1977 1979'a kadar, bir genç bilim adamı ve bitiş ihtiyar olarak başlayan, Ukrayna STI Devlet Planlama Komitesi Araştırma Enstitüsü'nde çalışıyor.

emek süresi gidilen okul

1979 yılında onun okulumu (kinh) döndü. İşte Natalya Mihaylovna Vitrenko iş ve lisansüstü öğrencileri mezun öğrencilere açan uygulamalı eğitim başkanlığındaki bölümün istatistiksel asistan profesörü, istihdam kalmaz, aynı zamanda toplumda, üretim yapısı ve sosyal iç yapısı rolünü makroekonomi sorunlu konularda aktif bilimsel çalışmaları yürütmektedir. Sovyetler Birliği sosyal altyapı istatistik dersler üzerinde bir ders okumak için inisiyatif verir de o var. Benzer bir konu üzerinde araştırma dalan, Ukraynalı SSR Birleşik Devlet Planlama Bölümü'nde spetsstazhirovku alır.

Doktora (1989) sonuna bir görünüm ile üst düzey bir bilim adamı olarak Bilimleri Konseyi Ukrayna SSC Akademisi Üretken Kuvvetleri Çalışması aktarılır.

Marina - 1983 yılında üçüncü çocuk dünyaya getirir.

Konsey, o, 1991 yılı Nisan ayında 1994 yılına kadar çalıştı Natalia Vitrenko o çok sert bir şekilde eleştirildi özelleştirme sürecinin eyaletinde andan itibaren bastı hangi "Özelleştirme ve sosyalist seçenek", hakkında bir rapor sunar Akademisi, toplantıya katıldı.

1991 yılında Ukrayna Komünist Partisi yeni programın ekonomik bölümünün gelişmesinde rol alıyor. Natalia yoğun Komünist Partisi yasağı ile bağlantılı olarak Ukrayna, parti programlarının, teorinin merkezi başkanı dergisi "Seçim" editörü yeni kurulan parti birincil yazarın eylemleri Sosyalist Partisi oluşumunu başlar. Mayıs 1993 yılında bu monografik çalışmaları yayınlandığı "Ukrayna Sosyal Altyapı: düzeyi ve gelişme perspektifleri değerlendirilmesini".

BP ile işbirliği

Nisan 94. yılında Natalia Bilim Doktoru derecesi için tezini savundu. Bu dönemde, BP çalışma programının "oluşumunun temel yönleri hazırlanmak Ukrayna ekonomisinin kriz döneminde" ve o da kabul 06/15/94 parlametnom.

Nisan 94 inci itibaren Ocak 95 inci için Vitrenko sosyal ve ekonomik sorunlar A. Frost üzerinde Ukrayna danışman Silahlı Kuvvetlerinin başkanı olarak görev yaptı. 94. sonunda Sumy bölgede Konotop seçim bölgesine ise insanların yardımcısı olur. Bir yıl sonra, Sosyalist Parti bu nedenle parti saflarından dışlanamaz, yetkililer ile gizli anlaşma bir suçlama yapar.

Nisan 96. yılında Ukrayna Marchenko formları İlerici Sosyalist Partisi (İlerici Sosyalist Parti) ile işbirliği içinde, Sovyet gücünün canlanma kendi projesi olduğunu açıkladı.

Vitrenko girişimi

Mart 98 parti organizasyonunda seçim kampanyası sırasında oyların 4.05% kazanıyor ve Yüksek Konseyi düzenledi.

02.10.99 Natalia seçim kampanyası sırasında Krivoy Rog bir girişim yapar. Onun yön ve onu, muharebe malzemeleri uçan iki el bombası eşlik milletvekilleri, seçmenleriyle bir araya Toplantı sonrası. o an kırk dört seçmeni uğradığı de Vitrenko, enkaz dan sakatlandığında.

başkanlık yarışı

başkanlık seçimi-99 ise seçici oyların 10,97% kazanıyor dördüncü konuma sahiptir.

05.01.02 yıl Vitrenko Natalya Mihaylovna Ukrayna "Halkın Muhalefet" in oluşumunu açıkladı.

2002 yılında, o (biraz fazla 3% kazanıyor) seçim "Bloc Natalia Vitrenko" başkanı oldu. Pek çok oyu ile seçim barajını geçmez. 2002 yılında (Ukrayna Shufrych Birleşik Sosyal Demokrat Parti temsilcisini veren ikinci konumda,) Yüksek Sovyeti için bir ara seçimde Cherkassy Vitrenko adaylığına içinde. Daha sonra Shufrych doğru seçimlerin delil malzeme tahrifat verildi.

ikinci sırada Melitopol içinde 2002 yılının sonunda, Chernigov 2003 ortasında genellikle seçim yarışından çekildi.

2004 yılında başkanlık yarışı birinci aşamasında, beşinci pozisyon (1.53% oy) kaplar. Ayrıca Cumhurbaşkanı Viktor Yanukovych destekler.

parlamenter yarışta, 06 partisinin iki bölümden (2,93% oy) oluşan ortak bir blok "Halkın Muhalefet" katılan. söz konusu birimde ayrıca bir "Rus-Ukrayna birliği" ( "Rusya") içerir. Kendi sloganlar doğrultusunda, NATO, AB ve Dünya Ticaret Örgütü üyeliği vazgeçmek Ukrayna ve Rusya Federasyonu ve Belprusyu ve çağrı yeniden birleşmesini savundu.

nüfuzlu Ukraynalı yetkilileri listesi

2007 yılında, dergi "Muhabir" tarafından belirlenen Ukrayna "Top 100" en etkili kişilerde, Natalia Vitrenko 88 sahne alır (biyografi bu katkı).

erken seçim 07 anda, İlerici Sosyalist Parti Vitrenko başında geliyor. Parti, elbette, sadece 1.32% destekler Yüksek Konseyi geçişi için yeterli değildir.

2007 yılında dergisi "Focus", "200 en etkili Ukraynalılar" nin değerlendirmesi çerçevesinde, o kadar ilk yüz gibi ve pozisyon alır.

Bu Vitrenko ait biyografi. Natalia Vitrenko (Natalya Vitrenko) - Bir politikacı değil, aynı zamanda üç başarılı ve hali vakti yerinde çocuk annesi ibaret değildir. Hayatı iki evlilik vardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.