BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyun Lineage 2 - Genel Bakış ve oynanış özellikleri

Şimdi, belki de o, hatta online oyunlar ilgilenmiyor kim Lineage 2 hakkında duymamıştır birisi bunu biliyor bulmak zordur. Ya iyi yapan nedir? Evet, en azından bu oyuncuya büyük oyun dünyasında fırsat çok verir. Orada büyük ölçekli savaşları katılmak, hem de savunmak ve kaleleri kuşatmak, ticaret, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Tüm avantajları, tabii ki, bunun adı. Bu yüzden bu kült oyunun ana avantajları vurgulamak gerekir.

ücretsiz deneme

Lineage 2 bahsetmişken, inceleme oyunun kısa bir açıklama ile başlamalıdır. Bu shareware oyun istemcisi. Eğer birkaç saat sanal dünyada dalmış günde zamanım yok Yani umutsuzluğa kapılmayın. Para, kolayca karakterin gelişimini hızlandırabilir.

Aslında Donat birçok sorunu çözebilir. Bu, donanımları geliştirmek mevcut güçlü silahlar yapmak, iksirler eksikleri tamamlamak ve herhangi bir şey, herhangi bir çaba olmadan alacak olacaktır.

Rusya'da, Korece oyun Lineage 2, aşağıda başlayan bir eleştiri, 2008 yılında ortaya çıktı ve hemen oyuncuların milyonlarca görüntülerin oyun basitlik ve güzellik çarptı. O zamandan beri o yeni ve ilginç bir sürü getirdi sayısız güncellemeler serbest bırakıldı.

Özellikler oyun

oyun Lineage 2 hakkında alışılmadık nedir? bazı özellikleri genel bir bakış bu soruya cevap verecek. İlk bakışta, oyun diğer online rol yapma oyunlarından farklı değildir. Orada işçiliği, klan, yarış, savaş sistemi ve bu tür oyunların diğer unsurlar. Ama hepsi erişebileceği ilk etapta farklıdır. Bu nedenle, işletim sistemi Windows üzerinde ortalama performansa sahip bir bilgisayar vardır biri kolayca kendi müşteri ayarlayabilirsiniz. Ve en önemlisi, ücretsiz.

Oyun her zevke öğeler, eserler, silah ve zırh bir yeri vardır. Ve silah ve teçhizat pompalanan edilebilir. Başarılı pompalama sıradan bir kılıç, yay veya personel ödül daha güçlü silah ve zırh için daha yüksek bir koruma düzeyi açın. Hata nesneye zarar görmesine neden olabilir, çünkü ters etkisi de mümkün olmakla birlikte.

Lineage 2 savaş çeşitli modları sunuyor. Bunlardan birincisi - herhangi bir oyuncu saldırabilir PvP modu. Sadece o kadar itibar nedeniyle bu davranışın düşebilir gitmek gerekli değildir. Ve altın ağırlığına bu oyuncular, onların cinayet kendi itibarını yükseltmek çünkü. Sen savaşmak istemeyiz? Arena ziyaret edin. Her zaman kütle ve düello modunda kendi gücünü test edebilirsiniz.

Mücadele tek başına ve hep ikisi de olabilir. İkinci seçenek, bu arada, daha pratik ve ilginç. Takım - bu güçlüdür. Arkadaş bulmak mümkündür. Takım hızlı bir deneyim büyüyor. Grup Görevler kolay diğer oyuncuların şirket yerleştirmek için Lineage 2 tümüyle uygulanmaya güçlü canavarları yenmek daha kolay olur.

Bu ilginç ve en önemlisi, gerçekçi kale kuşatma, Unreal modifiye motor sayesinde vardır. İri ortaçağ binaları birliklerinin fırtınası üzerinde görkemli duruyor. Sonuçta, oranı düzgün uyulması. Kalenin kuşatma başarısı pek çok faktöre bağlıdır. Örneğin, büyük rol manzara ile oynadı. doğru kuşatma motorları yerleştirmek durumlarını büyük ölçüde kazanma şansınızı artırabilir.

Lineage 2'de, Ortaçağ'da bağlı belli bir siyasi sistemi vardır. Her oyuncu mal satın alıp bir ev sahibi, hatta kral olabilirim. Ama bütün bu şeyleri içeriyor gereklidir, böylece onların eşyalarını içinde, oyuncular diğer oyuncularla mal ve ticaret üretebilir. boşta olamaz, bu iflas doludur.

Oyun daha iyi anlamak için Lineage 2. Kılavuzları, yararlı birçok bilgi içeren özel kurallar bulunabilir, sürece tecrübeli oyuncular tarafından yazılan rotası nedeniyle. Sen silah, teçhizat, beceri, mevcut karakterler ve daha açıklamalarını bulabilirsiniz. Onlar acemi seçilen sınıf anlamak için yardımcı olacak ve sağ bilgi arayan zaman kaybetmeyin.

Lineage 2: Osmanlı

seviyesini 10 ulaşmıştır herhangi bir karakteri, kendi klanı biraraya koyabilirsiniz. Veya varolan birine katılmak. klanların görevi açık - daha güçlü, daha çok sayıda ve daha güçlü hale gelir. Daha büyük bir klan sürekli bölgeyi fethettikten gerekir olmak. Yönetim sürekli gelişimini izlemek gerekir. Başka türlü, disiplini elden kavgaları, skandallar, isyan ve ayaklanmaları önlemek için önemlidir. Bir klana oluşturma, oyuncu bunun için armayı seçin ve bir isim bulmaya tercih edebilir. Önemli olan karakter sayısı yapısı da yaratıcısı tanımlar 16. aşmaz olmasıdır. Genellikle klanlar akademi, Kraliyet Muhafız ve ordu oluşur.

klan memnun değil misiniz? bırakmak arzusu vardır? kolaylaştırın. Sadece bunun için bazı kısıtlamalar takip edecek unutmayın. Üye kendi istekleriyle klanı terk ederse Örneğin, o başka topluluğa katılmak için gündüzleri izin verilmez. Ancak, hemen onun oluşturabilir. yola çıkmadan klanının lideri otomatik olarak reddeder. Yani vicdanına ve bilinç, Lider haklarını aktarmak için onu isteyecektir için umut var.

Lineage 2: görevler

Oyunda Görevler iki tipe ayrılabilir. Birinci, ikinci deneyim elde ve kapsar - statüsünü ve nesneleri. her şeyden önce tip berrak Ve eğer görevler ile ikinci tip o kadar basit değil. o da mümkün olması, belirli bir sınıflandırma uygulamak. Bunların en önemlileri şunlardır:

  • bir meslek görevler. Onlar bir uzmanlık seçme kullanılır. 19 düzeyinde kullanılabilir hale gelir. Mesleğin seviyesine artırmak, daha güçlü becerilerini kullanmasını sağlar.
  • alt sınıf için görevler. Olimpiyatlara katılmak için böyle asil gibi bir başlık ekstra sınıf ihtiyacı olanlar için.
  • patron erişim için görevler. Bu görevler, aksi takdirde en popüler patronlarından unutabilirsiniz, gerçekleştirmek için gereklidir.

Sunucular

Yeni sunucu Lineage 2 açık hemen hemen her gün. Görünüşe göre, oynamak isteyen insanların sayısı, sürekli büyümektedir. Hatta onların keşif ilan özel siteler oluşturdu. Ve bu konuda var olan, ama aynı zamanda gelecekteki sunucuların sadece bilgi gösterir.

Yeni sunucu Lineage 2 de "Öne çıkanlar" ve VIP paylaşabilirsiniz. Bunların her biri bir katı noktası geçer. Sonuçta hemen kapatılır gün, karşıdan karşıya. Bu nedenle, yalnız dizin test sunucusu kullanacak.

oynamak ya da olmamak?

İlginç bir soru: oynamak için veya Lineage 2 play olmasın? Genel Bakış ben ama kesinlikle hepsi değil, oyunun öne çıkan birkaç saydı bile. Çok büyük ve birçok dersler okumak ve hayallerinin dünyasına okuyan, bilgisayarda yüzlerce saat harcamak gerekir, bütün avantajları görmek için. Yani - evet! Tabii ki, bu özellikle rol yapma online oyun isteyenler için, oynamaya değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.