Bilgisayarlarİşletim sistemleri

"Android" ile "Android'i" nasıl yönetilir. "Android" üzerinden bilgisayarınızı kontrol etmek nasıl

Plakalar dijital verileri kullanmak için uygun bir araç olarak talep giderek. Buna ek olarak, herhangi bir oyun, film, kitap neredeyse sınırsız erişim sağlar. Bu durumda, gadget küçük ekranda metnin okuma (değil yolda ise) film izlemek oldukça kabul edilebilir olabilir, eğer diyagonal ekran daha büyük bir boyut gerektirir. Bunu yapmak için, plaka büyük veya diyagonal çok büyük TV'ye multimedya cihazı olarak bağlanır. Bunu yapmak için, "Android" aracılığıyla bilgisayarınızı nasıl kontrol bilmelidir.

cihaz senkronizasyon

Aslında, bir PC, bir çırpıda tableti bağlayın. Bunun için HDMI kablosu ucuzdur ve her yerde satılıyor. Oynatma Kontrolü oldukça rahatsız edici gerektiği gibi kablo uzunluğu cihazına kanepe ve çalışan ulaşmak olmayacak gibi - Ama şu zorluk yoktur. İyi bir akıllı telefon kullanarak, örneğin, bir mesafede kontrol edilmesi. Ve bu ücretsiz programı Tablet Remote yardımcı olabilir. Bu sayede "Android" ile "Android" nasıl yönetileceği talimatları anlamak ve takip etmek kolaydır.

Bu uygulaması nedir?

Tablet Uzaktan - Eğer cep telefonunuzu kullanarak tabletinizi kontrol etmenizi sağlayan özel bir yardımcı programdır. Bunu bilmek gerek özellikleri bir çift vardır.

Böyle Takım Görüntüleyici gibi cihazın, tam kontrol kabul ettikleri İlk olarak, uzaktan erişim için bir sistem değil. Tablet Uzaktan göndererek çalışır klavye kısayollarını Wi-Fi veya Bluetooth bağlantısı aracılığıyla. Parlaklık kontrolü, hacim, oyun ve bazı diğerleri gibi eylemlere bu sınırlı fırsat çünkü.

İkincisi, yardımcı yönetici için erişim haklarını gerektirmez sonra hemen hemen her cihaz üzerinde çalışır. Bu büyük ölçüde, diğer benzer araçlardan ayırır. Eğer iki cihazda yüklemek istediğiniz programı kullanmaya başlamak için. animasyonlu ve sıradışı bir arayüz göreceksiniz tablet kullanıcısı Uzaktan Tablet başlattıktan sonra.

açıklamada: "Android" ile "Android" nasıl yönetilir

Eğer SETUP mevcut seçeneklerin her ikisini de işaretlemek istediğiniz Başlamak için. Bu program bir uzak klavye olarak kullanma izni verecek. Sonra başka bir bölümü açmak gerekir - BAĞLANTI. Bu radarın görüntü ve tablet telefon algılama beklentisi ile ikonuna tıklayarak gerektirir.

Bundan önce akıllı telefonunuzda Uzaktan yarar Tablet çalıştırmak istiyorum. Bağlantı ekranda görüntülendiğinde, cihazları bağlamak için üzerine tıklayın. ayarı gibi biri için zor görünebilir, ancak yalnızca bir kez gereklidir. Sonraki programını çalıştırın ve tek hareketle gadget'lar bağlayın sadece yeterli olacaktır.

Bir uzaktan kumanda, kolay kurulum olarak kullanılan cihazda. Programı çalıştırmak ve bölüm UZAKTAN gitmek gerekir. böylece parlaklık kontrolleri, hacim, medya oynatıcı ve ayarlamalar şeklinde organları vardır. Dikey ve yatay: uzaktan kumanda iki modda çalışır önemlidir. Normal konumda, akıllı telefon, tablet video oynatımı veya müzik çalışır. mod değiştirdikten sonra bir oyun kumandası olarak çalışır. Mükemmel oyunculuk oyun oyuncuları MX Video Player, Çift Twist, PowerAMP.

Bu nedenle, Set Top Box Display bağlandığında uzaktan kumanda plakası için bir yardımcı Tablet Uzaktan gerçek bir fırsat kullanarak. aracılığıyla "Android" nasıl yönetileceği Bu yöntem "Android" uzaktan kumanda ile uzman çözümlere kadar elverişli olmayabilir, fakat ücretsiz ve yenilerini satın almak zorunda kalmadan mevcut cihazı kullanır.

uzaktan kumanda olarak Telefon

Genellikle cep telefonu olduğunu her zaman orada gerçeğine rağmen uzak bulmak zor TV izlerken. Bir arzusu vardır: "İdeal olarak, mobil bir televizyon uzaktan kumandası olsaydı." Günümüzde zaten bir gerçektir - "Android" üzerinden dizüstü yönetmek için ne kadar. TV kontrol Android tabanlı akıllı telefonlarla mümkündür. Bu fonksiyon her TV desteklemez, ancak LG ve Samsung'dan Smart TV uzaktan kumanda olarak bir akıllı telefon algılayabilir. Buna iyi bir örnek Wi-Fi fonksiyonu ile Android 4.0 OS temelli bir akıllı telefon LG Optimus L7 kullanarak TV Samsung Smart TV ES6100W kontrol etmek olurdu.

LG Optimus L7 bir TV uzaktan kumanda olarak ve onun için bir tuş gibi çalışacaktır. uzaktan kumanda içine akıllı telefon açmak için, TV tek LAN içine bağlantısı ve telefon gerektirecektir. Bu, tek bir ağ cihazına araya getirecek Wi-Fi-router yardımı ile yapılır. Ardından, akıllı telefon yazılımı (yalnızca Samsung TV'ler için) Samsung Uzaktan ayarlayın. Bu ücretsiz olarak Google Play'den indirilebilir.

tamamlama

telefonda programı yüklü sonra (Android dayalı herhangi bir akıllı uygundur, bu nedenle, uzaktan kumanda herhangi bir telefon olabilir), bu çalıştırılabilir. Sonra, televizyonu açın bulup bir TV'ye bağlamak için akıllı telefonunuzda Samsung Uzaktan yazılım Yenile düğmesini gerekir.

Bundan sonra, TV bilgi mesajı gösterir. Bu bir uzaktan kumanda olarak akıllı telefon kullanma izni gerektirecektir. Hemen telefonun onay bir televizyon uzaktan kumanda olarak çalışacaktır sonra. Böylece, nasıl "Android" ile "Android" yönetmek için pratikte ayarlamalar ve testi yapmak, hiçbir zorluk çıkarmaz. Bu hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz ve tüm uzaktan odasında bakmamaya nasıl.

Takım Görüntüleyici Hakkında

TV'ye bir uzaktan kumanda olarak akıllı telefon kullanmanın yanı sıra, Ekibi Görüntüleyici özel bir program kullanarak telefon "Android" üzerinden bilgisayar kontrol etmek mümkündür.

Başlangıçta test yetenekleri ve arayüz bilgisayarınıza yüklemek isteğe bağlıdır. Kaçabilirsiniz Takım Görüntüleyici tabletinizde veya telefonunuzda ve Takım Görüntüleyici kimlik numaraları 12345 (gerekli şifre yok) girin. Bunun sonucunda size özellikleri ve birlikte kontrol programının arayüzü ile tanışırız Windows oturumu, demo bağlantıdır bilgisayara uzaktan erişim.

TeamViewer tam kullanım bilgisayarda yüklenmesini gerektirecektir için hangi uzaktan bağlanmak planlamak için. TeamViewer Hızlı Destek kurmak için yeterli, ancak programın ücretsiz tam sürümünü kullanmak ve yapılandırmak için daha iyidir "kontrolsüz erişime." PC şu anda açık olduğundan ve internete eğer, herhangi bir zamanda uzak masaüstüne bağlanabilir sağlayacaktır.

Nasıl bu programı çalıştırmak için?

Bilgisayarda yüklü sonra, bir mobil cihazda Takım Görüntüleyici çalıştırın ve kimliğini girin ve "Uzaktan Kumanda" butonuna tıklamanız gerekli yazılım gerekir. Bir şifre sorulması veya bir şifre belirttiğinizde, program ya da kurulum sırasında yüklenen biri tarafından otomatik olarak oluşturulan "kontrolsüz erişim." Bağlandıktan sonra, ilk gösterge cihazında kullanım hareketleri için talimat ve ardından tablet veya telefonda bilgisayarınızın masaüstü görünür. Böylece, "Androide" üzerinden PC kontrol etmek çok fazla çaba olmadan mümkündür.

alt panelde TeamViewer kullanarak bir mobil cihaz üzerinde, fare kontrolünü değiştirmek klavyeyi veya bu işletim sistemine sahip bir bilgisayara bağlanmak sürecinde Windows 8 için hareketlerini kullanabilirsiniz. Yeniden mümkündür uzaktan bir bilgisayar tuş kombinasyonları ve tutam yakınlaştırma aktarmak. Bu küçük ekran telefonlar için yararlı olabilir.

Android için TeamViewer dosya aktarma işlemi

Kontrol bilgisayara ek olarak, telefon ve bilgisayar arasında her iki yönde dosya aktarımı için TeamViewer'ı kullanabilirsiniz. Bağlantı için kimliği girerken internet üzerinden Android'i nasıl yönetileceği talimatları yürütmek için, aşağıdaki "Files" seçmeniz gerekir. Programda dosyalarla çalışma sürecinde iki ekranlar kullanılır. Mobil cihaz, dosyayı kopyalamak için mümkün olduğu arasına - Bunlardan biri uzaktan bilgisayarın dosya sistemi ve diğer olduğunu.


Gerçekte, Android için TeamViewer kullanımı başlayanlar için bile, özellikle zor değildir. Program herkes denedikten sonra "Android" aracılığıyla bilgisayarınızı nasıl kontrol anlayabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.